full screen background image

Kanceláře a sídla firmy také potřebují čistit vody! Jak na to?

Kanceláře a sídla firem jsou součástí každého průmyslového odvětví. Nestačí jen výrobní prostory a haly, ale také zázemí vedení podniku. Sídla firem se většinou ani příliš neliší od rodinných domů. Zejména ne velikostí stavby. A každé sídlo firmy potřebuje odvádět odpadní vodu, stejně, jako rodinný dům. A když není možnost připojení na kanalizaci, přichází na řadu opět čistírny odpadních vod.

 

Pro sídla firem se dají využít i domovní čistírny odpadních vod

Pokud máte v plánu postavit sídlo firmy, které bude trvale sloužit pro zhruba 10 stálých zaměstnanců, nemusíte se uchylovat k nákupu komerčních a průmyslových čistíren. Odpadní vody z těchto prostor zvládnou pohodlně vyčistit i domovní čistírny odpadních vod. V porovnání s těmi průmyslovými čistírnami jsou mnohem levnější a jejich funkce pro sídla firem budou naprosto dostačující. Pokud se tedy bude jednat o kvalitní čistírny.

 

Volte jen certifikované modely

Výrobců čistíren na našem území je mnoho a nabízených druhů ještě více. Je třeba obezřetně volit mezi jednotlivými firmami. Nejlepším kritériem jsou výrobní zkušenosti firem, využívané materiály a technologie pro výrobu a hlavně certifikáty. Čistírny odpadních vod od kvalitních výrobců by měly disponovat všemi potřebnými certifikáty kvality, zejména pak ISO 9001:2000.

Čistírny Gonap kvalitu rozhodně mají

Čistírny odpadních vod Gonap jsou na našem trhu známé již dlouho a rozhodně se řadí k těm nejlepším, které na trhu lze nalézt. Čistírny Gonap disponují všemi potřebnými certifikáty. Důraz je kladen na kvalitu materiálů a výrobní technologie. Firma na vývoji a inovacích spolupracuje i s jinými organizacemi, aby byly výrobky ještě kvalitnější. V nabídce jsou domovní čistírny pro 2-6 osob i čistírny pro 5-10 osob s různými technologiemi čištění. Pro většinu sídel firmy tedy ideální velikosti.

 

Stačí si jen vybrat na www.gonap.cz

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *