full screen background image

Hledáte víc než jen dodavatele zdravotnické a laboratorní techniky?

Lékaři, laboranti, fyzioterapeuti, provozovatelé lázeňských domů či domů pro seniory – ti všichni musí řešit zařizování ordinace a dalších prostor, ve kterých se při práci pohybují. Pokud podobná záležitost týká i vás, pravděpodobně jste zaznamenali, že ne každý dodavatel nabízí kompletní vybavení, natož komplexní soubor služeb. Jenomže komunikace s více subjekty je časově náročná a zbytečně komplikovaná. Mnohem výhodnější je dlouhodobá spolupráce s někým, kdo je schopen zajistit prodej a servis zdravotní techniky od A do Z. Tak jako českobudějovická firma All CB, kterou vám představíme v tomto článku.

Společnost All CB se v oboru pohybuje řadu let a poskytuje zákazníkům kompletní dodávku i následující servis pro veškerou zdravotnickou i laboratorní techniku. Portfolio klientů tvoří nemocnice, soukromí lékaři, fyzioterapeuti, lázeňské a zdravotnické domy, veterinární ordinace a v neposlední řadě fitness centra a soukromé osoby.

Zákazníci se mohou stoprocentně spolehnout na kvalifikované prodejce, kteří vždy ochotně poskytnou cenné rady a poradí s výběrem. Součástí služeb je konzultace a v případě potřeby i realizace detailního návrhu projektu vybavení pro pracoviště.

Prodej a servis laboratorní techniky zahrnuje instalaci zařízení, zaškolení obsluhy, záruční i pozáruční servis. All CB zároveň zajišťuje opravy a servis sortimentu, který pochází od jiného dodavatele. Nechcete-li stávající vybavení měnit, můžete se na odborníky z Českých Budějovic obrátit kvůli revizním kontrolám a opravám.

Sortiment laboratorní a zdravotnické techniky zahrnuje produkty pro rehabilitace, gynekologie, kardio, kosmetiku, léčbu světlem, elektrochirurgii, stomatologii a další obory. V nabídce nechybí ani laboratorní sklo, zdravotnický nábytek, čističky vzduchu a související sortiment. Více se dozvíte na www.allcb.cz.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *