full screen background image

Hledáte nové bydlení v Praze? Prohlédněte si projekt Vilapark Klamovka

Moderní, velkoměstské a s maximem soukromí, ale zároveň i útulné a s dostatkem venkovního prostoru, takové jsou byty v rezidenci Vilapark Klamovka. Jejich poloha je zřejmá již ze samotného názvu. Proto si pojďme představit i další jejich aspekty.

Milovníci života ve velkoměstě i rodiny s malými dětmi si přijdou na své

Dva různé druhy bytových domů, čtyři ze sekce A a stejný počet ze sekce B, spadají do rezidence Vilapark Klamovka a nabídnou bydlení milovníkům velkoměstského života i rodinám s malými dětmi. Kromě výhledu do klidné zahrady se v okolí nachází řada sportovního a kulturního využití, tudíž si každý přijde na své. V těsném sousedství domů je také dostatek venkovního prostoru, kde si mohou děti hrát od rána do večera.

Zeleň i život ve městě? Žádný problém

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka vyrostl uprostřed zeleně a svým obyvatelům nabídne probuzení se jako na venkově, ale Prahu budou mít doslova za humny. Prodej celkem 117 bytů byl zahájen v roce 2022 a nedlouho poté započala také samotná jejich výstavba. O rok později proběhla kolaudace a v letošním roce již všechny byty budou mít své nájemníky. Proč byste se měli stát některým z nich?

Proč se přestěhovat na pražskou Klamovku?

V nabídce stále zbývá pár bytů o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Všechny penthousy o dispozici 5+kk již bohužel mají své majitele. Kromě atraktivní lokality s plnou občanskou vybaveností, láká ke koupi také klid a soukromí, které jednotlivé byty nabídnou. K bytům také náleží 140 garážových stání, tudíž budou mít obyvatelé kde zaparkovat a ušetří si nervy s nedostatkem parkovacích míst v centru města.

Změňte svůj život od základu a přestěhujte se na legendární Klamovku. V rezidenci si budete užívat báječného života s dostatkem klidu, soukromí i zeleně.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *