full screen background image

Nenechte si amatérským čištěním zničit koberec

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí hloubkové a dezinfekční čištění koberců v Praze, je firma fungující od roku 1999, a která realizuje velmi kvalitní úklidové služby v celé České republice. Tyto služby zajišťuje ale také zahraniční klientele. Má totiž své pobočky na Slovensku, v Německu a Rakousku.

Čištění a tepování koberců provádíme strojovou metodou, která je v dnešní době nejspolehlivější. Strojovou metodou totiž můžeme zaručit preciznost provedení naší práce a kolikrát jsme odstranili i nečistoty, které se jiným firmám odstranit nepodařilo a naši zákazníci tak byli opravdu velmi mile překvapeni.

Mnoho firem stále používá nespolehlivé metody jako je např. metoda extrakční. Tato metoda však nikdy neodstraní nečistoty ze struktury koberce, protože je zde absence mechanického kartáčování. Při extrakční metodě se nám po proschnutí koberce objevovaly fleky a mapy. Je to způsobeno tím, že je voda s chemií pouze vstříknuta do koberce a poté je bez kartáčování odsáta. Nečistoty tak mohou zůstat na povrchu a způsobí tyto fleky, které je velmi obtížné odstranit a koberec může být tzv. zapraný. Jestliže čistíme koberec, který vám před námi čistila konkurenční společnost a zůstaly na něm fleky, tak je pro nás důležité, abychom věděli jaká chemie byla použita. Pokud je koberec zapraný, tak je často obtížné, až téměř nemožné nečistoty znovu odstranit.

Na vysoce frekventovaných místech je nutné čistit koberce častěji. Je vhodné nastavit si také určité intervaly jejich čištění. Na takových místech doporučujeme čištění 1x – 2x do roka. Našim zákazníkům nabízíme také časovou flexibilitu, kterou uvítají zejména v provozovnách, obchodech a restauracích. Díky ní totiž neomezíme chod provozu a pracujeme po zavírací době tak, abychom do ranních hodin vše stihli. Je-li rozloha koberce velká, tak pracujeme ve skupinách.

02 koberec_hotel_chodba

Společnost A SERVIS nabízí také další služby: mytí oken a výloh, práce ve výškách, odstranění reklamních folií a polepů, denní a pravidelné úklidy domácností a provozoven, strojové čištění a voskování podlah, odstraňování graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany s téměř 6 letou životností, odstranění plísní a nátěry proti plísním LSG, nano impregnaci GLP skleněných ploch – na okna, skleněné výtahy, prosklené stropy, zimní zahrady, skleníky, nedostupná okna ve výšce pomocí horolezecké techniky, skleněné střechy a stříšky, skleněná průčelí, balkóny, celoskleněné budovy, střešní okna nebo výlohy. Tato nano impregnace udržuje po několik let výše uvedené plochy v čistotě.
6 x komentováno u “Nenechte si amatérským čištěním zničit koberec

 1. Pavel Strnad napsal:

  Nemůže se poničit koberec při strojové metodě čištění koberců? Čistíte všechny typy koberců?

  • Ondřej Vinkler napsal:

   Dobrý den,
   i přesto, že stroj je velký a těžký a používá se chemie, tak není šance, aby se koberec poničil.
   Ano, čištíme všechny typy koberců.

   S pozdravem,
   Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 2. Karel Krško napsal:

  Není extrakční metoda účinější? Děkuji

 3. Romana Kupcová napsal:

  Dobrý den,

  máme své osdvědčené postupy a extrakční metoda mezi nimi není. Koberce čistíme pouze strojově.

  Děkujeme a přejeme pěkný den,
  za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

 4. Romana Kupcová napsal:

  Ano čistíme i čalounění na sedačkách. Pokud budete mít o naše služby zájem obraťte se na nás
  na centrala@a-servislipka.cz.

  Děkujeme a přejeme pěkný den,
  za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *