full screen background image

Diáře i kalendáře s příběhem vaší firmy! Buďte jiní!

Kalendáře a diáře patří k dárkovým předmětům, které se staly klasikou. Možná i vaše firma je každý rok nechává tisknout a rozesílá je obchodním partnerům či rozdává zákazníkům. Všichni si na tento standard zvykli a berou diáře a kalendáře jako samozřejmost. Někteří dokonce i tak, že díky štědrosti někoho jiného ušetří. Je ale třeba si uvědomit, že právě tyto diáře a kalendáře mohou být velmi efektivním nástrojem, jak si utužit vztah mezi obchodními partnery i zákazníky. Stačí jediné – dát do nich vlastní příběh! S novým nápadem přichází česká firma!

Nový rozměr díky chytrému nápadu

I ta nejobyčejnější věc může dostat díky chytrému nápadu zcela nový a super efektivní rozměr. S nápadem přichází česká firma AVE DAY a.s., která dává nový kabát „obyčejným“ firemním diářům a kalendářům. AVE DAY a.s. je reklamní agentura a nakladatelství zároveň, současně poskytuje také poradenství v oblasti budování firemní identity. Ve své činnosti spojila 3 zdánlivě neslučitelné obory a ukazuje, že právě toto funguje na jedničku.

Personalizované diáře a kalendáře mají velký efekt

Pro malé i velké firmy nabízí AVE DAY a.s. vyhotovení speciálních personalizovaných dárkových předmětů, které mají styl a šmrnc. Od běžných se liší pojetím. Nejedná se jen o obyčejné dárkové předměty, které zdobí jedno výrazné logo. Diáře a kalendáře od AVE DAY a.s. jsou maximálně personalizované. Je do nich vložen příběh konkrétní firmy, takže držitel dárkového předmětu je s firmou vlastně v neustálém kontaktu. V takových diářích se objevují například upozornění na významná výročí firmy, pozvánky na veletrh, k dispozici jsou všechny důležité kontakty či jsou vhodnou formou prezentovány jednotlivé výrobky atd. Všechny diáře či kalendáře na klíč tak nesou příběh firmy a mouhou tak pomoci budovat vztah se zákazníky i obchodními partnery.

Jde to snadno!

Aby personalizované dárkové předměty získala i vaše firma, stačí jediné. Kontaktujte AVE DAY a.s., sdělte jim příběh vaší společnosti a o ostatní se nemusíte starat. Firma dokonce nabízí i rozesílku dárkových předmětů k vašim klientům.

Kompletní informace najdete na www.aveday.cz

 

 

 
Jeden komentář u “Diáře i kalendáře s příběhem vaší firmy! Buďte jiní!

  1. Alena napsal:

    Souhlasím! Jsem zastáncem papírových diářů ! Pro své zaměstnance jako dárek necháváme dělat každý rok papírové diáře od firmy Presco.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *