full screen background image

3 tipy pro vylepšení vašeho podnikání

Ještě než začnete podnikat pod nesmlouvavými zákony a nařízeními České republiky, musíte se doslova prokousat množstvím dokumentů, zákoníků a dalších lejster, bez kterých byste za chvíli skončili ve spárech některého z obávaných státních úřadů. S malou pomocí ale můžete některé věci vyřídit přece jen o něco jednodušeji.

 

Odborníci se do legislativní džungle vydají za vás

Stejně jako existují specializované poradny pro vypracování daňového přiznání nebo formulářů pro ČSSZ, můžete si o podobnou pomoc říct i při založení sro v České republice. Stačí, pokud odborníky z prověřené firmy seznámíte se svými přáními a potřebami, a zbytek necháte na nich. Bezplatná konzultace a založení sro přesně na míru je samozřejmostí. Navíc získáte jistotu, že bude vše vybaveno podle platného pravá a ve 100% souladu s legislativou. Žádný úředník s pokutovým bločkem vám proto u dveří jistě nezazvoní.

 

Chcete více zákazníků? Stačí k tomu málo…

V jiných případech ale zvuk zvonku dozajista uvítáte. Vždyť úspěšná firma potřebuje pro svůj bezproblémový provoz především dostatek spokojených klientů. A nové zákazníky může často získat i zdánlivá maličkost. Například virtuální sídlo firmy umístěné na atraktivní adrese vypadá na vizitkách mnohem lépe, než no name ulice z malého města. O přebírání pošty nebo případný kontakt s návštěvami nemusíte mít strach. Vše totiž zajistí spolehlivý provozovatel , který vás bude o těchto aktivitách rovněž pravidelně informovat. Jde o dobré řešení v případě, že nechcete utrácet značné peníze za pronájem kanceláře nebo nevlastníte žádnou nemovitost, vhodnou k zapsání do obchodního rejstříku.

Stejně negativně ale mohou působit i faktury a další nezbytné dokumenty vytištěné na podřadném papíře nebo v ještě horším případě nevytištěné vůbec. Vždy si proto dejte pozor, aby vám nikdy nedošly kvalitní náplně do tiskáren. Byla by škoda odradit platící klienty takovou hloupou maličkostí.
Jeden komentář u “3 tipy pro vylepšení vašeho podnikání

  1. Marek napsal:

    Super o virtuálním sídle už jsem slyšel dost, ale to nepotřebují jelikož podnikání často online a mám vlastní kancelář v Praze ,takže i sídlo firmy. Já pracuji a spravují své podnikání hlavně v tomhle https://autocrm.cz/ systému CRM.. Jinak věřím že takové sídlo firmy by se někomu mohlo hodit když bydlí někde v Kocourkově tak jen přece zní líp Praha..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *