full screen background image

Dobré recenze na „Výškové práce, mytí oken Brno“ mě nezklamaly

Ráda bych se podělila o velmi milou zkušenost. Naše firma je dost rozsáhlá a i přesto, že máme celý tým na úklid, nebylo v jejich možnostech umýt prosklenou stěnu schodiště, která má skleněné tabule od shora až dolů ve čtyřech patrech. Z venkovní části bylo vždy potřeba skla umývat z vysokozdvižné plošiny a to jsme po našem úklidovém personálu už prostě nemohli vyžadovat.

Hledala jsem firmu, která by byla schopna kvalitně vyčistit povrch skel a zároveň firmu, která dělá nano impregnace na skla. Našel jsem dobré reference na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken Brno, která má v nabídce více profesí týkající se čištění a jejich údržby i ve výškách. Mají k dispozici i zkušené pracovníky, kteří jsou proškolení na práci ve výškách, a kteří provádí mytí oken a skleněných ploch ve výškách za pomocí slaňovací techniky.

To mi přišlo velmi výhodné a praktické, jelikož byl vždycky problém zajistit volný prostor před naší budovou pro vysokozdvižnou plošinu při mytí prosklené schodištní haly. S firmou jsem se hned zkontaktoval a domluvil termín na mytí.

Přesně na dohodnutou dobu přijel tým myčů A SERVISU a dali se hned do práce. Během pár hodin měli hotovo a začali s finální prací a to s aplikací nano impregnace oken z venkovní části. Tímto bych chtěla jejich službu – mytí oken Brno všem doporučit, protože jsou zárukou kvality, která se dneska na přeplněném trhu všelijakých úklidových společností špatně hledá.

Jejich dobré jméno si můžete ověřit i na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, díky kterým jsem je i já našla, a měla tak možnost připojit se k řadě spokojených zákazníků.

První pomoc s odstraněním plísně v bytě. Sanace, čištění, likvidace plísně Brno

 

Po odsunutí nábytku při úklidu jsme zjistili, že se v našem obývacím pokoji rozrůstá plíseň. Patrně kvůli špatné izolaci. Vůbec netušíme, kdy se plíseň mohla objevit. Často takhle generální úklid neprovádíme. Ale je pravděpodobné, že se u nás usadila teprve nedávno, protože se u dcery objevila nepříjemná alergická reakce, a nevěděli jsme na co.

52248686 - mold in a edge of a room

Máme zkušenosti s tím, že na dlouhodobé odstranění plísní nefunguje skoro nic. Vždy na chvíli zmizí, ale zase se za čas objeví. Proto nás napadlo požádat o pomoc internet. Původně jsme nezamýšleli zrovna zvát si do domu úklidovou firmu, ale nakonec se to jevilo jako nejlepší nápad.

Objevili jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., sanace, čištění, likvidace plísně Brno, která nás už po telefonu přesvědčila. Zaručovali nám působení jejich nátěru až na několik let, plus záruku na dva roky. Nátěr je zdravotně nezávadný a nepoškozuje malbu. Byli jsme zvědaví na výsledky jejich práce. Plíseň s jejich pomocí zmizela okamžitě. Ani po jejich nátěru nezůstal nepříjemný, nevyvětratelný zápach. Byli jsme spokojeni.

Samozřejmě budeme doufat, že se plíseň ještě hodně dlouho nepřihlásí, jak pracovníci A SERVISU slibovali. Každopádně dceřina alergie zmizela, za což jim můžeme jen děkovat. Jsme rádi, že jsme se rozhodli služby této úklidové firmy využít.

Moc často se také nevidí, aby se pracovníci takovýchto firem chovali zdvořile a tak velmi ochotně jako tito. Je vidět, že firma A SERVIS si na spokojenosti svých zákazníků velmi zakládá. Kdykoli bude potřeba, už víme, kam se obrátit.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *