full screen background image

HELIOS Orange – ERP systém, který umí více!

Malé i velké firmy nemohou správně existovat a rozvíjet svou činnost bez toho, aniž by byl jejich chod podchycen a řízen informačním systémem. Moderní informační systémy vnáší do chodu podniku řád a efektivitu. Představujeme vám jeden z nejlepších systémů, které je možné v současné době mít. Jedná se o ERP systém HELIOS Orange, který na trh uvádí PC HELP. Uplatnění nachází v mnoha odvětvích. Pomoci tak určitě může i vám.

 

Proč je nutné ERP systém mít?

ERP je zkratkou z anglického Enterprise Resource Planning, což volně přeloženo znamená řízení a plánování podnikových zdrojů. Systémy ERP jsou určeny pro řízení, integraci a v některých případech i automatizaci jednotlivých procesů v podniku tak, aby došlo k maximalizaci výkonu společnosti jako celku. Podnikový systém spojuje například oblast výroby, umožňuje správu majetku či prodeje, má modul pro účetnictví apod. Pro firmy je nezbytně nutné ho mít. Je ale extrémně důležité, aby byl systém vybrán správně. Právě proto je tu náš tip na systém HELIOS Orange – jedná se o nejoblíbenější ERP systém v segmentu středních firem.

 

Integrace je rozhodně možná!

Systém HELIOS Orange je možné integrovat s již existujícími informačními systémy ve společnostech. Je kompatibilní například s nástroji pro strojírenské CAD projektování, s webovou aplikací MajorShop, která zajišťuje webovým stránkám chod e-shopu, s programy DOCU-X OCR i DOCU-X DMS a dalšími. Integrace je rychlá a bezproblémová.

 

Kde je možné HELIOS Orange uplatnit

Společnost PC HELP má zkušenosti s dodávkou systému HELIOS Orange do mnoha odvětví. Výborně funguje v elektrotechnickém průmyslu. Nabízí řízení výroby v elektroprůmyslu v mnoha oblastech jako je: technická příprava výroby, podpora řízení jakosti, přehledné sledování šarží, kapacitní plánování výroby včetně prognóz a obchodních výhledů a mnoha dalších. Systém nabízí i efektivní plánování výroby v energetice, v automobilové výrobě, strojírenském průmyslu a řadě dalších oborů.

Systém HELIOS Orange je možné propojit se systémem MajorShop. Více o tom najdete na www.helios-servis.cz.

 

 

 

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *