full screen background image

Garážová vrata – vyplatí se volit ověřené značky!

Garážová vrata jsou produktem, od kterého vyžadujeme u každého rodinného domu nebo komerčního objektu maximální kvalitu. Nikdo nekupuje garážová vrata s tím, že za 5 let budou k ničemu. Kvalitní modely mohou vydržet maximálně funkční a elegantní i několik generací. A přesně na takové druhy byste se při výběru měli zaměřit. Určitě se vyplatí vybírat tradiční a osvědčené značky.

Nemusíte hledat u zahraničních výrobců

Když se řekne pojem kvalitní garážová vrata, velké procento zákazníků se automaticky začne dívat do nabídek zahraničních značek a výrobců. I tuzemští výrobci ale jsou schopní dosahovat v oblasti výroby garážových vrat skvělých vlastností. A dokonce takových, že nezaostávají ani za evropskou špičkou v tomto oboru. A to ani v kvalitě materiálů, ani v technologii výroby ani v designu vrat, což jsou 3 základní parametry.

11111

Konkrétní příklad – garážová vrata Lomax

Společnost Lomax byla založena již v roce 1992 a v současné době je největším tuzemským výrobcem garážových vrat, posuvných bran, rolet a plotů na našem území. Svou silnou pozici si vybudovala zejména díky dlouhodobému a systematickému vývoji nabízených produktů. Pro garážová vrata jsou využívány jen materiály s nejlepší odolností a izolací. Výroba probíhá pomocí moderních technologií. V nabídce Lomax je možné vybírat různé typy a varianty garážových vrat v mnoha designech. Brány a garážová vrata Lomax tedy dosahují nejvyšší kvality, srovnatelné s předními evropskými výrobci.

 

Sekční, posuvná, rolovací i pro průmysl

V oblasti garážových vrat lze vybírat hned z několika kategorií a typů. Za základní druhy jsou považovány sekční, posuvná a rolovací garážová vrata. Ta najdou největší využití v rodinných domech a v sídlech firem. Lomax ale nabízí i průmyslová vrata, speciálně konstruovaná pro využití ve skladech, logistických centrech a dalších objektech. Všechny kategorie jsou zastoupeny mnoha druhy. Pro konkrétní nabídku jednotlivých druhů stačí navštívit garážová vrata ceník, kde se dozvíte více informací.

Kompletní nabídku garážových vrat Lomax pak najdete přímo na www.lomax.cz.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *