full screen background image

Online aplikace Inspecto: Skvělý pomocník každého revizního technika

Práce revizního technika není vůbec jednoduchá. Musí si dokonale plánovat svou pracovní dobu a jednotlivé položky. Stejně tak je nezbytné, aby realizoval veškeré výstupy v souvislosti s platnou administrativou a zákonnými normami. Mnohdy se efektivní skloubení veškerých úkonů nedaří řešit efektivně. Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na spolehlivý software s mnoha inovativními funkcemi, který se o vše postará. Jmenuje se Inspecto a v následujících řádcích si ho představíme mnohem podrobněji.

 

Pracujte s daty přímo v místě revize

Není nic jednoduššího, tato revizní aplikace totiž funguje jak v počítači, tak i na tabletu, chytrém telefonu a mnohých podobných zařízeních. Aplikace myslí na různé druhy revizí, a to elektrické stroje, spotřebiče, systém ochrany před bleskem a na zařízení určená pro oblouková svařování. Tyto oddíly v ní přímo najdete. Její velkou výhodou jsou také přednastavené postupy. Revizní technik může systematicky postupovat a vždy se k revizi po přihlášení do aplikace vrátit. Když vše dokončí, nebude pro něj nejmenší problém odeslat revizní zprávu k tisku.

 

Naprosto přehledné prostředí a funkce

Velkou výhodou online aplikace Inspecto je bezesporu naprosto přehledná pracovní plocha. Jednoduše si naplánujete revize, přidáte nového klienta anebo se vrátíte k některému ze stávajících. Při zahájení nového revizního procesu si technik jednoduše vybere příslušný oddíl a danou šablonu. Součástí aplikace je i pravidelně aktualizovaná databáze závad, takzvaný Závadovník. Ten nabízí mimo jiné předefinované formulace neshod dle ČSN. Jinak v něm není problém měnit předdefinovanou část textů. Přidání fotografie, zvýraznění daného kritického místa i hodnot nebylo nikdy jednodušší. Samozřejmostí je duplikační funkce, kdy lze jednoduchým způsobem přenést data z původní revizní zprávy do nové. Díky tomu je vytvoření následné revize dílem okamžiku. Oficiální prodej aplikace bude zahájen v průběhu září letošního roku. Bližší informace si můžete přečíst na

www.inspecto.online
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *