full screen background image

Posuvné dveře najdou využití nejen v domácnosti, ale také v průmyslovém odvětví

Obliba posuvných dveří v současnosti stoupá ve všech druzích interiéru. Tato situace samozřejmě nejvíce platí pro domácnosti, ale postupně se posuvné dveře prosazují i v komerčním a průmyslovém odvětví. Využity mohou být v kancelářích, zázemí firmy, ale i ve výrobních halách. Všude si zachovávají své přednosti, které jsou založené na bezpečném a tichém chodu a především na úspoře místa a bezpečnosti. Právě úspora místa a bezpečnosti jsou v průmyslovém a komerčním odvětví nejdůležitějšími částmi.

 

Bez kvalitních pouzder to prostě nejde

Nejdůležitější součástí posuvných dveří je ale stavební pouzdro. Právě stavební pouzdra ovlivňují výsledné funkce a ovládání posuvných dveří. Pouzdra se namontují do stavebního otvoru, který se připraví v příčce. Po namontování a začištění se pouzdra to bude vypadat, jako by se posuvné dveře zasouvaly do stěny. Výsledek je takový, že v prostoru okolo dveří nemusí být necháváno místo pro jejich otevírání. Při otevírání také nehrozí riziko poranění nebo bouchnutí dveří následkem průvanu. Na těchto výhodách mají zásluhu právě stavební pouzdra.

 

Vybírejte opravdu obezřetně

Druhů stavebních pouzder na našem trhu je opravdu velké množství. Stejně tak, jako výrobců. Nejvyužívanějším druhem posuvných dveří jsou samozřejmě jednokřídlé, ale v komerčním odvětví najdou velmi často využití i dvoukřídlé. Ovšem jednokřídlé stále vedou. V komerčním odvětví je důležitý bezpečný a hlavně spolehlivý chod více, než kde jinde. Jakékoli problémy s dveřmi mohou být pro chod celé firmy omezující. Samozřejmě musíte také vybrat kvalitní dveře do pouzdra, aby byl celý systém posuvných dveří opravdu spolehlivý. Mezi nejkvalitnější značku pouzder pro posuvné dveře na našem trhu se řadí značka Eclisse. Ta nabízí mnoho druhů a typů stavebních pouzder a všechny s maximálním důrazem na kvalitu a odolnost.

Kompletní nabídku najdete na www.m-eclisse.cz

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *