full screen background image

Cambridge Business School jako přímá cesta k úspěchu!

Chcete-li patřit mezi nejlepší a zastávat v dnešní době vysoký manažerský post, musíte se věnovat svým schopnostem a neustále je zdokonalovat. Cestou k úspěchu je kvalitní vzdělávání. Své dovednosti a znalosti samozřejmě můžete dále rozvíjet i během zaměstnání. Skvělou příležitost nabízí prestižní Cambridge Business School.

 

Připraví vás na úspěch

Cambridge Business School je prestižní škola, na které je možné studovat manažerské studijní programy MBA (Master of Business Administration) a získat mezinárodně uznávaný titul MBA. V současné době je v nabídce celkem 11 specializovaných oborů jako Management ve zdravotnictví, Marketing a Public Relations, Private Law, Management obchodu, Finanční management a účetnictví a další. Jedná se o obory, o které je dnes velký zájem a absolventi díky nim mohou výrazně posílit svou pozici na trhu práce a získat lepší pracovní uplatnění.

Výuku na škole vedou odborníci z praxe i z akademického prostředí, kteří patří ke špičkám svého oboru. Studenti tak mají šanci získat cenné informace, které mohou využít ve svůj vlastní prospěch a rozvoj.

 

Výuka je maximálně přizpůsobena

Studium MBA probíhá v češtině a trvá 1 rok. Na škole mohou studovat i zájemci ze Slovenska – závěrečné práce je možné odevzdat ve slovenštině. Výuka je maximálně přizpůsobena i těm nejvytíženějším: vyučuje se vždy v sobotu a to 4x do roka a k tomu je využíván i moderní e-learningový systém. Výuka se zaměřuje především na aplikaci teoretických znalostí do praxe. Studenti také mohou využít nabídku zahraničních jazykových pobytů na škole Centre of English Studies ve Velké Británii a Irsku.

 

Studium MBA je i vaše šance, jak v životě uspět! Škola dále nabízí studium v programech BBA a LLM. Více informací najdete na cambschool.cz, kde je možné podat i online přihlášku ke studiu.
3 x komentováno u “Cambridge Business School jako přímá cesta k úspěchu!

  1. Matěj Kováč napsal:

    MBA studium doporučuji všem, kteří hledají vhodný způsob, jak získat další zkušenosti do podnikání. Studoval jsem na obdobném institutu (http://www.cemi.cz/cs-CZ/) a byl jsem velmi spokojen, jak s přístupem, tak i kvalitou výuky.

  2. Honza Tesař napsal:

    Podnikám už několik let a studovat MBA bylo pro mě hodně cenné jak na informace a praxi, tak kontakty. Mám zkušenost s European school – ESBM – http://www.esbm.cz/. Škola se mi velmi přizpůsobila, mohl jsem si vybírat z několika termínů výuky a navíc část absolvovat online, takže to šlo perfektně skloubit i s náročným podnikáním.

  3. Karel napsal:

    Na Cambschool jsem studoval a musím pochválit jak kvalitu přednášejících, tak vstřícnost ze strany studijního oddělení, které se mnou bylo velmi trpělivé. Dobré bylo, že jsem spoustu věcí vyzkoušel rovnou ve své firmě a některé se u nás ujaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *