full screen background image

Spokojenost ze služnou mytí, impregnace oken. Práce ve výšce Brno

Pro své rodiče jsem poptávala mytí oken Brno před několika měsíci. Rodiče vlastní menší domek, ale mají vysoký věk. V minulých letech jsme se střídali s mým sourozencem v pomoci při mytí oken a obstarávání úklidu jejich domu. Tento rok jsme se však nedokázali domluvit, takže jsme hledali jiné řešení.

Napadla nás možnost najít úklidovou firmu, která zajistí jak úklid v domě, tak i mytí oken. Začali jsme tedy v nepřeberném seznamu firem hledat ty, které jsou kvalitní a které nemají problém s chováním zaměstnanců. Rozhodně jsme nechtěli pustit do domu nějakého člověka se sklonem ke krádežím, protože by se tomu naši rodiče těžko ubránili.

Museli jsme tedy najít někoho spolehlivého. Společnost, pro kterou pracuji, nechává realizovat mytí oken u firmy A SERVIS LIPKA, takže jsem se poptala přímo u nich, protože je už nějakou dobu znám a nikdy s nimi nebyl žádný problém.

S centrálou firmy jsem se domluvila na termínu a rozsahu práce. Neměli žádný problém s navrhovaným termínem a vyšli nám vstříc. Celá práce proběhla v pořádku. Zaměstnanci se chovali k rodičům mile a práci provedli pečlivě. Před odchodem uklidili všechny věci a nechali po sobě čisto. S prací jsem byla jak já, tak mí rodiče spokojení, takže je doporučujeme na mytí oken a úklid i dalším zájemcům.

Nano impregnace, čištění, mytí fasád a oken. Práce ve výšce Brno

Naše úklidová firma provádí mytí oken, výškové práce, nano impregnace Brno pro celou řadu významných zákazníků. Na mytí a čištění oken se specializujeme již mnoho let. Firma A SERVIS LIPKA provádí mytí oken i ve výškách za využití horolezecké a speleologické techniky.

Pro snadnější přístup k oknům a jiným proskleným plochám máme k dispozici také hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Tuto techniku volíme přednostněji a častěji oproti horolezecké a speleologické technice v případě, že to dovolí okolní podmínky.

Za pomoci horolezecké techniky zajišťujeme mytí a čištění oken, pokud  to nelze provést z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. Pro uskutečnění mytí oken ve výškách máme odborně zaškolené pracovníky, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách a také byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

interior of moder office

Výše jmenování zaměstnanci byli lektorem prozkoušeni a mají platné testy. Mytí oken může být jednorázové zbavení oken nečistot nebo také pravidelně opakující se mytí a čištění oken a jiných prosklených ploch. Při mytí a čištění oken dokážeme bezproblémově odstranit jakékoliv množství folií, polepů a jiných reklamních výlepů z prosklených ploch.

 Řada zákazníků využívá naší úklidové firmy například na denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, kanceláří, firem, úklid po malířích a řemeslnících.  U oken čistíme žaluzie, markýzy, lamely  a  také se specializujeme nanášením hydrofobní impregnace, kterou  aplikujeme pomocí technologie GLP Brno.

Nano impregnace oken Brno je dvoufázová na lihové bázi. Pro naše zákazníky dále zajišťujeme úklid po stavebních činnostech. Provádíme strojové hloubkové čištění koberců  a různých druhů podlah např. dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy.

Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity, odstraňujeme  nedovolé  polepy  z  prosklených ploch.   Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií LSG Brno. Nátěry proti plísním.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá  pro čištění fasád,obkladů, zašlé špíny, mechu a řas. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád.


TAG


51 x komentováno u “Spokojenost ze služnou mytí, impregnace oken. Práce ve výšce Brno

 1. Julius Kratina napsal:

  Mytí, čištění a leštění oken, výloh a všech prosklenných ploch v Praze poskytuje firma na celém území Prahy a dojíždí i do okolních měst a obcí po celé České republice. U oken se také specializuje na nano impregnaci oken, aplikuje tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čiští markýzy-žaluzie-lamely, i hloubkově čistí koberce a to strojovou metodou. Dále odstraňuje graffity a nanáší antigraffitovou ochranu, čistí fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhne toho, že zamezí tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezí a odstraní stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu atd. Provádí také metodu pískování. Pískování, je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Mytí a čištění oken vykonává pro celou řadu významných zákazníků, napříkad pro úřady, školy, zdravotnické zařízení, firmy i pro soukromé subjekty. Službu poskytuje v pravidelných, opakovaných i jednorázových či nárazových intervalech. Mytí oken je zaměřeno na zbavování běžných nečistot oken, prosklených ploch či výloh a také na odstranění silného znečištění způsobené například dlouhodobým neumíváním nebo čištění oken po rekonstrukci, malířích, řemeslnících, apod. Firma A SERVIS LIPKA zajišťuje i mytí oken na těžko přístupných místech nebo ve výškách. Pro čištění oken ve výškách využíváme techniky jak horolezecké, tak i speleologické. K dispozici máme i hydraulické ramena a plošiny, které umožňují snadnější přístup . Dostaneme se i k špatně dostupným prosklenným plochám či okům. K tomuto mytí oken je využita horolezecká a speleologická technika, popřípadě hydraulické ramena a plošiny, kterým dáváme přednost před horolezeckou a speleologickou technikou, jelikož hydraulické ramena a plošiny poskytují mnohem lepší přístup k znečištěným oknům a tím je i zaručeno kvalitnější čištění oken. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek.

  • Hynek Křesťan napsal:

   Potřebujeme umýt okna ve výškách na štítu budovy v Jevanech u Prahy. Zajíždíte i do těchto oblastí mimo Prahu?

   • Ondřej Vinkler napsal:

    Dobrý den,
    určitě není problém. Naše služby zajišťujeme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku i Německu.

    S pozdravem a přáním krásného dne,
    Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 2. Jan Hoffman napsal:

  Profesionální zrealizuje svým zákazníkům kvalitní číštění markýz, které je prováděno našimi profesionálními zaměstnanci. Jelikož je tato činnost vykonávána z mnoha procent ve výškách, jsou naši pracovníci důkladně proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Nabízíme čištění markýz buď spolu s mytím oken a nebo tuto zakázku realizujeme samostatně, včetně impregnace markýz. Nečistoty odstraníme z látkových a plastových markýz. Údržba plastových markýz je výrazně jednoduší a rychlejší, protože postupujeme stejně jako při mytí oken – omyjeme markýzy čistým rozmývákem a vše setřeme kvalitní gumovou stěrkou a následně otřeme čistým suchým 100% bavlněným hadrem. Látkové markýzy čistíme strojovou metodou za použití kotoučového stroje, kvalitní čistící chemii Bosch RTS a vysoce výkonného třímotorového vysavače. Známou strojovou metodu používáme také při strojovém čištění koberců. Čištění látkových markýz je třeba čistit i opakovaně v jednom čistícím cyklu a to 2x až 3x, na markýzu působí agresivní městské spady, které je obtížnější odstranit. Na přání zákazníka, kterého jsme obeznámili i s impregnací markýz, markýzy naimpregnujeme chemií, kterou odebíráme přímo od výrobce markýzy a můžeme ji spojit se zakázkou čištění markýz a nebo také samostatně. Impregnaci nanášíme za pěkného dne, aby bylo bezvětří, tak zajistíme, aby se znovu neusazovaly nečistoty.

  • Dalimil Heyrovský napsal:

   Budeme dělat výběrové řízení na mytí výškové budovy v Praze na Pankráci. Jedná se mytí 4.760 m2, pomocí horolezecké techniky. Máte o takovou zakázku zájem v průbehu července 2016?

   • Ondřej Vinkler napsal:

    Dobrý den,
    je to výzva a určitě bychom měli zájem. Poprosím Vás jen o zkontaktování naší firmy. Ihned začneme Vaši poptávku zpracovávat.

    S pozdravem a přáním pěkného dne,
    Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

    • Miloš Skalný napsal:

     Dobrý den, když by jsme chtěli využít Vašich služeb, u kterých by bylo zapotřebí použití hydraulických ramen, je potřeba tuto techniku nějak zajišťovat? Díky za odpověď.

 3. Jan Voznický napsal:

  Mytí a čištění oken Brno provádíme na celém území Brna a v jeho okolí. Mytí oken provádíme v Brně servisně, tedy v pravidelném a opakovaném cyklu, nebo provádíme mytí oken Brno nepravidelně, nebo myjeme okna pouze jednorázově. Dále provádíme mytí a čištění oken v Brně ve výškách pomoci horolezecké a speleologické techniky nebo na mytí a čištění oken ve výškách v Brně využíváme hydraulická ramena a montážní plošiny. Při výběru techniky, kterou používáme na mytí oken ve výšce v Brně nejčastěji, pokud to okolní podmínky dovolí, používáme na mytí a čištění oken ve výškách hydraulické plošiny a mechanická ramena. Naším zákazníkům nejčastěji doporučujeme mytí a čištění oken ve výškách z hydraulického ramene nebo montážní plošiny. Pomocí hydraulické plošiny nebo ramene máme k čištěnému oknu nebo prosklené ploše lepší přístup a náš zaměstnanec je schopen okna nebo prosklené plochy lépe a kvalitněji umýt a očistit. Musíme zdůraznit, že v některých případech mytí a čištění oken z hydraulického ramene nebo vysokozdvižné plošiny je dražší, zato však efektivnější. Provádění mytí oken v Brně pomocí horolezecké a speleologické techniky volíme v krajním případě, pokud není možnost provést vyčištění a mytí oken v Brně z hydraulického ramene anebo z vysokozdvižné plošiny. Na celé řadě zakázek jsme schopni nabídnout našim zákazníkům příznivější cenu za mytí a čištění oken ve výškách z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. V Brně provádíme velký objem prací mytí a čištění oken ve výškách z vysokozdvižných montážních plošin a hydraulických ramen. Máme tedy s klíčovými pronajimateli v Brně vyjednánu bezkonkurenční cenu za přistavení vysokozdvižných plošin a hydraulických ramen.

  • Dominik Kloss napsal:

   V zde uvedených komentářích se dočítám, že mytí oken slaňováním pomocí horolezecké techniky vyjde levněji, než pomocí hydraulickych ramen montážních plošin. My si od Brněnské úklidovky necháváme čistit a umývat skleněnou fasádu pomocí plošin. Ale cena vychází draze. Je možné tuto skleněnou fasádu čistit pomocí horolezecké techniky, když má objekt sedlovou střechu?

 4. Křesťan Ruda napsal:

  Kvalitně zpracovaná zakázka!

 5. Ondrej Sevcik napsal:

  Impregnace je skvela vec a setri mi hodne casu a penez, navic tato firma je plna sikovnych pracovniku.

 6. Denisa Rakousová napsal:

  výborná komunikace

 7. Lukáš Počta napsal:

  Všem, kteří ještě nemají zkušenosti, tuto firmu bez obav doporučuji. Výborná komunikace a vstřícnost.

 8. Nikola Jarenská napsal:

  Firma nabízí svým zákazníkům velmi kvalitní služby, týkající se mytí a čištění oken v bytě, domácnosti, soukromém a rd domě a firmě Praha. Převážně nájemci a provozovatelé obchodů a provozoven v obchodních centrech při mytí oken Praha využívají námi nabízený servisní režim pravidelného čištění a mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch Praha 4 a Praha. Umytí a vyčištění oken pro byt, domácnost, dům, firmu Brno může být zajištěno i jako jednorázové nebo nárazové čištění prosklených ploch. Našim zákazníkům zajišťujeme vedle mytí oken i mytí a čištění žaluzií a markýz. Mytí a čištění mříží a rolet, mytí a čištění fotovoltaických a solární panelů. Odstranění a čištění grafiti, odstranění a sundání dolů černých plakátů a nedovoleného výlepu, vyčištění a úklid nelegální reklamy, odstranění plakátů a inzerce načerno. Odstranění a stržení folií, polepů, reklam. U mytí a čištění žaluzií provádíme čištění a mytí horizontálních žaluzií, vertikálních žaluzií, předokenních žaluzií, mytí a čištění žaluzií ve výšce. U mytí a čištění markýz a látkových rolet, provádíme taky impregnace látkových rolet a markýz. Markýzy a rolety myjeme a čistíme ve výšce. V některých případech se toto čištění provádí ve výškách a je nutné, aby tuto práci prováděli odborně zaškolení pracovníci. Pracovníci, kteří vykonávají čištění žaluzií a markýz ve výškách, mají platnou licenci na práce ve výškách za využití horolezecké a speleologické techniky. Tito pracovníci byli zaměstnanci naší firmy proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Je nutné, aby zaměstnanci na práci čištění a mytí žaluzií a markýz Praha byli odborně proškoleni, jelikož toto čištění a mytí je zpravidla realizováno ve výšce okolo 3m nad zemí. Z největší části naši zaměstnanci provádí takovéto práce ve výšce okolo 7m nad zemí. Naše firma dále velmi kvalitně provádí generální čištění a tepování koberců. Toto strojové čištění koberců provádíme dnes stále nepřekonanou metodou kombinace strojového čištění a tepování koberců – kotoučového stroje a průmyslového vysavače. Zajistíme Vám denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, vily, rezidence, firmy. Dále provádíme generální úklidy podlah – hloubkové strojové čištění podlahy. Voskování a fluatace podlah. Nárazový úklid po malování a malířích, jednorázový úklid po řemeslech, detailní úklid po stavbě, Nárazové čištění a úklid. Čištění a tepování sedaček, křesel a čalounění. Provozujeme odstranění grafiti a aplikujeme a nanášíme antigraffitový systém AGN / antigraffitový nástřik, antigrafitový nátěr /. Umíme zajistit funkci našeho programu budovy bez grafitu Praha 4 a Praha.

 9. Vavřinec Hermann napsal:

  Zákaznici velmi často využívají u firmy mytí oken a čištění markýz Brno. Mytí oken a čištění markýz Brno provádíme odborně zaškolenými pracovníky, kteří mají platnou licenci na práce ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky. Dále byli tito zaměstnanci proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Výše jmenování zaměstnanci byli také lektorem prozkoušeni a všichni mají platné testy. Uvedené práce mytí oken a čištění markýz Brno vykonávají takto odborně proškoleni pracovníci, jelikož mytí oken a čištění markýz Brno se realizuje zpravidla ze žebříku ve výšce okolo 3 m nad zemí. Čištění a mytí oken Brno je realizováno i v mnohem větší výšce a naši zaměstnanci musí být odborně proškolen na práce ve výškách. Při mytí oken nejsou v žádném případě používány leštící přípravky, což zaručí, že na námi umytých oknech se neobjeví žádné tahy a kruhy po leštění. K odstraňování různých folií a reklamních polepů z prosklených povrchů používáme tzv. korundové žiletky, které nijak nepoškodí skleněný povrch. Při realizaci mytí oken Brno naši profesionální zaměstnanci postupují šetrně, aby nedošlo k poškození zákazníkova majetku. Při čištění markýz, které jsou látkové, je způsob čištění podobný jako při strojovém čištění a tepování koberců Brno. Na látkové markýzy naneseme velmi kvalitní a vysoce účinnou čistící chemii značky Bosch RTS a celý povrch vykartáčujeme. Na závěr je čistící roztok odsán kobercovou štěrbinovou hubicí. U plastových potahů postupujeme při mytí a čištění stejně jako u mytí oken Brno. Naši zákazníci mohou u naší firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o. využívat také denní a pravidelné úklidy bytů, domácností, firem a kanceláří Brno, úklidy po malířích či řemeslnících Brno, strojové čištění a tepování koberců Brno, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany Brno, strojové čištění a fluatace podlah Brno.Čištění a tepování koberců v Praze – firma se věnuje čištění a tepování koberců v Praze již řadu let. Během této doby, co se pohybujeme v oblasti čištění koberců, jsme vyzkoušeli mnoho způsobů čištění koberců. Pro provedení dokonalého vyčištění koberců jsou potřebné kvalitní čisticí prostředky a stroje, spolehlivost a profesionalita našich zaměstnanců. Nabízené čištění a tepování koberců v Praze využívá řada významných zákazníků jako pravidelné čištění nebo nárazové či jednorázové vyčištění koberce. Čištění a tepování koberců v Praze je realizováno za použití kotoučového stroje s kartáčem, který hloubkově vykartáčuje celou plochu koberce, který byl nejprve podroben působení velmi kvalitní čistící chemie Bosch RTS. Poté, co je celý povrch důkladně vyčištěn, přichází na řadu vysoce výkonný třímotorový vysavač, který velmi kvalitně z koberce odsaje veškeré uvolněné nečistoty a vlhkost. Naše firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zaměstnává tým odborných pracovníků, kteří jsou vybaveni profesionální technikou a ke své práci přistupují spolehlivě a zodpovědně. Čistíme všechny druhy koberců. Hloubkové čištění strojovou metodou je nejúčinnější způsob, jak dokonale koberce vyčistit. Mezi zákazníky, kteří využívají naše nabídky v oblasti čištění a tepování koberců v Praze patří například domácnosti a soukromé osoby, firmy a obchodní společnosti, školy, aj. U naší úklidové firmy si můžete nechat zajistit také denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, domů, firem, kanceláří, aj., úklid po stavebních činnostech a rekonstrukcích v Praze, úklid po malířích a řemeslnících v Praze, mytí oken v Praze, odstranění nedovolených polepů z oken, čištění žaluzií, markýz i rolet v Praze, strojové čištění podlah v Praze, odstranění grafiti v Praze.

 10. Ema Štraus napsal:

  Nechtějí se vám umývat okna? Nevadí. Firma A SERVIS LIPKA je v profesionálním mytí oken naprostá jednička. Přijdou k vám domů nebo do firmy naprosto kdykoliv, jak se vám to bude hodit. Jsou spolehliví, rychlí a také si po sobě uklidí. Pokud nechcete umývat okna pořád dokola, nechte je naimpregnovat tzv. GLP impregnací, která má záruku 2 roky, ale vydrží až 6 let.

 11. Veronika Pragačová napsal:

  Čím leštíte okna, aby na nich nezůstávali šmouhy? Děkuji za odpověď.

 12. Julius Mokrý napsal:

  Stoprocentně provedená práce!

 13. Jarmila Knobbová napsal:

  Myslíte, že jsou schopni zajistit práci do týdne, i když nejsem z místa, kde mají pobočky?

 14. Kateřina Bulharová napsal:

  Jste jedni z těch, kteří už mají dost neustálého umývání oken pořád dokola? Já mimochodem ano. Tak jsem se rozhodla porozhlídnout na internetu a našla jsem tuto firmu. Nejen, že nabízejí profesionální umytí oken, ale zároveň i ochranu skel. Tak jsem to zkusila a musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Perfektní vystupování, seriózní, rychlí, spolehliví a dokonce si po sobě i uklidili. Okna jsou nádherně čistá a průzračná a vůbec se na ně nechytá žádný prach, pyl, ani jiná nečistota. Ochrana skel bylo správné rozhodnutí, jelikož se jedná o impregnaci skel, na kterou firma poskytuje 2letou záruku, s tím, že životnost může být až 6 let. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží u mě, ale je to už přes rok a pořád se nedokážu vynadívat, jak jsou krásně průhledná.

 15. Gustav Holý napsal:

  Umýváte veškeré druhy oken? Děkuji za odpověď.

 16. Svobodová Alena napsal:

  Doporučuji. Snaží se vám vyjít vstříc a zajistí skvělý výsledek.

 17. Marie Procházková napsal:

  Také doporučuji!

 18. Martina Lopraisová napsal:

  Jak umýváte prosím střešní okna? Lze na ně také aplikovat impregnaci? Děkuji Martina.

 19. Míša Stašková napsal:

  Impregnace je super, odpadlo umývání oken. Na našem atypickém domě bylo opravdu dobrodružství tato okna umývat, takže máme o umývání na dalších 6 let postaráno. A funguje to perfektně.

 20. Martina Kadlecová napsal:

  Ve firmě máme spoustu oken, takže na to vždycky musíme najímat profesionální úklidovou firmu. Než jsme vyzkoušeli tuto úklidovou firmu, tak výsledek nikdy nevydržel dlouho a kolikrát na oknech zůstávali šmouhy od špatně odvedené práce. Tak jsme si řekli, že tedy objednáme služby u jiné firmy. Domluvili jsme si termín a pracovníci dorazili. Samozřejmě muselo se to domlouvat mimo naši běžnou pracovní dobu. Musím říct, že tato firma nás nezklamala a po nich zůstala okna krásně čistá a bez šmouh. Dokonce nám nanesli na ně i impregnaci, takže se nemusí umývat tak často.

 21. Hynek Malý napsal:

  Umýváte i kastlová nebo šroubovací okna?

  • Ivana Morysová napsal:

   Ano myjeme všechny druhy oken, včetně oken kastlových a oken, které se šroubují.

 22. Adéla Střížová napsal:

  Měli bychom zájem o zajištění umytí oken a máme i rolety, je možné je vyčistit současně při mytí oken?

 23. Kamila Ostrá napsal:

  Firmu A Servis Lipka vřele doporučuji! Komunikace perfektní, časově mi vyšli vstříc, práce byla provedena pečlivě a rychle.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   moc děkujeme za reakci. Jsme rádi, že jste byla spokojena.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 24. Lubomír Troška napsal:

  Provádíte i impregnaci markýz?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, následně po vyčištění markýt provádíme jejich impregnaci.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 25. Denis Jedlička napsal:

  Impregnujete i výlohy? Jak dlouho tato ochrana působí?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, provádíme i impergnaci výloh, jedno ošetření ochrání výlohy až na pět let.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 26. Vojtěch Kubala napsal:

  Dobrý den,
  píšete, že odstranit polepy ze skleněných ploch. Používáte takový postup, který zaručí, že při tom nepoškodíte skleněnou plochu? když mi tuto práci prováděla jiná firma, zůstaly mi poškrábané výlohy, proto se ptám.

 27. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky. Velká plocha žiletky, nejméně 10 cm, nikdy okno nepoškrábe, nemusíte se bát.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 28. Eva Pilová napsal:

  Používáte i neznačkové čisticí prostředky?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   nepoužíváme. U neznačkových prostředků je riziko, že vyčištění nebude provedeno kvalitně. Dokonce by se mohlo stát, že neznačkový prostředek vytvoří nové fleky.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 29. Martin Tošovský napsal:

  Používáte na čištění fasád také teleskopické tyče? Pokud ano, jak dlouhé?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, pokud je to možné, používáme teleskopické tyče. Jsou dlouhé 9 metrů.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 30. Sára Floriánová napsal:

  Liší se vaše mytí oken v něčem od mytí oken jinými firmami? používáte nějakou speciální techniku nebo přípravek?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, leštímě okna na sucho bavlněnou plenou bez leštidla. Tento postup zajistí dokonalou čistotu skel.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 31. Barbora Lelková napsal:

  Můžete mi prosím vysvětlit, jak impregnace funguje? Co způsobuje, že se okna nezašpiní?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *