full screen background image

Jak zatočit s graffiti na fasádě vašich firemních objektů?

Pokud má být vaše firma na trhu v současnosti silným hráčem, měla by působit reprezentativně za všech okolností. Důležitá je především propracovaná struktura společnosti a kvalitní zázemí. Z hlediska reprezentace společnosti musí mít dobře vytvořené internetové stránky a její sídlo musí působit elegantně. Právě vzhled sídla firmy je pro vaše obchodní partnery vizitkou. Už při prvním pohledu si dělají o vaší firmě první dojem. Bohužel firemní objekty bývají často terčem vandalů a sprejerů. Na stěnách nebo zídkách se objevuje graffiti. Jak se ho zbavit?

 

Máte 2 možnosti

Při boji s graffiti na firemních plochách, fasádách a zídkách máte dvě možnosti, jak tuto situaci řešit. První možností je, že všechny pomalované stěny necháte znovu natřít. Využijete služeb profesionálního natěrače nebo malíře a dáte stěnám nový vzhled. Ovšem sprejerům a vandalům nebude nic bránit v tom, aby nově natřenou fasádu znovu využili, jako čistý list papíru, který zaplní. Druhou možností je jen odstranění graffiti pomocí moderní techniky.

 

Přesně tyto služby nabízí AXIOM REAL spol. s.r.o.

I na našem trhu se dají najít společnosti, které se specializují na čištění fasád všech objektů a dokonce také na odstranění graffiti. Jednou z mála takových firem je také AXIOM REAL spol. s.r.o. Tato společnost disponuje vysoce kvalitní čistící technologií pro tryskání, která si dovede poradit s odstranění všech druhů zašpinění savých i nesavých ploch a dokonce i s graffiti, které je na odstranění jedním z nejtěžších druhů zašpinění. Ke své činnosti využívá německé systémy Torbo, považované za špičku v této oblasti.

Dokonce přidají preventivní nátěry

Abyste neměli za další týden starosti s graffiti na fasádách a zídkách znovu, může vám AXIOM REAL spol. s.r.o. po odstranění graffiti provést také ochranné nátěry – antigraffiti. Tyto ochranné nátěry jsou nabízeny hned v několika variantách provedení. Ty nejefektivnější nabízí záruku až šest let.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *