full screen background image

Potřebujete specifické ocelové konstrukce pro svůj průmysl? Zadejte jejich výrobu odborníkům!

Ve všech druzích průmyslu na našem trhu jsou zapotřebí originální kovové konstrukce, které budou vyrobeny přímo na míru konkrétně vaší průmyslové specializaci. A nezáleží na tom, zda se jedná o chemický průmysl, potravinářský průmysl nebo farmaceutický průmysl. V každé průmyslové hale jsou zapotřebí specifické konstrukce, které jsou pro chod celého odvětví zásadní. Není tedy radno výrobu těchto zásadních součástí pro průmysl zadávat firmám bez zkušeností. Na kvalitě firmy, která bude konstrukce zhotovovat, si dejte záležet.

 

Na trhu jsou nejen samostatné firmy, ale i celá konsorcia

Výroba z nerezu je velmi specifickou činností, ke které je potřeba dlouholetá zkušenost v této oblasti. Vybírat tedy můžete firmy podle zkušeností a také podle referencí. Každý výrobce má na svém kontě již nějaké projekty a vy se můžete podívat, jak je zvládli. Jedna česká věta tvrdí že „víc hlav, víc ví“. Přesně tohle platí i v oblasti výroby z nerezu. Pokud se spojí jednotlivé firmy s různými zkušenostmi, aby pracovaly společně a doplňovaly se, je to vždy výhodou. Přesně tohle nabízejí konsorcia. A na trhu je můžete najít i v oblasti nerezové výroby. Detailní vysvětlení pojmu konsorcium najdete v tomto článku.

 

Mezi nejzkušenější patří konsorcium Inox Products

Konsorcium Inox Products patří na našem trhu v oblasti ocelové a nerezové výroby k tomu nejlepšímu, co na trhu najdete. Toto konsorcium slučuje výrobní, inženýrské a exportní společnosti. Hlavní specializací jsou výrobky, zařízení a konstrukce z nerezavějící oceli. Samozřejmostí jsou veškeré související práce. Mezi ty se například řadí projekční práce, montáže ocelových konstrukcí, konstruktérské práce, výrobní i servisní. Inox Products dokáže díky spojení zkušeností ve všech odvětvích být tím nejlepším partnerem pro práci s nerezavějící ocelí.

cp2

Základ firmy tvoří MP Klasik s.r.o.

Společnost MP Klasik s.r.o. je základním stavebním kamenem konsorcia. Její specializací jsou umělecko-řemeslné práce s kovy. Postupnou specializací a vývojem firmy se ovšem začala vyvíjet a orientovat na výrobu konstrukcí a zařízení do průmyslového odvětví. Výrobní program zahrnuje práci s mnoha druhy materiálů a možnosti jsou díky moderním technologiím a zkušeným pracovníkům téměř neomezené. Konstrukce, zařízení ani ocelové plošiny nejsou problém. Právě proto je MP Klasik základním stavebním kamenem konsorcia Inox Products.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *