full screen background image

3 tipy pro vylepšení vašeho podnikání

Ještě než začnete podnikat pod nesmlouvavými zákony a nařízeními České republiky, musíte se doslova prokousat množstvím dokumentů, zákoníků a dalších lejster, bez kterých byste za chvíli skončili ve spárech některého z obávaných státních úřadů. S malou pomocí ale můžete některé věci vyřídit přece jen o něco jednodušeji.

 

Odborníci se do legislativní džungle vydají za vás

Stejně jako existují specializované poradny pro vypracování daňového přiznání nebo formulářů pro ČSSZ, můžete si o podobnou pomoc říct i při založení sro v České republice. Stačí, pokud odborníky z prověřené firmy seznámíte se svými přáními a potřebami, a zbytek necháte na nich. Bezplatná konzultace a založení sro přesně na míru je samozřejmostí. Navíc získáte jistotu, že bude vše vybaveno podle platného pravá a ve 100% souladu s legislativou. Žádný úředník s pokutovým bločkem vám proto u dveří jistě nezazvoní.

 

Chcete více zákazníků? Stačí k tomu málo…

V jiných případech ale zvuk zvonku dozajista uvítáte. Vždyť úspěšná firma potřebuje pro svůj bezproblémový provoz především dostatek spokojených klientů. A nové zákazníky může často získat i zdánlivá maličkost. Například virtuální sídlo firmy umístěné na atraktivní adrese vypadá na vizitkách mnohem lépe, než no name ulice z malého města. O přebírání pošty nebo případný kontakt s návštěvami nemusíte mít strach. Vše totiž zajistí spolehlivý provozovatel , který vás bude o těchto aktivitách rovněž pravidelně informovat. Jde o dobré řešení v případě, že nechcete utrácet značné peníze za pronájem kanceláře nebo nevlastníte žádnou nemovitost, vhodnou k zapsání do obchodního rejstříku.

Stejně negativně ale mohou působit i faktury a další nezbytné dokumenty vytištěné na podřadném papíře nebo v ještě horším případě nevytištěné vůbec. Vždy si proto dejte pozor, aby vám nikdy nedošly kvalitní náplně do tiskáren. Byla by škoda odradit platící klienty takovou hloupou maličkostí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *