full screen background image

Naše zkušenosti s firmou na mytí výloh. Výškové práce Praha 10

Pěkné dopoledne,

naše prodejna v obchodním centru Centrum Černý Most spolupracuje s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh, výškové práce Praha 10, již šestým rokem, takže je to už dlouhá doba. Pokud vím, všechny naše prodejny v Praze jsou umývány od této firmy, tudíž když jsme otevírali my, tak i k nám začal chodit její pracovník. A spolupráce začala dobře. Stanovili jsme si jak často, kdy v měsíci by to přibližně mělo být a jak to bude s vnitřkem, zároveň jsem si i vzala telefon na tohoto pána umývače, ať mohu výlohy řešit rovnou s ním. A spolupráce šlape dobře. Tedy až na pár výjimek, kdy jsme potřebovali umýt výlohy narychlo kvůli kontrole z našeho francouzského vedení, avšak na druhou stranu já osobně chápu, že se nám nedá vyhovět úplně pokaždé, že nejsme sami. Nicméně co se týče domlouvání, nemohu si stěžovat.

Máme objednáno mytí celého obchodu na jedenkrát měsíčně a protože u nás je toho na umývání více, chodí k nám jejich pracovník obvykle už tak na cca 7:30. Začíná téměř vždy venkovní stranou, a to včetně skleněných dveří. Ta mu trvá zhruba třicet až čtyřicet minut, kolem osmé se pak přesune na tu vnitřní, kde je toho více. Vevnitř totiž máme i část, které říkáme „akvárko“ – jsou to vlastně dvě velká skla, která jsou stočená jako by směrem do podejny. A protože máme výlohy vysoké a je na to i méně místa, vnitřek pánovi trvá zhruba 45-50 minut, „akvárko“ pak okolo těch 10, protože je třeba umýt je z obou stran. Mytí se tedy téměř vždy do deváté stihne a pokud se občas o pár minut protáhne, tak nám to nevadí.

Každopádně výsledek je vždy znát, navíc my si musíme jejich práci i kontrolovat, neboť v případě nedobře umytých výloh jsme káráni my. I co se týče práce samotné, nemohu si tedy nijak stěžovat. Práci vykonávají pracovníci A SERVISU velmi dobře. Placení za mytí výloh pak už jde přes naši centrálu. Takže abych to tak nějak uzavřela, výlohy jsou u nás na prodejně Promod od firmy A SERVIS myty dobře, domluva i cena je taky dobrá a doufejme, že spolupráce bude pokračovat.

Jitka

Firma, která umí udržet Váš objekt trvale bez graffiti a plísně. Protiplísňový nátěr. Čištění fasád Praha 9

Chtěl bych se podělit o svou výbornou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 9 odstraňování graffiti, čištění fasád, která se zabývá nejen úklidovým servisem, ale nicméně realizuje i odstraňování graffiti. Specializuje na program „Budovy bez grafitového znečištění a vandalismu“. To znamená, že zákazníkům zaručí stálou čistotu fasády bez graffiti.

Zdi ošetří antigraffitovým nátěrem a pokud se na takto ošetřené zdi objeví graffiti, nejpozději do čtrnácti dní vám jej její pracovníci přijdou odstranit. Jinak se však musí postupovat v případě, pokud zdi ošetřeny nebyly. Samotné odstraňování graffiti je alchymie, většinou se odstraňuje chemickou cestou, ale ne vždy se zcela daří. Někdy barva stále trochu prosvítá a je to potřebovat zamalovat fasádní barvou. Takto alespoň postupovali v mém případě.

34488435 - old brick wall painted white and a side walk

Zaměstnanci firmy A SERVIS sami zajistili výběr vhodného odstínu fasádní barvy a ošetřenou zeď budovy kompletně přetřeli, takže byste nepoznali, že na zdi vůbec někdy něco bylo. Potom jsme dům nechali ošetřit antigraffiti nátěrem. S jejich prací jsem byl nadmíru spokojený. Po graffiti totiž nezbyla ani památka a my jsme velice spokojení. Zaměstnanci jsou navíc milí a ochotní profesionálové a nenapadá mě tak vůbec nic, co bych této úklidové společnosti mohl vytknout. Proto službu odstraňování graffiti Praha všem vřele doporučuji, protože máte opravdu jistotu, že váš problém vyřeší. Ještě lépe doporučuji problému předejít a nechat si zdi ošetřit tím ochranným nátěrem, protože potom je odstraňování graffiti mnohem méně finančně nákladné.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *