full screen background image

Kotevní a nýtovací technika od S. B. Comp

Kvalitní kotvící a nýtovací technika již dnes není žádným problémem, tedy pouze za předpokladu, že oslovíte společnost S. B. Comp, pro níž je to domovská branže. Neboť se na nýtovací a kotvící techniku specializují již 21. rokem! Jsou tak schopni nejen dodat nejvhodnější zboží, ale i kvalitně poradit, ať už je váš dotazy jakýkoli.

Profesionální kotevní technika Mungo

Společnost S. B. Comp je stálicí na trhu, jelikož kotevní a nýtovací techniku nabízí již od roku 1992, navíc je výhradním distributorem pro ČR renomované švýcarské firmy Mungo. Kvalitní kotevní technika zahrnuje nylonové, ocelové, speciální a chemické výrobky, ale i vrtáky, brusné kotouče a šestihranné vruty. Nesmíme však opomínat ani profesionální hmoždinky, lepidla, šrouby nebo vruty – to je spolehlivá kotevní technika Mungo, kterou Vám S. B. Comp přináší.

 

Spolehněte se na nýtovací techniku FASTY

A nyní přichází na řadu nýtovací technika, jež zahrnuje trhací nýty, nýtovací matice a veškeré nářadí, které je k manipulaci s nýtovací technikou nezbytné. Toužíte-li se stát domácím kutilem prakticky ihned, doporučujeme vám přesně tuto nýtovací techniku a nářadí – váš sen se vám zařučeně splní. Kvalitní nýtovací technika si samozřejmě zaslouží své jméno, proto naši nýtovací techniku prodáváme pod standardem jménem FASTY. Nyní můžete kvalitu této nýtovací techniky vyzkoušet i vy.

 

Potřebujete další potřeby a pomůcky?

A pokud máte zájem ještě o něco navíc, máte u nás možnost zakoupit kalené hřebíky do zdiva a betonu značky Don Quichotte i precizní řezné nástroje EXACT. Navíc zastoupení máme po celé ČR, tudíž nikdy nebudete mít problém se k nám dostat, o záruční a pozáruční servis je tak postaráno. Budeme se na vás těšit.

Více informací naleznete na www.sbcomp.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *