full screen background image

On-line adresář pro firemní cestovatele

Služební cesty jsou evergreen, který nikdy neztratil nic ze svého kouzla a originality. Dny, které pracovník stráví plánovitě mimo domov, aby uzavřel nové obchodní smlouvy, vyškolil se v nové dovednosti nebo zefektivnil svůj byznys, jsou odnepaměti spojeny i s romantickými představami o úletech, záletech, či přinejmenším nevázaných radovánkách. Nakolik se tyto představy opravdu mění ve skutečnost, je těžko odhadovat.

Reálné je pouze to, že pro služební cesty jsou důsledně vybírány hotely, které splňují předpoklady pro business zóny a zároveň mají dostatečné wellness a relax zázemí. Mezi nejvyhledávanější v online bookingu patří hotel Praha. Hlavní město je bezesporu lákadlem pro nadnárodní holdingy, stejně jako tuzemské i zahraniční investory, a tak je poptávka po ubytování a zázemí v Praze obrovská. Rezervace se tvoří i měsíce dopředu.

 

Služebky po Česku

Služební cesty tvoří podstatnou část hotelových rezervací také v regionech. Hotely v Liberci velmi dobře uspokojí poptávku po ubytování v severních Čechách a kromě své pohostinnosti dokážou nabídnout i úchvatné volnočasové aktivity. Kdo by při návštěvě Liberce odolal návštěvě Ještědu nebo si nešel zaplavat do vyhlášeného Babylonu.

Na Moravě je zase vyhlášené ubytování v Ostravě. Metropole Moravskoslezského kraje je srdcem těžkého průmyslu i hornictví. Setkává se zde široké spektrum průmyslníků a obchodníků z celého světa. Ostrava jim dokáže nabídnout zázemí v podobě penzionů i čtyřhvězdičkových hotelů.

 

Jak najít hotel?

Nejucelenější nabídku ubytovacích kapacit na jednom místě nabídne portál Hotely.cz. Vyhledat vhodné ubytování lze z pohodlí vlastního domova či kanceláře po síti. Stačí zadat místo určení, požadovaný termín a pomocí funkčního filtru najdete to nejlepší pro vás. Ubytovat obchodní partnery nebo vlastní zaměstnance stylově je proto lehčí, než kdykoliv předtím.

Hotely.cz umí nabídnout stovky ubytovacích kapacit na jednom místě. Není třeba nijak složitě googlit, stačí vybírat očima a ve vyhledávači zakliknout požadované služby. Nabídky lze srovnat podle ceny nebo podle hodnocení hostů. Pokud si sami nevíte rady, můžete dát na rady „topovaného“ umístění i na hodnocení samotných klientů, kteří zařízení navštívili už před vámi.

Zvolit vhodné ubytování pro služební cestu se jednoduše vyplatí. Spokojený cestující, rovná se dobrý byznys a nové příležitosti pro firemní postupy. Připravenému štěstí přeje a určitě si (i) plácnete.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *