full screen background image

Kompass – mezinárodní systém pro zisk nových zákazníků a dodavatelů

Každá společnost je závislá na své klientele, která odkupuje nabízené služby nebo sortiment. Současně s tím je dobré, aby se objevovali stále noví zákazníci. V dnešní době je sice ohromné množství způsobů, jak svou značku přes nejrůznější marketingové nástroje zviditelnit, společně s tím je však i tvrdší konkurence.

 

Pracovat na propagaci se musí téměř každý den, kdo tak nečiní, upadá v nepříjemné zapomnění.V případě, že jako společnost nebudete vyhledávat nové zákazníky, vaše roční zisky začnou pozvolna klesat. Stávající klientela nikdy nenavýší obrat, vše záleží na schopnostech manažerů a jak silné portfolio zákazníků dokážou vytvořit.

 

Efektivní nástroj Kompass

Právě z těchto důvodů si nechte představit internetový projekt kompass, který zastřešuje společnosti z více jak 70 zemí světa. Jen v rámci České republiky naleznete informace a přímý kontakt na téměř 45 000 firem s informacemi o 100 000 vedoucích pracovnících. Portál kompass je nejúčinnější cestou k vybudování spolupráce s dodavatelem nebo zákazníkem. Noví dodavatelé a noví zákazníci přesně podle vašich nastavených kritérií, díky tomuto nástroji naleznete obrovskou tepnu s nedozírnými možnostmi pro nové kontrakty.

 

Kompass je mezinárodním systémem s informacemi o B2B firmách, který byl založen už v roce 1944 ve Švýcarsku a aktuálně zdejší unikátní databáze firem největší na světě. Prezentace firem a produktů je v těchto místech vysoce efektivní. Není snadnější cesty, než díky poptávkám nalézt ideálního partnera například ze zahraničí. Portál kompass je situován do 26 světových jazyků, čímž zničil všechny nepříjemné bariéry.

 

Zviditelněte svou firmu

Stačí vstoupit do největší databáze firem a oslovit tak nové zákazníky nejen v Čechách, ale i ve světě. Nastavte si přesná kritéria pro relevantní vyhledání spolupracovníků. Noví dodavatelé a noví zákazníci na sebe nenechají dlouho čekat.Na svém profilu můžete zveřejňovat novinky i celé katalogy 24 hodin denně a tím oslovovat potencionální zájemce o spolupráci z krajů a zemí, o které máte vy jako obchodník zájem. Stejně tak můžete listovat v dosavadních poptávkách o spolupráci – vyhledávat můžete dle přesných specifikací.

 

Nechte si vytvořit optimální direkt marketing ušitý na míru vašemu podnikání, stačí zadat ideální kombinaci kritérií nebo si nechat od odborných pracovníků z Kompass vytvořit nejvhodnější databázi firem. Nahlédněte pod pokličku největší databáze společností a navyšte svůj obrat ještě dnes.

 

Další informace naleznete na info.kompass.cz

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *