full screen background image

Nová okna do novostaveb i do rekonstrukcí může přinést Oknoplastik s.r.o.

Potřebujete nová okna při stavbě novostavby nebo chcete vyměnit stávající okna za nová? Nevíte, jaký druh oken je pro váš dům ten pravý, jestli plastová nebo dřevěná? Mnoho výrobců se soustředí pouze na výrobu jednoho druhu oken. Samozřejmě vám řeknou, že jejich druh je nejlepší. Společnost Oknoplastik se soustředí na výrobu obou těchto druhů. Proto můžete využít poradenství, které nebude zaujaté, ale pomůže vám vybrat správný druh okna do vaší domácnosti.

 

Oba druhy oken od Oknoplastik jsou velmi kvalitní

Ať už budete vybírat dřevěná okna nebo plastová okna Oknoplastik, vždy se můžete spolehnout na jejich vysokou kvalitu. Plastová okna jsou vyráběna z PVC profilů značky Salamander a řadí se mezi nejmodernější výrobky na našem trhu. Výroba plastových oken je podřízena moderním normám kvality a využívá novátorskou výrobní technologii. Základní záruka je poskytována na 10 let. Při pravidelných servisních prohlídkách může být i 40 let. Také dřevěná okna Oknoplastik splňují vysoké požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Největší pozornost je při jejich výrobě soustředěna kvalitě materiálu, přesnému navržení a dodržování postupů při výrobě. Díky tomu vznikají v Oknoplastik dřevěná okna s vysokou odolností a dlouhou životností.

Oknoplastik nevyrábí pouze okna

Společnost Oknoplastik svým zákazníkům nenabízí pouze kvalitní druhy oken, ale také mnohem více. Součástí nabídky jsou také kvalitní vchodové dveře. I zde jsou využívány PVC profily Salamander, ale můžete využít také hliníkové profily. Každý druh materiálu má své výhody. Pokud se je chcete dozvědět, neváhejte společnost Oknoplastik kontaktovat.

Kompletní informace a kontakty najdete na www.oknoplastik.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *