full screen background image

Jaký význam má pořádání firemních akcí?

Už jste se někdy jako majitelé firmy zamysleli nad tím, proč vaši úspěšní konkurenti zbytečně utrácejí za drahé firemní akce a večírky, na které zvou nejen své zaměstnance, ale také obchodní partnery a klienty? Možná si říkáte, že jde o zcela zbytečnou věc, opak je ale pravdou, jak se dozvíte v tomto článku.

 

Firemní akce stmeluje

Snad každý podnikatel musí vědět, že na prvním místě je spokojenost jeho zaměstnanců. Kromě odpovídajícího platu se v práci musí cítit komfortně, jinak nepodávají tak dobré výkony. V pracovním kolektivu musí panovat pohoda, lidé mezi sebou musejí umět komunikovat. Jenže to jde těžko, pokud se vidí pořád jen v zaměstnání. A právě z tohoto důvodu je dobré jim čas od času uspořádat firemní akci. Večírek, na které se spřátelí, semknou, vyříkají si problémy. Uvidíte, že jim to pak v práci půjde lépe.

 

Je příležitostí k utužení vazeb s obchodními partnery

Na dobře zajištěnou firemní akci se nebojte pozvat obchodní partnery a klienty. Pokud uvidí, že o ně máte zájem, může to vašemu businessu jedině prospět. Ale pozor! Takováto akce musí mít vždy perfektně zajištění pohoštění a občerstvení, jinak může skončit spíše ostudou. K zajištění špičkového servisu si najměte třeba společnost GastroEvent.cz – Catering Plzeň. Tato firma patří k předním specialistům na cateringové služby. Uspořádá vašim hostům gastronomický zážitek, připraví a naservíruje jim to nejlepší pití dle vašich představ.

 

Firemní akce může prezentovat vaši společnost na veřejnosti

Při pořádání firemní akce nemusíte zavírat dveře cizím lidem, ba naopak. Pokud máte dobré obchodní plány a chcete je prezentovat veřejnosti, není nic lepšího, než k tomu využít právě takovýto typ akce. Pokud se o přítomné dobře postará najatá firma na catering, budou odcházet spokojeni a vaši společnost si jistě zapamatují. V budoucnu vám to může přinést nemalé zisky.

Jen tehdy, je-li firemní akce vyloženě soukromého, skoro až rodinného charakteru, ztrácí využití cateringové společnosti smysl. Pak si stačí objednat třeba jídlo z pizzerie. I zde pro vás máme tip. Je jím Pizza Plzeň – J.Gotti. Restaurace, která dělá snad nejlepší pizzu a italská jídla v Plzni a jejím širokém okolí.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *