full screen background image

MANN+HUMMEL připravuje další průmyslovou halu ve spolupráci s DELTOU

V prosinci 2012 proběhlo slavnostní položení základního kamene průmyslové haly mezinárodní společnosti MANN+HUMMEL (CZ), s.r.o. v Nové Vsi na Vysočině. Úspěšně se tak rozběhla stavba nového centra pro výzkum a vývoj, které je realizováno na vysoké technologické úrovni.

Mgr. Marcela Kolářová, mluvčí společnosti DELTA Projektconsult informovala, že DELTA již pracuje na řízení výstavby další výrobně skladovací haly s administrativním zázemím sesterské společnosti MANN+HUMMEL Innenraumfilter (CZ), s.r.o., tentokrát v Uherském Brodu. Informaci doplnila upřesněním, že projekt je momentálně ve fázi přípravy a projektování. Samotná výstavba projektu je plánována na 1.8. 2013 a dokončení výrobně skladovací haly a administrativní budovy je stanoveno na jaro 2014.

Nová hala s administrativní budovou o rozloze téměř 6 000m2 bude sloužit pro rozšíření výroby interiérových filtrů. Tímto krokem společnost MANN+HUMMEL (CZ), s.r.o. zkvalitní výrobní proces vybraných produktů a upevní tak svoji pozici na evropském trhu.

DELTA je opět odpovědná, tak jako v předchozím projektu za projektový management při realizaci vysoce moderního a hospodárného objektu a je především garantem, že projekt bude dokončen ve stanoveném termínu a nákladech.

Erik Štefanovič, jednatel DELTY k projektu na adresu investora na závěr podotknul: „Interní realizační tým společnosti MANN+HUMMEL chytře využívá nástrojů projektového managementu již ve fázi projekce a ne až ve fázi realizace jako většina firem. Výsledkem tak bude optimální objekt, který uspoří jak vstupní investiční, tak především budoucí provozní náklady.“

 

 

Informace o skupině DELTA:

Z architektonické kanceláře evropským specialistou na pozemní stavby

 

Od provozu, který začínal v rakouském Welsu o dvou lidech, se ze společnosti DELTA postupně vyvinula celoevropská skupina podniků. Ve snaze poskytnout zákazníkům co nejúplnější servis DELTA rychle rozšiřovala spektrum činností i o oblasti technika budov, plánování logistiky, řízení projektů a též IT.

V současné době je DELTA komplexním poskytovatelem služeb v oblasti pozemního stavitelství a zakládá si na dodržování odhadovaných nákladů a termínů. Skupina DELTA čítá zhruba 170 zaměstnanců, kteří působí v oblastech architektury, projektování, řízení staveb, IT, trvale udržitelné stavebnictví a právo a řízení konfliktů, a s osmi dceřinými společnostmi je zastoupená v Rakousku, České republice, na Slovensku a na Ukrajině. V roce 2010 vytvořil podnik v honorářích hrubý obrat ve výši 11 mil. EUR. Ročně spravuje DELTA stavební projekty v celkové hodnotě zhruba jedné miliardy eur. DELTA se zaměřuje na pozemní stavby pro zdravotnictví, vzdělávání, průmysl a kanceláře a též nakupování a volnočasových aktivit.

Zakládající člen Slovenské rady pre zelené budovy
Podrobnější informace na: www.skgbc.org

DELTA je iniciátorem organizace IG Lebenszyklus Hochbau.

Podrobnější informace na: www.ig-lebenszyklus.at

DELTA kompetentním partnerem Bauen mit Werten

Podrobnější informace: www.bauenmitwerten.de

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *