full screen background image

Dávkovače na mýdlo, zásobníky na papírové ručníky a toaletní papír

Dávkovače a zásobníky jsou dnes už naprosto samozřejmým doplňkem moderní toalety. Jsou funkční, estetické a skvěle doplňují design. Ve velkém se nyní prosazují nejen v komerčních objektech, hotelech, úřadech, ale také v domácnostech.

 

Dávkovače mýdla umožňují snadnější mytí rukou a zaručují maximální hygienu i ekonomický provoz díky přesnému dávkování mýdla. Nezabírají zbytečně místo, připevní se jednoduše na zeď. Díky systému, který zabraňuje odkapávání, nejsou náročné na údržbu. Využití najdou v koupelnách, kuchyních, restauracích či nemocnicích. Sortiment dávkovačů mýdel je opravdu široký, vybírat můžete z různých objemů i rozmanitých designů, z kvalitních plastových či kovových modelů, v lesklé nebo matné podobě, na klasické mýdlo, zpěňovací mýdlo či dezinfekci. Výměna obsahu je vždy rychlá a bezproblémová. V naší nabídce je také automatický dávkovač mýdla, na který není nutné sahat. Tento bezdotykový dávkovač zaručuje dokonalou hygienu a jednoduché ovládání. Obsahuje totiž senzor, pod který stačí jednoduše vložit ruku a mýdlo Vám bude automaticky nadávkováno přímo do dlaně. Díky tomu nachází uplatnění především ve školkách, školách či ordinacích, tedy všude tam, kde jsou vysoké hygienické nároky.

Dnes už se žádná toaleta neobejde bez zásobníku na papírové ručníky. Tento nezbytný a praktický pomocník umožní rychlé a hygienické osušení rukou, ušetří peníze i čas. Uplatnění najde především na veřejných místech, ale i v restauracích, školách či školkách. V našem sortimentu můžete vybírat zásobníky různých barev, rozměrů i širokého spektra modelů, které se hodí jak do vytíženého, tak do nevytíženého provozu. Snoubí se v nich funkčnost, praktičnost i design. Jejich snadné používání se hodí pro různá prostředí, jednoduše a rychle se doplňují, snadno se montují. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, plastových i nerezových, s průhledem, který umožňuje sledovat stav ručníků či bez něj, s klíčkem k uzamčení zásobníku nebo bez něj. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, neváhejte se na nás obrátit. Jsme profesionálové, vše Vám rádi vysvětlíme a doporučíme to nejvhodnější právě pro Vaše potřeby.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *