full screen background image

Izolace na splátky vám ušetří tisíce korun!

Kdo by, nechtěl, aby jeho úroveň bydlení nebyla vyšší? Často pro toto zvýšení stačí zrekonstruovat svůj dům. Náklady nemusí být vždy závratně vysoké. Vždy však musíme dbát na to, aby investice dosáhla potřebného efektu. Jinými slovy – investice se vyplatí v případě že přinese zvýšené pohodlí a úsporu. Rozhodně by se mělo začít kvalitním zateplením. Jak se dá zateplení financovat?

 

1. Možnost úvěru

Nad hypotečním úvěrem se dá uvažovat až při částkách nad 300 tisíc. Má totiž vysoké počáteční náklady na schválení úvěru. Úvěr ze stavebního spoření je na řadě v případě, že máme u stavební spořitelny naspořeno aspoň 40 % z cílové částky. Pak budeme moci čerpat meziúvěr. I když bude „stavebko“ kvůli úsporným opatřením vlády méně výhodné, stále se bude jednat o levnější variantu. Úrok u úvěru ze stavebního spoření se pohybuje převážně mezi 3 až 5 %, ale splátky zatíží rozpočet dlouhodobě.

Mezi méně výhodné patří spotřebitelské úvěry. Úroky dosahují velkých čísel – většinou 6-12 %. Je dobré předem ověřit si úrokové sazby a zjistit vstupní poplatky i podmínky umoření. I zde nám mohou vysoké splátky na dlouhé časové období značně ovlivnit naší situaci.

 

2. Sáhnutí do vlastních zásob

Nejvýhodnější možností je naspoření. Zejména při menších rekonstrukcích. Velká nevýhoda je, že investice není hned připravena. Nejprve si ji musíme naspořit.

Kdybychom měli naplánovanou investici za 80 000 korun a dávali stranou měsíčně 6,5 tisíce korun na spořící účet 1,75 %, měli bychom částku na rekonstrukci až za rok. Při měsíční úložce 3300 korun dokonce až za dva roky. To představuje značnou finanční zátěž. Do doby ukončení spoření nešetříme náklady.

3. Izolovat je možné i na výhodné splátky

Je však ještě jedna, velice „chytrá“ možnost. Celých 30 % nákladů na vytápění rodinného domku může být ušetřeno, jestliže necháme dokonale zateplit strop obytných prostor systémem MAGMARELAX. Jedná se o podlahu na půdě domu. Tudy totiž uteče třetina celkového tepla naprosto bez užitku.

Ve spolupráci s Komerční bankou má v nabídce společnost IP IZOLACE POLNÁ velmi zajímavé řešení investice – program Izolace na splátky. Tento program nebude nijak zatěžovat rodinný rozpočet a zateplení můžeme realizovat ihned.

Ale jak na to, když nemáte zbývající peníze na splátky? Využijte Izolaci na splátky peníze budete čerpat z úspor energií!

Je to jednoduché. Stačí, abyste vyplnili nezávaznou poptávku a technik firmy přijede na prohlídku objektu. Okamžitě bude navržena výška izolace a postup realizace, spočítá vám cenu za celé zateplení stropu. Pokud projevíte zájem o Izolaci na splátky, navrhne individuální variantu splácení. A zde přichází „jedinečnost“. Vaše splátka bude ve výši vypočítaných úspor za topení. Výhodou je, že ihned izolujete, vůbec nezatížíte rodinný rozpočet (úvěr splácíte z úspor) a ještě si uvolníte ruce pro další investice. Můžete dále spořit nebo si vzít jiný úvěr na jiné investice. Izolace na splátky je moderní bankovní produkt s výhodnými podmínkami, za jehož vyřízení nezaplatíte vůbec nic. K vyřízení postačí jen dva doklady. Vše může být vyřízeno firmou přímo u vás doma, nemusíte chodit na pobočku banky. S náklady na foukanou minerální izolaci MAGMARELAX se v případě běžného rodinného domku vejdete do padesáti tisíc korun. A návratnost je velmi rychlá. Zpravidla máte peníze za 4,5 roku zpět.

 

Ještě stále váháte, zda zateplit stropy?

 

Využijte jedinečnou akci 20% slevu na foukanou minerální izolaci ještě dnes!

Více informací na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonní čísle 800 100 533.

 

 

OBJEDNÁNÍM IZOLACE U IP POLNÁ PŘISPĚJETE LIDE, KTERÉ LETOS POSTIHLA POVODEŇ!


Firma IP Polná se rozhodla pro darování peněžního obnosu 1000Kč z každé zakázky, která bude realizována do konce června, na pomoc do záplavových oblastí. Částka se převede na sbírkové konto SOS Povodně 72027202/0300, otevřené organizací Člověk v tísni.

 

Pokud jste rozhodnuti pro izolaci svého domu, pomůžete nejen sobě!
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *