full screen background image

Našla jsem kvalitní firmu na čištění a impregnaci podlah v Praze

Pracuji v realitní kanceláři, kde máme velmi staré podlahy. Celý náš dům je velmi starý, a tak jsme chtěli zachovat vzhled secesních prvků. S tím však bylo spojeno i zachování prkenné podlahy. Pak už stačilo jen vyhledat firmu, která by se nám o čištění podlah postarala.

Vyhledali jsme mnoho firem, které jsme i kontaktovali, ale bohužel mi v některých případech přišly velmi nespolehlivé či jednání nebylo na úrovni. V jedné řekli, že vypracují kalkulaci a zavolají nám, ale nezavolali. V další řekli, že k nám pošlou pracovníka, aby viděl jak moc náročné čištění podlah u nás v kanceláři bude, ale ten nepřišel. A byly i další problémy, které se s jinými firmami vyskytly.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. byla také na seznamu firem, které jsme si na čištění podlah vyhledali. Ale jako poslední jsme ji kontaktovali. Domluvila jsem se s nimi ihned na termínu, ve kterém by vyčištění podlah probíhalo, a proč? Důvod byl jednoduchý. Chování slečny v telefonu na druhé straně bylo příjemné a milé, kalkulaci nám zaslali ihned a bez jakéhokoliv protahování a navíc k nám přijeli do jedné hodiny od zavolání podívat se na podlahu, v jakém je stavu a hlavně z jakého materiálu přesně je.

Všechno tedy proběhlo velmi rychle. Na nic nečekali a netahali nás za nos. Jednoduše se o nás perfektně starali, abychom měli podlahu co nejrychleji vyčištěnou. Podlahu čistili hned druhý den od kontaktování a v mimoprovozní době, kterou jsme si stanovili jako jednu z podmínek. Bohužel nemůžeme zavřít naši realitní kancelář z důvodů čištění podlah. Není to závažný problém, u kterého by firma nabízející takovou službu, nemohla vyčištění zajistit ve večerním čase. Ve firmě A SERVIS tuto flexibilitu nabízí, ale u jiných firem jsem tuto nabídku přímo na stránkách neviděla a vzhledem k tomu, že jsem se nestihla s předchozími firmami domluvit na konečném vyřešení zakázky, tak těžko říci, zda flexibilitu vůbec nabízí.

Vyčištění podlah proběhlo kvalitně a za použití profesionálních pomůcek, ke kterým se člověk jen tak nedostane. Použili chemii a čistící stroj, kterým kartáčovali pomalu celý povrch podlahy. Dosáhli neskutečně skvělého výsledku, který jsem ani neočekávala. Chování pracovníků bylo taktéž velmi skvělé a příjemné. Určitě bych firmu A SERVIS neměnila. Měla jsem velkou radost z toho, jak práce a jednání probíhala. Stejně tak je tato firma vhodná i do domácností i firem. Díky pomůckám, které používají, jsou schopni vyřešit veliké rozlohy podlah, takže budete určitě spokojeni jako já.

Čištění koberců strojovou metodou Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje vysoký objem prací vykonávaných svým týmem profesionálů. Právě oni jsou zodpovědní za precizní výsledky při čištění koberců strojovou metodou. Tuto metodu, která je firmou A SERVIS používána, lze považovat za tu nejúčinnější ze všech ostatních, na trhu úklidových služeb nabízených metod.

Firma A SERVIS zákazníky odrazuje od využívání čištění koberců extrakční metodou, kterou mnohé firmy stále nabízí a označují ji za kvalitní metodu čištění. Je zde ale třeba zdůraznit, o jaký způsob čištění se v tomto případě jedná. K čištění koberců extrakční metodou se voda smíchá s chemií, je vstříknuta do koberce, a téměř vzápětí je také odsáta, což znamená, že chemie nepůsobí ve struktuře koberce zdaleka dostatečně dlouho na to, aby stihla žádoucím způsobem zareagovat. Absence prvku mechanického čištění a kartáčování má za následek, že veškeré pevné nečistoty zůstanou hluboko ve struktuře čištěného koberce.

02 Koberec_červená_sedačka

Během dvou desetiletí svého působení na trhu úklidových služeb měla firma A SERVIS možnost pořádně vyzkoušet různé metody čištění koberců – suchou pěnou, extrakční metodou, mokrou pěnou, suchou metodou odsávaných čistících prášků aj. Nyní však nabízí jen tu, kterou bez debat považuje za tu nejkvalitnější – strojovou metodu čištění koberců. Ta jediná je totiž spolehlivá a dokáže vyčistit koberce tak kvalitně, že po nečistotách nezůstanou ani památky. Po tom, co tato firma začala strojovou metodu čištění koberců využívat, tak jí výrazně ubyly reklamace a přibylo spoustu spokojených zákazníků, kteří se na ni rádi obracejí.

U strojového čištění koberců se nechává dezinfekční chemie Bosch RTS působit i několik minut. Poté je koberec důkladně vykartáčován kotoučovým strojem, přičemž je chemie rozpěněna. Nemusíte mít ale vůbec obavy z poškození koberce. Kotoučový stroj má 12 cm dlouhé štětinky, které jsou měkké, a tak se ani při důkladnějším kartáčování opravdu nemůže stát, že by byla vlákna koberce poškozena. Rozpěněná chemie je z koberce následně společně s přebytečnou vlhkostí odsáta vysoce výkonným vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí. K dokonalému zbavení vlhkosti je ale třeba nechat koberec ještě několik hodin doschnout.

Společnosti A SERVIS záleží stejnou měrou jak na spokojenosti zákazníka, tak i na kvalitním výsledku odvedené práce. Svým klientům se snaží maximálně vyjít vstříc, je flexibilní a v případě potřeby zajistí i týmovou práci, aby bylo vše zrealizováno během mimoprovozních hodin a vy jste tak nemuseli vaši provozovnu uzavírat. Neodkládejte ale čištění vašeho koberce až do stavu, kdy už je to neúnosné. Může se totiž snadno stát, že bude koberec natolik znečištěn, že ho bohužel nevyčistí ani pracovníci A SERVISU a pokud se to nepovede jim, tak už žádné jiné úklidové společnosti.


TAG


8 x komentováno u “Našla jsem kvalitní firmu na čištění a impregnaci podlah v Praze

 1. Renata Kolářová napsal:

  Provádí firma A SERVIS impregnaci podlah a voskování podlah?
  Děkuji za odpověď.

  • Staňa Pivonkova napsal:

   Také mám s firmou velice dobré zkušenosti.

   provádí nejen impregnaci podlahových krytin,ale i čištění koberců a musím podotknout,s velice dobrými výsledky .Opravdu doporučuji dojedou kamkoli po celém uzemí české republiky

 2. Peterkova napsal:

  Dobrý den

  Ano firma A SERVIS provádí kompletní údržbu podlah,Sama jsem jejich služby využila. Dřevěná podlaha je jak nová.Ušetřila jsem za novou ke své velké spokojenosti… mohu služby společnosti doporučit

 3. Drobná Ol. napsal:

  dobrý den
  kvalitní práci odvádí zaměstnanci společnosti,která má své specialisty v určitých oborech.Jsem jednou ze spokojených zákaznic A SERVIS LIPKA s.r.o.
  Solidní jednání a 100% výsledek odvedené práce děkuji za jejich služby Olga Drobná Brno

 4. Drobná Ol. napsal:

  Impregnace podlah
  Tak to je ta služba,kterou jsem si objednala na podlahu ve své chaloupce po babičce.Babička by dnes koukala jak podlaha prokoukla,lépe se udržuje,nejsou na ni vidět stopy stáří a zaručeně vydrží ještě spoustu roků, prostě paráda děkuji společnosti A SERVIS LIPKA za jejich odvedenou práci

 5. Vávra napsal:

  Čistá podlaha je chloubou každé provozovny
  Jelikož využívám služeb profesionální firmy A SERVIS LIPKA ,mohu být v klidu,čistotu podlah ve svém podniku jsem svěřil této společnosti ke své velké spokojenosti

 6. Restaurace v Plzni napsal:

  ˇUdržba podlahy a voskování je práce společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o.
  To je má odpověď každému , kdo se ptá na perfektní práci .Každou jinou firmu odmítám , už jen servis od A SERVIS ,který pracuje po celé České republice na Slovensku ,Německu a Rakousku

 7. Marie napsal:

  Za naši společnost musím poslat kladné hodnocení na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. jejich přístup k práci a výsledky jejich práce jsou na 100%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *