full screen background image

GigaFlow s.r.o. – čištění a mytí energetických a strojních zařízení

Pracujete dennodenně s energetickými nebo strojními zařízeními? Pak určitě víte, že je nutná pravidelná údržba a čištění strojů, aby byla zajištěna jejich 100% výkonnost, a zároveň se prodloužila jejich celková životnost. Nevíte-li na koho se v tomto případě obrátit, doporučujeme firmu GigaFlow s.r.o., která má v oboru čištění a mytí více než 20 let zkušeností.

 

Specializace firmy

Jak už bylo výše zmíněno, firma GigaFlow s.r.o. se zaměřuje na mytí a čištění energetických zařízení, technologických a strojních zařízení. To však není jejich jediná náplň. Specializují se na různé činnosti – např. úklid kanceláří, hal, dalších komerčních objektů či prostor, které se provádějí ve výškách.

Pokud potřebujete ochránit objekt proti holubům či dalším malým ptactvem, pak firma GigaFlow s.r.o. instaluje hrotové i síťové systémy proti ptactvu.

Cnc_plasma_cutting

Čištění technologických zařízení

Každé pracující zařízení vyžaduje speciální péči. Výjimkou samozřejmě nejsou ani technologická zařízení, kvůli jejich bezproblémovému chodu. K čištění a mytí je zapotřebí speciálních čistících prostředků, které jsou účinné a dokážou odstranit veškeré nečistoty, a zároveň k danému přístroji šetrné, aby nedošlo k poškození. Během čištění technologických zařízení se využívají vysokotlakové trysky, parní generátory či trysky využívající suchý led, které usnadňují čištění i mytí konkrétního stroje.

 

Čištění energetických zařízení

Princip mytí a čištění energetických zařízení spočívá v aplikaci speciálního čistícího prostředku na chemické bázi pomocí vysokotlakého zařízení. Použité zařízení funguje na principu airless. Zařízení tedy nasává čistící kapalinu přímo z přepravní nádoby a pomocí ní následně čistí energetická zařízení pod regulovaným tlakem. Díky tomuto přístroji lze důkladně zařízení vyčistit i odmastit.

Retro_Systems_CNC_Pipe_Combo_System

Proč si vybrat firmu GigaFlow?

Firmu GigaFlow pro čištění a mytí různých zařízení doporučujeme hned z několika důvodů. Firma využívá během čištění efektivní metody, které dokážou důkladně očistit každé zařízení, ale zároveň je jejich použití šetrné.

GigaFlow s.r.o. se zároveň snaží vždy vyjít klientovi vstříc. Takže ji nečiní problémy se přizpůsobit chodu firem a společností. Čištění a mytí zařízení pak probíhá během odstávky ve firmě, nebo na základě předem naplánovaného harmonogramu.

Všechny služby provádí rychle a profesionálně. Co se týče úklidu, využívají nejmodernější profesionální techniku a speciální chemické přípravky. Zajistí vám tak čisté a zdravé prostředí nejen v kancelářích a administrativních budovách, ale také v pracovních halách a dalších průmyslových objektech.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *