full screen background image

Specialisté na odstranění graffiti a antigraffitovou ochranu

Zvláštní je, že jsou spousty legálních ploch, kam si děti mohou zajít užívat s malováním na zeď a je stále pro mě nepochopitelné, že tuto možnost nevyužívají a snaží se někomu ničit majetek za těžce vydělané peníze. To se bohužel stalo i mně a opravdu mě to rozčílilo, když jsem viděl polovinu domu jako po výbuchu poté, co jsem dojel z práce. A musely to být děti, pochybuji, že by si sprejeři kreslili vzájemně srdíčka a jména. Na kamerách, které máme v okolí se také zobrazila partička dětí, u kterých jsme zjistili jména.

Nechal jsem tedy rodiče, aby zaplatili opravu mého domu, i když se jim to moc nelíbilo, ale mají si své děti více hlídat či je vychovávat tak, aby věděly, že se na cizí majetek se sprejem nechodí a vůbec se neničí. Domluvili jsme se tak, že odstranění graffiti zajistím já sám a vydanou fakturu od firmy mi rodiče proplatí.

Hledal jsem si tedy mezi hromadou společností takovou, která by odpovídala kvalitou tak, aby odstranila graffiti z mého domu. Zavolal jsem si tedy firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se na kvalitní odstranění graffiti specializuje, ale problém nastal ve chvíli, kdy odstranění nebylo úplné a bylo třeba nechat namíchat barvu a fasádu zamalovat. To udělali dokonce sami.

Perfektní práce a i přístup. Na to v jaké ráži jsem byl, mi tito pracovníci opravdu zpříjemnili den. Rodiče se ale plácli přes kapsu, protože to měli započítané i o opravu fasády, alespoň si na své děti dají více pozor. Já jsem s touto firmou velmi spokojen.

 Spray cans in a Graffiti Alley in Melbourne, Australia

Jak se bránit proti sprejům? Antigraffiti nátěrem.

Graffiti je všude kolem nás, ať chceme nebo nechceme. Někdo si nechá „na objednávku“ posprejovat stará garážová vrata nebo zídku. Bohužel většina graffiti je nežádoucích a objeví se zčista jasna na Vašem domě, soklu, zídce nebo na plechových dvířkách elektrické skříňky. Následně se majitelé snaží poškozený majetek vrátit do původní podoby, což není vůbec snadné. Graffiťácké spreje jsou na syntetické bázi a nejdou zcela přetřít běžně vodou ředitelnou barvou.

V případě, že se na Vaší fasádě nebo kdekoliv jinde objeví přes noc graffiti nebo tag, je vhodné se obrátit na firmu a nechat si graffiti odstranit odborně. Jednou z firem provádějící odstraňování graffiti v Brně, v Praze i v dalších městech České i Slovenské republiky je společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která zároveň zajišťuje nátěry a drobné opravy fasády při odstraňování graffiti a aplikuje antigraffitové nátěry.

Antigraffiti nátěr vytvoří na fasádě neviditelnou mezivrstvu, která v případě napadení  graffiťáckými spreji ochrání barvu a strukturu omítky. Díky tomu není nutné po každém útoku sprejerů malovat fasádu nanovo a samotné odstraňování graffiti je mnohem jednodušší. Vaše nemovitost  tak vypadá stále jako nová, nepoškozená. Pokud ale fasáda není ošetřena antigraffiti nátěrem, nedaří se spreje zcela odstranit, neboť je vpili do struktury omítky.

Netrapte se s odstraňováním graffiti svépomocí, výsledek nebude nikdy perfektní. Oslovte firmu, která má dlouholeté zkušenosti a ušetřete si čas, peníze i nervy. Odborně proškolený personál firmy A SERVIS Vám navrhne řešení dle Vašich finančních možností.
49 x komentováno u “Specialisté na odstranění graffiti a antigraffitovou ochranu

 1. Petr L. napsal:

  žOd firmy máme taky ochranu a funguje jim to dobře. Co se mi líbí, že firma nejen nanese ochrany, ale dělá i následný servis odstraňování. Pozor, to je téměř ojedinělé. Máme více objektů a spolupracovali jsme již s více firmami na anti graffiti a žádná jiná firma nebyla ochotna následně jezdit a odstraňovat, říkali, že až bude graffiti, tak ho smyjeme teplovou vodou. To ale není pravda, i na graffity na ochraně potřebujete odbornou chemii. Takže za nás jsme rádi, že jsme si našli A SERVIS LIPKA, kteří mají své služby nastavené od A do Z.

  • Ivan Jarský napsal:

   Můžu jenom potvrdit, že jsme řešili podobný problém. Při zateplování fasády stavební firma oslovila a nechala zrealizovat antigraffitovou ochranu od svého subdodavate. Když se později objevil graffit, firma co nátěr realizovala pouze vzkázala, že oni pouze natírají a nedostraňují to ať si zařídíme sami. A ouvej všechny další firmy zase říkali, že odstraňují pouze ze svých ochran. Naštěstí jsme se taky velmi rozumně domluvili s A SERVIS LIPKA. Určitě doporučuji!!

   • Ivana Morysová napsal:

    Děkujeme za doporučení. S problémen, který popisuje pan Jarský se setkáváme často. Záakazník má na svém objektu antigraffitovou ochranu a firma co ji aplikovala, ale graffiti z této ochrany neodstraňuje. Zákazník nás osloví, my přijedeme a zjistíme, že 1 rok stará antigraffitová ochrana nefunguje, že ji graffiti překonalo. My se vždycky ptáme, proč si zákazníci vybírají tyto firmy, které vlastně neprokáží funkci svý AGO? A potom pracně shánějí konkureční firmy, aby jim pomohli. V našem případě to funguje tak, že po aplikaci naši AGO, se Vám v době živostnosti o odstraňování grafitů staráme. Tím zcela zřetelně prokážeme kvalitu a funkci i po 2 leté záruční době.

    • Petr Topka napsal:

     Dobrý den, kde všude zajišťujete své služby spojené s graffiti? Díky za odpověď.

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den pane Topko,
      všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku i Německu.

      S pozdravem,
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     • Jan Zimák napsal:

      Jaké má prosím antigraffitová ochrana vlastnosti?

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den pane Zimáku,
      antigraffitová ochrana má tři důležité vlastnosti.
      Je hydrofobní, tedy odpuzuje vodu. Také je paropropustná, takže např. natřený dům touto ochranou může i nadále „dýchat“.
      Ta hlavní vlastnost je pak úspěšnost odstranění graffiti – 100% úspěšnost. Nezůstanou na tomto místě žádné stíny či šmouhy po graffiti.

      S pozdravem
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

  • Petr Sysel napsal:

   Firmu A seris Lipka, můžeme doporučit pro její profesionalitu, umí si aktuálně podaradit a řešit to co se jiným firmám buď nechce nebo to neumí. Jako starosta menšího města a jeho spádových obcí jsem řešil graffiti na různých materiálech a místech. U firmy především ocením komunikaci a jejich znalost v oboru. Toto jsem u druhých firem postrádal.

   • Ondřej Vinkler napsal:

    Jsme rádi, že jste byli spokojeni. Snažíme se a tyto kladné ohlasy nás vždy potěší.

    S pozdravem,
    Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

    • Karel Látal napsal:

     Prosím, jak funguje antigraffitová ochrana?

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den,
      antigraffitová ochrana, resp. nátěr, se nanese na poožadovaný povrch a jakmile se zde objeví graffiti, je zde pak 100% úspěšnost odstranění graffiti. Tento nátěr je paropropustný a voděodolný, takže se jen tak nesmyje a zároveň budova nepřestane „dýchat“.

      S pozdravem a přáním pěkného dne,
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 2. Alexandr Zvíka napsal:

  Firma, která působí na trhu od roku 1999 realizuje, zakázky odstranění graffiti a aplikace antigraffiti ochrany. Doporučujeme, nechat si povrch Vaší budovy ošetřit, tak aby byla na Vaší budově antigraffiti ochrana, která má aktivní životnost 6 let. Pokud chcete předejít škodám způsobené graffiti (tagy), které mohou být i zcela nenapravitelné, nechte si námi aplikovat tuto ochranu. Doporučujeme Vám nechat provádět zakázku odstranění graffiti naší společností, která Vám provede nejen to, že na Vašem objektu aplikuje antigraffitovou ochranu, ale nabízíme následný servis odstranění graffiti, který poskytujeme velmi levně. Mnoho společností Vám dnes nanese ochranu, ale když se objeví graffiti, řeknou Vám že to zvládnete odstranit sami horkou vodou. Skutečnost je ale zcela jiná a i přesto, že máte ochranu a ta vám zaručí, že se graffiti nedostane do struktury fasády, pořád je odstranění graffiti Pardubice náročná práce. Jsou třeba zkušenosti a alespoň 20 druhů odstraňovačů graffiti a to budete mít štěstí, když se Vám graffiti, i z ochrany, podaří odstranit. Sprejeři používají velkou škálu sprejů a na některé nejsou ani vyrobeny odstraňovače graffiti. Například spreje značky MONTANA sami neodstraníte, jelikož je velmi problémový a drží jako vypálený. Mnoho zákazníků využívá služeb naší firmy pro odstranění graffiti Pardubice z jejich fasád. Naše firma realizuje zakázky spojené s úklidovými službami pro mnoho – institucí, obchodních center, škol, úřadů, apod.

  • Václav Kyselka napsal:

   S firmou spolupracujeme už šest let a potvrdím, že umí rychle a kvalitně řešit naše požadavky. Máme ve správě 7 retail parku po ČR a potřebujeme spolupracovat s dodavateli tohoto typu, operativně s tím, že se můžeme spolehnout na termín a kvalitu.

   • Ondřej Vinkler napsal:

    Dobrý den,
    děkujeme za kladnou odezvu. Jsme moc rádi, že s Vámi můžeme spolupracovat a doufám, že nám to bude „klapat“ i nadále.

    S pozdravem,
    Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Jirka Greber napsal:

  Také nechápu chování některých sprejerů, když existují legální plochy a dost mě štve, že ničí majetek obyčejných občanů. Naštěstí jsou tu firmy jako A SERVIS LIPKA, které zajišťují profesionální odstranění graffiti. Mám také zkušenosti s vandaly, kteří poničili moji garáž. Ta se nachází mezi stromy, takže takové místo těžko uhlídám. Nechal jsem si graffiti odstranit a využil jsem u této firmy ochranu v podobě antigraffiti nátěru. Oproti jiným firmám totiž A SERVIS LIPKA nabízí levný servis odstranění graffiti z antigraffiti ochrany, který vím, že využiji. Vandalové mají teď smůlu, protože jejich výtvory na mé garáži dlouho nevydrží.

  • Ivana Morysová napsal:

   Pane Grebere, děkujeme za Váš komentář. Ano pokud je nyní u Vás antigraffitová ochrana, objekt udržíme trvale čistý. Pokud se objeví graffiti, okamžitě půjde na 100% dolů. A graffitáci půjdou jinam. Nálsledně bude Váš objekt i řadu let nepovšimnut. Tady hovoříme a můžeme toto věcně tvrdit, máme ověřeno z naši douhodové praxe.

 4. Hynek Král napsal:

  Při této zakázce v Brně – Králově Poli se jednalo o odstranění graffiti z hladké plochy neošetřené ochranným antigraffiti nátěrem. Odstranění graffity z povrchu této neochráněné fasády se, jak je u tohoto typu natřeného povrchu zvykem, nepodařilo graffiti z hladké plochy fasády na 100% bez jejího poškození odstranit. Proto náš tým musel zvolit správný odstín barvy, jakou má původní fasáda, a po odstranění graffitů ji opětovně natřít dvěmi novými vrstvami fasádního nátěru. Následně jsme na celou spodní část fasády nanesli tři vrstvy antigraffitového ochranného nátěru, který našim pracovníkům při případném odstraňování graffiti v budoucnosti zajistí 100% úspěšnost v odstraňování graffitů z fasády. Pokud proto v budoucnosti dojde opět k poškození této fasády bezohledným útokem sprejerských vandalů, majitelé vytočí naše číslo a my už v nejkratším možném termínu přijedeme a odstraníme nové poškození tak, že plocha na domě bude opět čistá. Po několika takto rychle eliminovaných útocích to sprejeři většinou vzdají a jdou své čmáranice dělat někam jinam. Z psychologického hlediska je vyzkoušené, že včasným a rychlým odstraňováním i sebemenšího graffitu dosáhneme toho, že graffiťáci už na daném místě nesprejují a nevytvářejí nové graffity. Musíme si taky uvědomit, že i graffiťák nebo osoba, která provozuje toto pokleslé umění, musí taky vynakládat nemalé prostředky, aby si mohla zakoupit barvy a spreje na vytváření graffiti a tagů. Další velkou výhodou antigrafitového nátěru Bellinzoni je mírně lesklý povrch chráněné a natřené plochy. Tito pokleslí umělci, kteří si vyberou na vytvoření graffiti náš ochráněný dům antigrafitovou ochranou, poznají tento antigrafitový nátěr a již toto je v prvním plánu odradí od namalování a nastříkání nového graffiti.

  • Igor Komínek napsal:

   Jsme stavební firma a A SERVIS LIPKA pro nás realizuje subdodávky antigraffitových nátěrů. Netvrdím, že vše jde vždycky hladce, ne pro nějaké nedostatky firmy A SERVIS, ale především nás limituje někdy průběh stavby a skoro vždycky počasí. Ale ze společností je spokojenost. Zralizovali pro nás desítky subdodávek. Co si cením já osobně je, že ať se řeší cokoli, vždy vše dotáhnou do úspěšného konce. Firma pro naše výběrové řízení vždy boduje cenou na hladké omítky nám zatím nikdo neposkytnul cenu 120,- Kč/m2.

 5. Karel Mitág napsal:

  Uvedená společnost odstraňuje graffiti a nanáší antigraffiti nátěr či nástřik, na celém území České a Slovenské Republiky, Rakouska a Německa. Největší nárůst jsme zaznamenali v současné i v regionu Brno, kde se při odstraňování objevuje problém a to ten, že většina graffiti se nedá vůbec odstranit anebo odstranění je jen částečné. Naše úspěšnost při odstranění graffiti z povrchu, který nebyl ošetřen antigraffiti náteřem, se pohybuje od 60 – 90%. Největší problém zaznamenáváme u typů povrchů z ušlechtilých materiálů (mramor, teraco, žula, přírodní kámen), jelikož se sprejová barva může dostat hluboko do struktury a její odstranění je složité. Fasády ze strukturovaných povrchů, které jsou bez antigraffiti ochrany, dochází při snaze o odstranění graffiti také k odstranění barvy z fasády. Postupujeme následovně – graffiti se pokusíme zeslabit na co největší možnou míru a potom místo zamalujeme fasádní barvou (použitím antigraffiti ochrany lze předejít komplikacím, které vznikají při snaze graffiti odstranit). Nanesením antigraffitového nátěru či nástřiku zaručíme dokonalé a úplné odstranění graffiti ze všech ploch a povrchů a pokud nechcete, aby při odstraňování graffiti došlo k poškození povrchu fasády nebo její barvy, jediná možnost je použití antigraffiti nátěru. Antigraffiti ochrana je 100% a vždy graffiti odstraníme a nic po spreji, ani vandalech nezůstane. Na hladké povrchy nanášíme 3 vrstvy antigraffiti ochrany v podobě nátěru. U nerovných, strukturovaných a porézních povrchů je zapotřebí 6 – 12 vrstev antigraffiti nástřiku. Díky tomu, že vám naše firma zajistila antigraffiti nátěr nebo nástřik, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice a i v Rakousku odstranit graffiti, které se na Vaší budově vyskytly, do 14 dnů v jakémkoliv rozsahu. Graffiti je třeba odstraňovat okamžitě, jak se objeví na zdi jeden art těchto vandalů, začnou se objevovat další a další a tato řetězová reakce vede k ošklivé vizuální stránce vašeho majetku. V regionu Olomouc odstraňujeme graffiti za 290,-/m2 – tato cena je přibližně na 70% ceny konkurence. Následný servis odstranění graffiti realizujeme prakticky zdarma.

  • Ivan Drančič napsal:

   slušná firma, dobrá práce, rozhodující je ovšem dnes cena. 120,- Kč/m2 za antigraffitový nátěr je nyní nejlepší cena na trhu a žádná firma se ji zatím nepřiblížila. Každý rok vypisujeme výběrové řízení, tak jsme v obraze. Firmu můžeme doporučit, nejen kvůli ceně, ale taky kvalitou své služby. Firma se nám stará o síť našich provozoven.

 6. František Klapálek napsal:

  Při této zakázce se jednalo o odstraňování graffiti z kovu, fasády a obkladů. 90% všech graffiti jsme odstranili na 100%. Zde u této zakázky v Praze musíme objektivně pochválit majitele tohoto komplexu, protože tento developer ze zahraničí, je natolik zkušený v řízení svých investic, že jeho budovy, komplexy, obchodní centra, průmyslové objekty a paláce má téměř komplexně ošetřené antigrafitovým programem a na svých budovách má na každém objektu antigrafitový nástřik. Společnost tohoto developera je natolik zkušená a ekonomicky vzdělaná, že si umí spočítat, co vyjde nejlevněji v horizontu 5 až 10 let. V problematice odstraňování graffiti, v problematice antigrafitových ochran, v problematice ochrany budov a minimalizování škod před graffitovými útoky potažmo odstraňování graffiti. Na jeho konkrétním příkladě můžeme deklarovat, jak v horizontu 2 – 3 let odstraňování graffiti může majitel budovy výrazně snížit náklady za odstraňování graffiti a za antigrafitový nátěr. Před 3 lety jsme na tomto objektu v Praze odstraňovali desítky až stovky graffitů, nyní v současné době poté, co jsme v prvním plánu odstranili všechny graffiti a v druhém plánu jsme nanesli antigrafitové ochrany, dnes neodstraňujeme téměř žádné graffiti na tomto objektu.

 7. Oldřich Přecechtěl napsal:

  Zakázka, při které se upravovala fasáda a dlažba a byl také nanášen antigraffitový nátěr Mikulov, byla realizována dvěma zaměstnanci a to od 22. července do 25. července. Při práci jsme použili 10 litrů penetračního nátěru, 20 litrů fasádní barvy a 10 litrů antigraffiti nátěru.
  Naše práce začala nejprve oprášením a čištěním povrchu fasády v Mikulově a dále se postupovalo k demontáži poškozeného obkladu, osekávání stěny pod dlažbou, spárování a síťkování. Na celou vytýčenou plochu jsme nanesli na budovu v Mikulově penetrační nátěr. Tento nátěr jsme nechali do druhého dne důkladně proschnout a pokračovali jsme v nanášení fasádní barvy na námi připravený podklad. Dále přišlo na řadu měření, řezání a lepení nové dlažby (cca 6,5 m2). Po dokončení nového obkladu jsme povrch budovy Mikulov ochránili antigraffiti nátěrem, který jsme nanášeli ve dvou vrstvách. Antigraffiti ochrana Mikulov je jedinou možností, jak snadně odstranit vzniklé grafity na povrchu fasády. V případě, že se odstraňují v Mikulově graffiti z povrchu, který nebyl ošetřen antigraffiti ochranou, není nikdy výsledek dokonalý a nepodaří se grafitu v Mikulově zbavit úplně. Pokud naše firma provede antigraffiti nátěr, získá tím náš zákazník v Mikulově kvalitní ochranu, jejíž životnost je 4 až 6 let. Při nanášení antigraffiti ochrany při této zakázce se spotřebovalo celkem 10l anfigrafitového nátěru. Před tím, než jsme nanesli druhou vrstvu antigraffiti nátěru, jsme nejprve nalepili nad dlažbu lemovací lišty. Zakázka končila závěrečným čištěním dlažby po celém obvodě domu a úklidem stavební sutě. Zákazník zhodnotil námi provedenou práci velmi kladně.

 8. Mirka Holečková napsal:

  Trochu mě mrzelo, že jsem si nechala zajistit antigraffiti ochranu firmou, která mi potom odmítla pomoci s odstraněním graffiti a nabízeli mi odstranění za plnou částku. Až s firmou A servis jsem zjistila, že ochrana navíc není úplně všude. Myslela jsem, že můj dům je v rukou profesionálů, ale nejspíš jsem se zmýlila. V rukou profesionálů jsem byla až s A servisem, ti nejen že odstranili graffiti, ale opravili antigraffiti ochranu a zaručili mi levný servis odstranění graffiti, když se nějaké v budoucnu objeví. Takto vypadá profi firma s profi teamem!

  • Ivana Morysová napsal:

   Děkujeme za kladnou referenci. U Vás paní Holečková, jsme byli dost překvapeni,že antigraffitová ochrana po půl roce neumí podržet vcelku běžný a lehce odstranitelný spej. Po pražské firmě, kterou zde nehodláme jmenovat, máme velmi mnoho práce. S jejich tempem odfláknutých zakázek to bohužel vypadá brzký zánik. Protože bych jim nepřál vidět jejich bývalé zákazníky, kteří se snaží smývat spreje teplou vodou, jak jim jmenovanou firmou bylo doporučeno.

 9. Zoltán Rak napsal:

  Odstranění graffiti v Brně – Firma A SERVIS LIPKA doporučuje antigraffiti ochranu Brno v boji s graffiti (tagy). Grafiti se nedají z povrchu odstranit se 100% výsledkem, jelikož fasáda nebyla ošetřena antigraffiti nátěrem. Pro bezproblémové odstranění grafity v Brně je nejúčinnější jediný způsob a to – ošetřit povrch antigraffiti nátěrem nebo nástřikem. Naše firma používá antigraffiti ochranu Brno značky Belinzoni, která zajistí kvalitní ochranu Vaší budovy Brně. Antigraffiti ochrana Brno může přispět i k tomu, že vandalové tzv. pouliční umělci svoji grafitovou činnost na Vaší budově přestanou podnikat a to protože, brzy zjistí, že jejich díla nemají dlouhodobou platnost, tak se jdou zpravidla realizovat jinam. Po prvním odstranění graffiti v Brně se může stát, že vandalové se vrátí a jejich dílo se opět objeví na Vaší fasádě. Pokud jsou graffiti rychle z fasády odstraněny, tak i rychle vandalové pochopí, že to nemá cenu, zde nadále malovat. Jejich snahou je, aby grafit (tag) vydržel na fasádě co nejdéle a za pomoci antigraffiti ochrany, která bez jakéhokoliv problémů graffitti dokonale odstraní, to není možné. Vrstva antigraffiti nátěru zaručí, že barva ze sprejů nepronikne pod ni do struktury fasády. Pří našem odstraňování grafitů z povrchu je zeslaben i antigraffiti nátěr a proto následně nanášíme opětovně antigraffiti plát – toto je již zdarma v režii naší firmy A SERVIS LIPKA, s..r.o. Použití antigraffiti nátěru na povrchu fasády můžete poznat tak, že tam, kde je tato ochrana fasády, je povrch mírně lesklý oproti neošetřenému povrchu. Toto velmi dobře poznají grafiťáci. A můžeme to považovat za první stupeň obrany proti jejich vandalství. Odstranění graffiti v Brně.

  • Stanislav Rychlík napsal:

   Dobrý den, jaká je u Vás cena za antigraffitovou ocrhanu na jemně strukturované omítce v zrnitosti 2,5 mm?

 10. Zikmund Nečesaný napsal:

  Našim zákazníkům zajišťujeme odstranění graffiti Brno a nanesení antigraffiti ochrany v podobě nástřiku nebo nátěru. V případě, že pracujeme s fasádou, která je už starší a ne všechny její části drží, postupujeme tak, že fasádu nejdříve lokálně opravíme a zpevníme. Doporučíme nanést penetrační nátěr a následně na povrch fasády naneseme fasádní barvu, kterou natřeme antigraffiti nátěrem.Tímto způsobem dokážeme výrazně prodloužit životnost fasády, omítky či jiných povrchů. Antigraffiti nátěr nanášíme na hladké povrchy zpravidla ve 3 vrstvách. Důležité je podotknout, že jaký stav fasády natřeme antigraffiti nátěrem, takový stav také zafixujeme. U savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffiti nátěru pohybuje v rozmezí 6 až 12 vrstev. Nejhůře se antigraffiti nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou povrchy z umělých kamenů, obkladů, apod. Zde doporučujeme nanést minimálně 9 vrstev anitgraffiti nátěru. Odstranění graffiti Brno z povrchů fasád, které nebyly ošetřeny antigraffiti nátěrem, může být velmi problémové. Úspěšnost nikdy není 100%. Výhodou antigraffiti nátěru nebo nástřiku je snadné odstranění graffiti Brno z povrchů, ochrana fasád před nepříznivými povětrnostními vlivy (slunce, déšť,…), neproniknutelnost vlhkosti do fasády a snadné očištění od různých nečistot. Povrch fasád, na kterém je nanesena antigraffiti ochrana může být jednoduše ostříkán vodou a umyt i za použití vysokotlakých zařízení. Pro umytí povrchu se v žádném případě nesmí použít rotační tryska, neboť je příliš silná a mohla by antigraffiti nátěr i s povrchem fasády poškodit. Pro naše zákazníky zajišťujeme i následující služby: denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře Brno, úklid po stavbě i rekonstrukcích Brno, úklid po malířích a řemeslnících Brno, úklid před otevřením prodejen Brno. Dále také provádíme strojové čištění a tepování koberců Brno, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch Brno, mytí a čištění žaluzií, rolet, látkových i plastových markýz Brno, strojové čištění a voskování podlah Brno.

  • Stanislav Rychlík napsal:

   Hledáme firmu, která nám ošetří marmolitové mozaikové sokly na našem domě, který nyní zateplujeme. Hotovo bude začátkem září 2016. Máme tu nabídky, ale cena se nám zdá příliš vysoká. Ve čtřech poviných vrstvách jsou v nabídkách velké rozdíly. Pouze pro krátkou informaci. Když jsem si procházel zde uvedené komentáře, narazil jsem na cenu 360,- Kč/m2. Jste schopni poskytnout takovou cenu i u nás na Praze 10?

 11. Ondráčková A. napsal:

  Dobrá práce!

 12. Simel Jan napsal:

  Mám s nimi zkušenost a moc dobrou. Této firmě se dá věřit, že svoji práci umí opravdu dobře.

 13. Andrej Přerovský napsal:

  Při odstranění graffiti v Českých Budějovicích se spotřeboval jeden odstraňovač grafitů ve spreji, který k těmto účelům využíváme. Na vzniklé graffity jsme nanesli tento odstraňovač a nechali ho chvíli působit. Poté jsme graffiti odstraňovali z povrchu fasády za pomocí kartáče a jarové vody. Jakmile jsme co nejlépe graffiti v Českých Budějovicích odstranili, pokračovali jsme s nanášením antigraffitové ochrany, která jako jediný možný prostředek zajistí ochranu povrchu před graffiti a budoucí bezproblémové a zcela úplné odstranění grafitů. Pro nanesení antigraffitového nátěru České Budějovice jsme použili 1 kg antigraffitové ochrany. Vždy když pracujeme s graffiti, je nutné snažit se o jejich nejdokonalejší odstranění, nelze je pouze přetřít například fasádní barvou aj. Tímto způsobem bychom nedocílili dobrých výsledků, protože graffiti by po zaschnutí barvy byly vidět v jejich původním vzhledu. Výsledek naší práce v tomto případě nebyl stoprocentní, jelikož se jednalo o křemičito-pískový podklad a grafity se vsákly do jeho struktury, takže i po nejvíce možném odstranění nadále vystupovaly. I přes tuto skutečnost byl zákazník s konečným možným výsledkem naší práce spokojený.

 14. Luděk Vloněk napsal:

  Společnost se specializuje na odstranění graffiti Praha a doporučuje svým zákazníkům, aby si nechali povrch budovy ošetřit antigraffiti ochranou, která umožní předejití nenapravitelným škodám, které jsou způsobeny nastříkáním grafitu na povrch. Naše úklidová firma má velkou řadu zákazníků, kteří využívají našich služeb pro odstranění graffiti Praha. Těm, kteří si nechali nanést na jejich fasádu, omítku a jiné povrchy antigraffiti nátěr, zajišťujeme servis odstranění graffiti Praha po celou dobu životnosti tohoto nátěru. Ze zkušeností, které již s antigraffiti ochranou máme, můžeme říct, že se délka její životnosti pohybuje v rozmezí 4 až 6 lety. Zákazníkům, kteří mají větší portfolio budov, poskytujeme tzv. monitoring. Tento monitoring provádíme zhruba jednou za 3 měsíce. Naši zaměstnanci jsou schopni provést okamžité odstranění graffiti Praha, vše zdokumentovat, vypracovat zprávu a jednou za kvartál je zákazníkům zaslána faktura. Pokud máme realizovat odstranění graffiti Praha z povrchů ošetřené antigraffiti nátěrem nebo z povrchů, které antigraffiti ochranou nebyly natřeny, vždy je nutné, aby na místo, kde jsou grafity nastříkány, se přijel podívat náš technik z daného města a byl schopen určit a popsat správný postup, jak zakázku realizovat. Na základě obhlídky našeho technika je vypracován finanční návrh a na základně objednávky zakázku ihned realizujeme. Pro naše zákazníky také realizujeme například i denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem Praha, strojové čištění a voskování podlah Praha, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch Praha, čištění žaluzií, látkových i plastových markýz Praha, strojové čištění a tepování koberců, sedaček a křesel Praha.

  • Hynek Kalivoda napsal:

   Hledáme firmu nejen na vyřešení a odstranění graffiti,
   ale taky na odstranění a likvidaci plísní na naši fasádě zatepleného panelového domu. Děláte taky protiplísňové nátěry ve výšce?

 15. Radim Drdla napsal:

  Já jsem přesvědčen o využití antigraffiti ochrany, ale opravdu vydrží na fasádě tak dlouho? Když se graffiti neustále z ochrany smývá?

  • Ivana Morysová napsal:

   Ano vydrží, jelikož vždy když na daném místě na ochraně odstraňujeme, tak po odstranění VŽDY dáme nový plát ochrany. Tedy tam kde jsme pracovali a úspěšně odstranili graffiti tak tam to celé přetřeme novým antigraffiti. Tedy celá ochrana je opět funkčí jako celek na 100%.

 16. Václav Matějka napsal:

  Kolikrát očekáváte, že vám se to stát nemůže, ale ano. Stane. A je to hned. Na můj dům se vrhli sprejeři a totálně poničili fasádu. Byl jsem vzteklý, hned jsem kontroloval kamery, ale bylo mi to prd platné na vandaly se nikdy nedošlo, takže jsem investoval do opravy fasády své finance. Nechal jsem se chránit antigrafitovou ochranou do budoucna, takže si teď mohou klidně přijít, ale firma A SERVIS mi grafity za levno odstraní. Jsem spokojen a tuto firmu rád doporučím dále všem, kteří mají s těmito vandaly neustálé problémy. Antigrafitová ochrana mnohé vyřeší a ušetří vám spoustu peněz.

 17. Radek Výtečka napsal:

  Také mě zajímá výdrž antigrafitové ochrany, když se smývá grafity dokola. Díky za odpověď.

  • Ivana Morysová napsal:

   Můžeme odstranovat do nekonečna po dobu životnosti antigraffitové ochrany a ta je cca 5 let. Potom se musí ochrana obnovit.

 18. Pavel Fukala napsal:

  Upřímně řečeno jste první firma, která mi zvládla vyčistit poničenou fasádu. Mockrát děkuji!

 19. Vašíček napsal:

  Jakým způsobem odstraňujete spreje z kamenného soklu?

 20. Jan Šimůnek napsal:

  Lze nanést antigraffitovou ochranu na jakýkoli povrch? Děkuji

 21. Anna Vichtlová napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda při odstranění graffity zůstávají na zdi skrvny z omité fasádní barvy? Případně jestli jste schopni se postarat i toto? Předem děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *