full screen background image

Jak si vybrat ten nejvhodnější plastový obal pro váš produkt. Poradíme vám, jak na to.

V každém podnikání je potřeba hotové produkty někde uschovat pro bezpečné uložení a následný transport. Jak si ale vybrat ten správný přepravní materiál.

Skladování a hlavně vhodný způsob přepravy hraje klíčovou roli při doručování produktu k zákazníkovi. Zároveň musí jít o efektivní a náklady šetřící přepravní materiály, které udrží konkurence schopnost. Dále musíte vědět, jestli je váš produkt vhodný pro přepravu v plastovém, dřevěném nebo kovovém boxu.

 

Plast versus ostatní materiály

Každý materiál má své výhody a je proto nutné vědět, jaké jsou vaše požadavky. Při výběru je třeba myslet na několik věcí. Dřevo například vyžaduje pravidelnou péči a vzhledem ke svému charakteru má tendenci do sebe natáhnout vlhkost a vodu. Oproti tomu plast je bezúdržbový, snadno omyvatelný a vodu vám rozhodně nenasákne. Stejný problém s údržbou je třeba mít na mysli také v případě kovu, který je třeba chránit proti korozi. Navíc je plast velmi odolný vůči nárazu ve srovnání třeba se skleněnými nádobami. Plast dnes dokáže dobře imitovat celou řadu materiálu, takže můžete mít plastovou přepravku v dřevěném designu.

Společnost Schoeller Allibert se věnuje výrobě plastových materiálů již více než 40 let a vyrábí ideální řešení pro široké spektrum odvětví.

Hlavní výhody plastového obalu:

  • Plně recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí
  • Vysoká životnost
  • Velmi nízká váha
  • Odolnost vůči nárazům
  • Snadno omyvatelný povrch
  • Široká škála typů plastů na míru produktu

 

Obalový materiál pro speciální potřeby vašeho produktu

Vaše výroba může vyžadovat také specifické požadavky na přepravní obaly. Například pokud potřebujete transportovat tekutiny nebo maso, potřebujete takové přepravky, které zajistí bezpečnost produktu a udrží potřebnou teplotu a čerstvost. I pro tyto případy nabízí Schoeller Allibert širokou škálu plastových kontejnerů a přepravek, které budou vyhovovat vašim konkrétním potřebám a hlavně dokáží odolat extrémním podmínkám vyžadovaných pro logistiku vašeho zboží. Například skladování s víkem může dramaticky ovlivnit a vylepšit vlastnosti produktu. Zároveň je možné boxy uzamknout.

 

Přepravní obaly a marketing

Vhodně zvolené balení vašeho produktu může zároveň zajistit, aby si lidé vašeho produktu všimli a dát vám tak výhodu oproti konkurenci. Zaujmout zákazníka je první krok, jak získat akvizici.

Schoeller Allibert je schopen vám vytvořit originální design za pomoci nejmodernějších technik in-mold a 3D tisku. Takový design přitáhne nejen pozornost zákazníka, ale pomáhá také identifikovat vaši značku.

Recyklace a životní prostředí

Řada firem začíná upřednostňovat při výběru vhodných obalů životní prostředí a vybírají si zboží i podle toho, jak moc je ekologické a šetrné k životnímu prostředí.

 

Velikost obalového materiálu

Schoeller Allibert vyrábí široké spektrum typů, velikostí, s víkem, uzamykatelné, stohovatelné, o různém rozměru a obsahu. Stejně tak je v nabídce celá řada standardizovaných plastových obalů, které odpovídají požadavkům mezinárodní logistiky. Není divu, že je společnost Schoeller Allibert jedničkou na evropském trhu.

Podrobnější informace naleznete na stránkách společnosti https://www.schoellerallibert.com/cz/

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na email info.czechrepublic@schoellerallibert.com
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *