full screen background image

 Kdo čistí hloubkově koberce v Ostravě?

Chci pochválit firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která nám letos přijela vyčistit koberce v našem domově pro seniory. Jejich zaměstnanci jsou velmi příjemní lidé a snažily se vyhovět všem našim požadavkům.

V každém bytě je v pokoji koberec, na kterém naši nájemníci mají postele a různý nábytek. Bylo potřeba koberce vyčistit a vydezinfikovat i pod nábytkem. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA velmi ochotně všechen nábytek přesouvali, koberec pod ním vyčistili, vysáli do sucha a dali zase na své místo.

Jejich metoda strojové čištění koberců je výborná a všechny koberce jsou nyní v našem domově čisté a vydesinfikované. Pracovali rychle a přitom velmi pečlivě. Musím zmínit i lidský přístup zaměstnanců této firmy k našim seniorům.

Během práce si příjemně povídali s našimi seniory a přitom jim práce šla skvěle od ruky. Rádi využijeme jejich službu strojové čištění koberců Ostrava i v následujícím roce.

Čištění koberců a čalounění v Ostravě.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dlouhá léta specializuje na čištění koberců strojovou metodou. Vyzkoušeli jsme mnoho metod, které však nebyly tolik účinné, jako metoda strojového čištění koberců, včetně čalounění a látkových markýz.

02 Koberce

Precizní služby čištění koberců strojovou metodou poskytujeme široké řadě významných zákazníků. Vše realizujeme za pomoci kotoučového stroje, dezinfekční chemie Bosch RTS a vysoce výkonného vysavače. Koberec důkladně vyčistíme kvalitní chemií BOSCH RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce.

V dalším kroku tuto chemii, za použití kotoučového stroje, spolu s nečistotami vykartáčujeme na povrch, odkud je odsáta třímotorovým vysavačem, spolu s vlhkostí. Dovolujeme si tento způsob čištění koberců označit jako jediný možný způsob, jak dokonale zbavit koberec nečistot a alergenů. Vyzkoušeli jsme mnoho metod a nikdy jsme žádnou jinou metodou nedosahovali takových výsledků jako se zmíněnou metodou strojovou.

Zajišťujeme také generální, hloubkové, strojové čištění podlah. Strojové čištění podlah zaručuje velmi kvalitní vyčištění, které provádí naši důkladně proškolení a bezúhonní zaměstnanci. Při dokončení strojového čištění podlahy, vždy našim zákazníkům doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením vosku tzv. průmyslového polymeru.

Tímto způsobem zakonzervování zajistíme, že podlaha bude ochráněna před hlubším znečištěním a poškozením – poškrábáním. Průmyslový polymer (fluatace), který na podlahy nanášíme, je zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Jeho hlavní výhodou je, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a podlaha se mnohem snadněji a lépe udržuje a tak prodlouží životnost podlahy. Fluataci nanášíme zejména na dlažby, linolea, plovoucí podlahy, parkety nebo dřevěné podlahy, kde je životnost polymeru 1 rok, po roce odstraníme polymer a naneseme znovu nový.


TAG


6 x komentováno u “ Kdo čistí hloubkově koberce v Ostravě?

 1. Sylva Kopecká napsal:

  Dobrý den,
  provádíte kromě čištění koberců a podlah i čištění čalouněného nábytku, resp. sedacích souprav?

 2. Ondřej Vinkler napsal:

  Dobrý den,
  jistě, provádíme čištění kobeců, čištění podlah, čalounění i sedacích souprav. Dále pak zajišťujeme mytí oken, výloh, opravy fasád, odstraňování graffiti, antigraffitové nátěry, apod.

  S pozdravem,
  Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Tamara Kopecká napsal:

  Nechala jsem si udělat od A SERVIS LIPKA kompletní jarní úklid – mytí oken, čištění koberců a podlah a paráda! Náš dům nebyl nikdy voňavější a krásnější:)! Doporučuji!

  • Romana Kupcová napsal:

   Milá paní Kopecká, velmi děkujeme za doporučení, budeme se těšit na další spolupráci s vámi.

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

 4. Romana Kupcová napsal:

  Koberce čistíme strojovou metodou, za pomoci kotoučového stroje a turbo vysavače. Je to velmi spolehlivá a účinná metoda. Pro konkrétní poptávku nás můžete kontaktovat na centrala@a-servislipka.cz

  S pozdravem a přáním pěkného dne,
  Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *