full screen background image

Pomohou čárové kódy lépe řídit vaší firmu a výrobní procesy ?

V každém průmyslovém odvětví se klade maximální důraz na kvalitu a efektivitu výrobních procesů. Celý průběh výroby musí vždy postupovat hladce a plynule s maximální přesností a kontrolou jednotlivých činů. Mohou například čárové kódy v průmyslovém odvětví zajistit plynulejší provoz? Samozřejmě že mohou a dokonce s vysokou účinností!

 

Čárové kódy zpřesní a zrychlí evidenci výrobních procesů

Pokud se budete rozhodovat, zda se vyplatí zařadit čárové kódy ve výrobě, měli byste znát jejich hlavní přednosti. Mezi hlavní výhody patří fakt, že při využití čárových kódů budete mít rychlý a absolutní přehled o výrobních nákladech, vstupních údajích pro kalkulaci a cenu výrobku. Získáte ucelený přehled o reálném toku výrobku od výroby, přes skladování, prodej a dodávku. Díky tomuto maximálnímu přehledu můžete zefektivnit svou výrobu na místech, která to nejvíce potřebují.

 

Čárové kódy spolu s výrobním softwarem

Výrobní software spolu s čárovými kódy a jejich čtečkami ještě zpřesní údaje o každé části výrobního procesu. Každý pracovník vybavený snímačem čárových kódů bude muset dokonale plnit své úlohy. Systém díky snímači čárových kódů po odhlášení pracovníka začne okamžitě vyhodnocovat jednotlivé údaje o identifikaci osoby, počtu vyrobených kusů, jednotlivých výrobních fázích i o začátku činnosti a jeho ukončení.

 

Chcete vědět více, obraťte se na specialisty

Realizace plánování výroby a řídících procesů při využití čárových kódů má v průmyslovém odvětví velmi mnoho dalších přínosných vlastností. Systémy se dají individuálně nastavit podle druhu průmyslového odvětví, velikosti společnosti i podle individuálních požadavků a potřeb. V takovém případě je ale zapotřebí obrátit se na specialistu v tomto oboru. A nemusíme chodit daleko. Mezi takové společnosti se řadí například AMI Plus, s.r.o. s tradicí od roku 1991.

Detailní informace o přínosech využití čárových kódůve výrobních procesech najdete na www.amiplus.sk

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *