full screen background image

GRANROCK PREMIUM přináší dokonalou ochranu vašeho domu

Každý majitel rodinného domu nebo komerčního objektu by chtěl snížit výdaje na vytápění alespoň o pár procent. Kdyby byla úspora 30%, určitě by neváhal a investoval by. Přesně taková metoda existuje. Pokud jsou průměrné roční výdaje za vytápění kolem 35 tisíc ročně, tak dokážete každý rok ušetřit až 10 tisíc korun.

 

Novinka, která dodá domovu teplo

Společnost IP Polná přichází na trh s převratnou novinkou. Ta spočívá ve foukaných minerálních izolacích GRANROCK PREMIUM®. Jedná se o foukané minerální izolace na bázi čediče, které jsou novinkou v protipožárních izolacích.
Protipožární foukaná izolaceGRANROCK PREMIUM® je vyráběna na použití do trámových stropů shora, úzkých nebo nepřístupných míst šikmých střech a plochých střech pod vazníky, dělících příček, sendvičových stěn a jako výplň jiných dutých prostorů. Kromě skvělých tepelně izolačních vlastností přináší i množství dalších výhod. Zejména vysokou odolností proti ohni. Dokáže odolávat teplotám 2 000 °C. I v případě rozvinutého požáru, strop nemovitosti zateplený touto izolací prohoří až za velmi dlouhou dobu. Takové zvýšení ochrany ocení každý vlastník domu. Mezi další přednosti, které dokážete ocenit patří odolnost proti vlhkosti a paropropustnost, granulovaná vlna je v celém objemu hydrofobizovaná, ale také dokáže dokonale tlumit hluk.

Zaručené je také ticho a klid

Vnitřní prostředí objektu nesmí přesáhnout vysokou úroveň hlučnosti. Úroveň hluku by měla být taková, aby zajišťovala vyhovující podmínky k obývání a k práci. A jak se zvuk vlastně šíří? Hluk se šíří z mnoha příčin. Vzduchem, kmitáním a konstrukcemi a vedlejšími cestami. U stavebních konstrukcí rozlišujeme vzduchovou a kročejovou neprůzvučnost. Na střechách se jedná o vzduchovou neprůzvučnost. Tepelná izolace GRANROCK PREMIUM® tlumí vnější zvuk a v některých případech i vnitřní hluk směrem ven.


Při výběru si dejte pozor

Materiálů na zateplení střech je v dnešní době velké množství. Ale ne každý materiál, který tepelně izoluje, má i dobré akustické vlastnosti. Pohlcování hluků se děje u vláknitých a porézních materiálů přeměnou akustické energie na teplo. To je způsobeno třením molekul vzduchu o vláknitý materiál. Skleněná a minerální vlákna mají skvělou schopnost pohlcování hluků a zvuků. Dobré akustické vlastnosti materiálu nestačí samy o sobě, ale je důležité, aby v konstrukci nebyly žádné netěsnosti ani spáry, které mohou výrazně zhoršit akustické vlastnosti. Právě zde mají velkou výhodu foukané izolace. V izolované dutině totiž vyplní celý prostor.

 


Celé zateplení je hotové za 3 hodiny

Představte si klasické pohodové odpoledne. Sledujete svůj oblíbený pořad a nic vás neruší. Přesto při sledování pořadu vám nad hlavami probíhá zateplování. Než pořad skončí, je celá realizace hotova. Bez námahy, nepořádku, v super kvalitě. Fouká se ze stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě. Nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina. GRANROCK PREMIUM® dokáže dokonale vyplnit prostory a je tak dokonalou bariérou úniku tepla, sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří protipožární příčku.

 

Využijte jedinečnou akci 30% slevu na foukanou minerální izolaci ještě dnes!

Více informací na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonní čísle 800 100 533.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *