full screen background image

Co páska spojí, darmo nerozlepuj

Občas je potřeba něco dokonale zabalit a je jedno, zda v domácnosti nebo ve firmě. Potřebujeme zkrátka spoj, který drží a co ho jen tak něco nerozhodí. Není snadné najít to nejpevnější řešení, ale vzhledem k faktu, že kdo hledá, ten i najde, se já dnes už mohu pustit do lepení čehokoliv naprosto bez obav.

Lepicí pásky nesporně mezi obalový a fixační materiál patří. Bez nich žádná krabice není kompletní. Najít natolik spolehlivou, aby držela na každém povrchu, je snem každého z nás – a to kdykoliv kvalitní a spolehlivý obal potřebujeme. Pátrání na internetu nakonec přineslo ovoce, a že zkouškou ohněm prošlo dost produktů!

 

„S námi se balí snadněji…“

To říká e-shop Komplexmat.cz a mají pravdu. Najdete tu lepicí pásky všemožného využití, ať už potřebujete přelepovat kartonové či plastové krabice a obaly či vyznačovat podlahovou páskou nějaké prostory, též jsou tu k mání maskovací krepové pásky pro malíře pokojů, a v neposlední řadě si vyberete i z nabídky bezpečnostních označovacích pásek.

Nebudu vás teď zdržovat podrobnějším výčtem. Podstatné na tom však je, že ať už si vyberete, jakou chcete, tak jednoduše a prostě drží! Jsou díky tomu úsporné, jelikož není třeba přelepovat jimi zboží vícekrát. Různorodost materiálu, ze kterých je Komplexmat vyrábí, vám dá záruku jistého výběru pro jakoukoliv příležitost.

 

Originalita do posledního detailu

Pokud potřebujete nenásilně propagovat svou firmu nebo se prezentovat na svých zásilkách, jistě vás nadchne možnost navrhnout si a objednat vkusné a spolehlivé potištěné lepicí pásky. Vaše zásilka bude připravená k vyzvednutí za 3-4 týdny od schválení grafiky a podtrhne vaše podnikání originálním způsobem.

A kdybyste náhodou něco nevěděli, neváhejte se ptát. Zákaznický servis e-shopu je nám k dispozici ve všech případech, kdy potřebujeme radu nebo nějaký dobrý tip na zkvalitnění, usnadnění a zrychlení našeho zápasu s balením. Ne každý boj s nepoddajnou krabicí musí být nutně marný!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *