full screen background image

Koho poptat na odstraňování plísně z fasády. Likvidace, čištění, sanace, dezinfekce Praha

Nedávno jsem poptávala firmu, která by mi z fasád odstranila plíseň a při hledání na internetu jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekce, sanace Praha, likvidace plísně. Dále jsem se dočetla, že kromě odstranění plísní nabízí i dezinfekci fasády a nátěr proti plísním LSG. To funguje na principu antimikrobiálního působení a změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Jak píše na svých webových stránkách, tak s ošetřeným povrchem i po velmi krátkém kontaktu s buněčnou stěnou, na které působí lokální změny v koncentraci důležitých iontů, způsobí její roztržení díky nitrobuněčnému tlaku. Připadalo mi to jako velmi spolehlivá a odborná služba. Rozhodla jsem se tuto firmu kontaktovat. V den smluveného termínu ke mně přijeli pracovníci A SERVISU a hned se pustili do práce.

Povrch, který měl být ošetřen LSG nátěrem nejprve zbavili plísní a mechanicky očistili. Nově očištěný povrch i krásně opravili a zatřeli fasádní barvou. Měla jsem předtím obavy, že zeď bude flekatá a ztratí svůj původní odstín, ale nebylo tomu tak. Druhý den přišli a na již uschlou zeď nanesli zmíněný protiplísňový nátěr LSG.

Celkové výsledky jejich práce naprosto předčily má očekávání a jsem velmi ráda, že jsem se obrátila právě na tuto úklidovou společnost. Její zaměstnanci byli navíc velmi slušní a milí a já tak nemám jedinou stížnost. Pro ty, kteří mají problémy s plísní nebo i s jinými úklidovými záležitostmi, ať už v domě nebo v bytě, všem vřele doporučuji kontaktovat společnost A SERVIS. Ta vám pomůže vaše problémy vyřešit. Moje zkušenost s její službou odstraňování plísní Brno je pro mě totiž zárukou kvality i při využití dalších služeb, které nabízí.

Komu svěřit čištění koberců. Strojové tlakové tepování Praha 4

Ráda bych se chtěla zmínit o úklidových firmách, které nám kdy čistily koberce. Náš koberec je sice starý, ale je to koberec velmi kvalitní, proto se snažím o něj starat tak, aby nám ještě dlouho vydržel v krásných barvách a čistý, protože by byla vážně škoda ho předběžně a zbytečně měnit za nový.  Jeho údržba mě stála vždy hodiny na kolenou a drhla jsem celou plochu ručně kartáčem a běžnými čistícími přípravky na koberce. Ne, že bych ho nedokázala alespoň trochu vyčistit, ale pořád to nebyly takové výsledky, jaké jsem si představovala. Potom, co jsem se s tím pořád mořila a nebyla úplně spokojená, jsme došli s manželem k závěru, že bude lepší najmout si nějakou úklidovou firmu.

Na internetu jsme se dočetli o takové, která používá extrakční metodu, a že koberce kvalitně vyčistí až do hloubky. Firma přijela na smluvený termín a dala se do práce. Po dokončené práci jejích pracovníků se nám naskytl pohled na flekatý koberec a navíc byl tak mokrý, že jsme měli strach, co to udělá s dřevěnými parketami pod ním. Teď bylo rychle potřeba najít někoho, kdo nám koberec zachrání.

14115223 - a beige floor carpet with a relief pattern

Tentokrát jsem svůj průzkum na internetu podstatně prodloužila. Přečetla všechny možné recenze a rady a narazila tak na firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o., kvalitní čištění koberců Praha 4, která nabízela i čištění koberců. Bez váhání jsem ji zkontaktovala a v daný termín k nám přijeli tři pracovníci a dali se do práce. A musím říct, že jsem koukala, protože koberec nejenom zachránili, oni ho proměnili v naprosto nový – byl přesně takový, jako když jsme ho kupovali. Tímto bych chtěla všem tuto firmu vřele doporučit.

 
Jeden komentář u “Koho poptat na odstraňování plísně z fasády. Likvidace, čištění, sanace, dezinfekce Praha

  1. Petr Novotný napsal:

    Tak ono se dá s plísní omítek pracovat různě. Taková klasika je Ceresit stop vlhkosti.Pak není nutné ani poptávat speciální firmy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *