full screen background image

Jak ochránit obsah balíku před poničením

Reklamace z důvodu poničení obsahu během přepravy je strašákem pro každého obchodníka. Přepravní společnosti samozřejmě za nedostatečné zabezpečení obsahu ručit nemůžou. Jak tedy nejlépe chránit zasílané zboží? 

Každý zásilkový obchod musí vyřešit problém, jak dodat zboží svému zákazníkovi v neporušeném stavu. Produkty jsou však nejrůznějších tvarů a z různých materiálů a každý požaduje různý stupeň ochrany.

Bublinkové folie pro každý produkt

Bublinková folie poskytuje dokonalou ochranu všem druhům materiálům a všem produktům. Spolehlivě zabrání rozbití skleněných součástek i keramického nádobí. Kromě naprostého rozbití předejdete použitím bublinkové folie také poškrábání povrchu a otlučení rohů a zmírníte otřesy.

 

Bublinkovou folii dodáváme v praktické roli, díky které můžete zabalit výrobek téměř libovolných rozměrů. Kromě ochrany během přepravy můžete folii využít také při stěhování nábytku.

 

Balicí papír pro vnější ochranu balíku

Pro ochranu zásilky můžete využít také balicí papír. Skvěle se hodí i pro výplň volného místa v krabicích a pro skladování zboží. Speciální antikorozní papír zabrání korozi a navlhnutí uskladněných předmětů, a to po dlouhé roky.

 

Nelamte si hlavu s rozbitým obsahem zásilek, použijte pro jejich ochranu bublinkové folie a balicí papíry.2 x komentováno u “Jak ochránit obsah balíku před poničením

  1. Lukáš Komárek napsal:

    Dobrý den, pouze ještě doplním. Ne vždy je priorita ochránít obsah balíku při přepravě, ale také komplexně zboží ložené na paletě. U nás ve společnosti používáme strojní stretch folii, která zabrání navhlnutí či znečištění kartonu a tím i případného znehodnocení zboží uvnitř. Pro inspiraci se mrkněte na tento link stretch folií, které v provozu používáme http://www.pentaservis.cz/eshop-kategorie-stretch-folie-82.html
    Zdravím všechny nákupčí obalových materiálu
    S pozdravem Komárek

    • Dobrý den, dnes je opravdu těžké nakupovat obalovou techniku, obzvláště folie. Objednáte folii za super penize, a na konec na fakture je deklarováno něco jíného než ve skutečnosti dostanete. Specielně mluvím o tloušťce fólie nebo i návinech. A to nemluvím o servisu balicích stroju!! Přeju všem pevné nervy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *