full screen background image

Hledáte spolehlivého dodavatele produktů zámečnického kovoobrábění?

Produkty kovovýroby jsou v oblasti automobilového průmyslu jedny z nejdůležitějších. Bez nich totiž nelze žádný automobil sestavit dohromady, ať už se jedná o osobní nebo nákladní automobily. Pomocí kovoobrábění se totiž vyrábí jedna z nejdůležitějších částí na vozidle, jako například kostry elektromotorů a další důležité části. Je nutné ale najít společnost, která je ve svém oboru specialistou a vyrábí pomocí moderních technologií. A moderními technologiemi pro kovoobrábění je manipulace s CNC stroji. Jaká firma na našem trhu je v této oblasti opravdovým specialistou?

Jednoznačně HANAKOV

Společnost HANAKOV je rodinnou firmou, která se v oblasti obrábění kovů pohybuje již od svého založení v roce 1990. Od této doby se firma neustále vyvíjí a jsou inovovány nejen výrobní metody, ale i zázemí firmy. V současnosti je HANAKOV jednou z největších tuzemských společností ve své oblasti. Zázemí firmy je opravdu obrovské. HANAKOV disponuje moderní obrobnou o rozloze 1 500m2, svařovnou s pětitunovým mostovým jeřábem o rozloze také 1 500 m2, skladovací halou 1 200 m2, lakovnou 120 m2, tryskacím zařízením a metalizačním boxem a dvoupodlažní administrativní budovou. Kvalita zázemí je tedy maximální.

A co vybavení?

V oblasti kovoobrábění kovů jsou nejdůležitější součástí stroje, s pomocí kterých vznikají nové produkty. HANAKOV disponuje mnoha moderními CNC stroji, které zajistí vysoce kvalitní kovoobrábění. Přesnost těchto činností zajišťují 3D měřící technologie. Díky tomuto vybavení je společnost HANAKOV schopna uspokojit vždy maximálně potřeby svých zákazníků, ať už se bude jednat o velkosériovou, malosériovou nebo kusovou výrobu. Největší zájem je o rotační díly a zejména pak o kostry elektromotorů, přírubové štíty, řemenice a další polotovary různých tvarů i materiálů.

Detailní informace o HANAKOV najdete na www.hanakov.cz.

 

 

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *