full screen background image

Atraktivní lokalita v Praze nabízí už jen poslední byty k prodeji

Jestliže toužíte po bydlení na dobré adrese, určitě by vás měla zajímat rezidenční čtvrť Byty u parku. O koupi zdejších bytů je velký zájem, proto už zbývají pouze poslední byty k prodeji. Jestliže vás zaujala lokalita pražského Žižkova, která nabídne ubytování v příjemném prostředí, určitě byste si měli pospíšit. Čeká zde na vás veškerá občanská vybavenost, místo k bydlení obklopené zelení a široké možnosti v okolí.

Moderní byty, které vás zaujmou

Atraktivní lokalita je vždy lákavé místo pro bydlení. Zajímavě koncipovány jsou také samotné byty, kdy bytové domy respektují okolní krajinu a dokonale tak zapadají do zdejšího prostředí. Celkově je zde 272 bytů v 11 bytových domech, které nepřesahují výšku 5 podlaží. Podívejte se na nabídku volných bytů na webu projektu, kde se dozvíte také jednotlivé dispozice bytů. Koupit si můžete byt od 30 m2 až po velké byty, které nabízejí až 5 pokojů.

U jednotlivých bytů můžete najít:

  • Balkony a lodžie
  • Terasy

Byty tak nabízejí členitou architekturu, která dává pocit soukromí a osobního komfortu. Samozřejmě tento prvek také zvyšuje celkové propojení bytu s venkovním prostředím a zlepšuje atmosféru v bytech. Samotné byty jsou koncipovány takovým způsobem, aby v nich bylo dostatek světla. Dostatečně prosvětlené byty mají pozitivní vliv na vaši náladu a budete se zde tak cítit vždy příjemně.

Okolí toho nabízí mnoho

V bezprostřední blízkosti samotných bytových domů se nachází park Židovské pece, který je ideální prostředí pro odpočinek i sportovní aktivity. Byty Praha 3 jsou rovněž v blízkosti Vinohrad, kde zase najdete mnoho příležitostí pro nakupování, kulturní vyžití nebo posezení s přáteli v příjemných kavárnách a restauracích. Samotný Žižkov čeká do budoucna vybudování nového městského centra na území bývalého žižkovského nákladového nádraží.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *