full screen background image

Moderní policové regály jako efektivní řešení skladovacích prostor

Potřebovali byste regály do skladu? Chybí vám v kancelářských prostorách místo, kam by bylo možné uspořádat šanony a jiné kancelářské potřeby? Chtěli byste mít pořádek v archivu či vlastní kanceláři? Ať už jste v jakékoli situaci, rozhodně se vyplatí vsadit na elegantní řešení v podobě policového regálového systému. Vybrat si variantu podle vlastních představ není nijak složité. Pojďme se podívat na to, co všechno je třeba brát při této nelehké volbě v potaz.

Kvalitní a bytelný regálový systém

Počítat je třeba s tím, že regálový systém si nebudete kupovat pouze na několik let, ale nejspíše napořád. I proto se musí vyznačovat maximální možnou kvalitou. Jinými slovy, konstrukce by měla být vyrobená z kovu, který je velmi pevný a odolá jakýmkoli negativním vlivům okolí. Moderní policové regály pro každého v eshopu Majster Regál se vyznačují právě kovovou konstrukcí, jež je ale lehká a maximálně kvalitní. Nosnost bezšroubových regálů od této společnosti dosahuje až na neuvěřitelných 300 kg. Minimálně přes 100 kg unesou také šroubové variace.

Chcete regály na míru? Máte je mít!

Potřebovali byste pro vaši firmu specifické řešení přímo na míru? Pokud ano, ani to nebude představovat žádný velký problém. Prostřednictvím konfigurátoru regálů si sestavíte takovou podobu, která vám bude vyhovovat. Mnohé sestavy jsou doslova šité na míru daným místnostem tak, že využijete veškeré místo. Pokud budete chtít časem regály rozšířit, můžete tak jednoduše učinit.

Žádné složité sestavení

Regálový systém zvládnete sestavit sami. V případě bezšroubových modelů nebudete potřebovat ani žádné nástroje a přístroje. Montážní návod je velmi jednoduchý a dílce do sebe dokonale zapadají. Ani u šroubovacích modelů se nejedná o nijak složitou záležitost.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *