full screen background image

Dobrý systém firmy na odstraňování graffiti v Praze

S odstraněním graffiti jsem měl zásadní problém, protože bydlím v pražském centru, a to v blízkosti hospody, kde se mi vandalové velmi často podepisují na kamennou zeď okolo domu. Nezbylo mi tedy nic jiného, než se vypořádat s místem, kde bydlím a zavolat si někoho, kdo mi graffiti odstraní. Zkoušel jsem to sám, ale nešlo to žádným čističem.

Na internetu jsem si nalezl A SERVIS LIPKA, s.r.o., nabízející službu odstranění graffiti Praha. Neváhal jsem a zavolal jim, že se na mé zdi objevilo několikáté graffiti a aby mi pomohli s odstraněním.

Během odpoledne měli vše hotové, což ovšem bylo skvělé, jenže pro moji smůlu jsem nevěděl, že existuje něco jako antigraffiti ochrana, takže graffiti nezmizelo úplně. Ale zkušení pracovníci této úklidové firmy si poradili a pozvali si kameníky, kteří moji zeď opravili.

Doporučili mi, abych si nechal aplikovat antigraffiti ochranu, a to i z toho důvodu, že žiji v části města, kde se graffiti vyskytují neustále.

 ,  ,   ,  .

V každém případě si nechám nainstalovat kamery a také antigraffiti ochranu u firmy A SERVIS, která mi moc pomohla navrátit majetek do původního stavu.

Antigraffiti ochrana, potíže s odstraněním sprejů v Praze

Problém s vandalstvím je u nás v Praze na denním pořádku. Jenže nikdy s tím nejde nic dělat a pouze se starat o svůj majetek tak, že si ty čmáranice sami odstraníte, anebo si zajistíte odstranění někým, kdo tomu rozumí. Doporučuji tu druhou volbu, jelikož neušetříte jen čas, ale také svoje nervy, které mi vandalové neustále drásají. Nyní už déle spolupracuji s firmou A SERVIS LIPKA, protože mi vždy zajistí úplné a kvalitní odstranění graffiti v Praze.

Když odstraňovali graffiti u mě na domě poprvé, tak nebylo možné jej sundat dolů úplně. Vůbec nevím, co to ti kluci používají za spreje, ale sami pracovníci byli překvapeni. No bylo tedy třeba zakročit jinak, ale pánové z A SERVISU mě upozornili, ať tomu dáme čas. Graffiti po několika hodinách téměř odstranili, ale zůstaly po něm stopy.

street lamp on forged iron support

Fasádu mi jednoduše přemalovali, i když to byly další finance navíc. Měl jsem si dát pozor sám. Vím, že žiji ve velkém městě a jsou zde prostě lumpové a mladí hloupí kluci, tak jsem mohl nechat svůj dům ochránit antigraffiti nátěrem, což jsem neudělal. Stále jsem si říkal, že antigraffiti nátěr nepotřebuji, že mi nikdo určitě dům nepokreslí, ale bohužel jsem se mýlil..

Díky aplikaci antigraffiti ochrany mám také smluvenou levnou cenu za případné další odstranění graffiti z mojí fasády, kterou nabízí všem zákazníkům. Jestli vás štvou vandalové, tak mohu doporučit.
44 x komentováno u “Dobrý systém firmy na odstraňování graffiti v Praze

 1. Petr L. napsal:

  Dodnes jsem nepochopil co dnešní mládež baví na tom pomalovat vše co stojí v cestě. Všechny naštvou a ještě si na to kupují drahé spreje. Taky jsme řešili stejný problém. Nechali jsme nanést ochranu a prakticky máme vystaráno. Je pravda, že v prvních dvou letech se museli odstranit nějaké drobnější graffiti, ale do dneška a to je skoro 5 let je náš panelák v Praze na Jižním městě čistý. Antigraffiti ochrana je řešení, které doporučuji.

  • Emil Labuda napsal:

   Od firmy A SERVIS LIPKA, máme taky nanesenu antigraffitovou ochranu na našem domě v Praze 9. Funguje to opravdu dobře. Dům je stále čistý bez graffiti. Firma to má dobře propracované a vychází z praxe a ze zkušeností. Moc jsme to nevěřili, ale skutečně pokud je dům čistý další nové prakticky nejsou a ty co se sem tam objeví firma A servis ihned odstraní a udržje tak naši budovu. Firmu také můžeme doporučit.

   • Filip Nakonečný napsal:

    Jak dlouho máte vy na Praze 9 na fasádě antigraffiti? Děkuji za odpověď

    • Emil Labuda napsal:

     Od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., máme anitgraffitovou ochranu 4 roky. Systém budovy bez graffiti od uvedené společnosti funguje velmi dobře.

     • Filip Nekonečný napsal:

      A je pak opravdu 100% jistota odstranění graffiti z antigraffitové ochrany?

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den,
      ano, odstranění graffiti z aplikované antigraffitové probíhá se 100% úspěšností. Odstranění graffiti z míst neošetřených AGO probíhá s pouze 60-90% úspěšností.

      S pozdravem,
      Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

     • Stanislav Skoupý napsal:

      A jak to vychází cenově? Děkuji za odpověď.

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den pane Skoupý,
      odstranění graffiti je od 290,-Kč/m2. Aplikace antigraffitové ochrany se pak pohybuje od 120,-Kč/m2.

      S pozdravem,
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     • Ivana Perná napsal:

      Zajišťujete své služby i v Mikulově?

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den paní Perná,
      ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

      S pozdravem
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     • Pavel Straka napsal:

      Chtěl bych se zeptat, jaké všechny služby zajišťujete?

  • Horst Krygl napsal:

   Firmu A SERVIS LIPKA známe z Mnichova, odstraňuje graffiti na naši centrále. Firmu jsme poptali i v Praze na anitgraffitový nátěr. Šéf požadoval výběrové řízení a výsledky nás překvapili, že tak kvalitní firma vyhrála především na cenu, protože s povinně zadaným materiálem antigraffiti strip vapor poskytli cenu 120,-Kč/m2. Další ceny byli nad 300,- Kč/m2. Takže jsme dostali velmi příznivou cenu a kvalitu na kterou jsme zvyklí z Německa.

   • Ivo Dobrovský napsal:

    Mohu jen souhlasit, také jsme měli možnost spolupracovat s firmou A SERVIS LIPKA a byla to paráda. Vše proběhlo rychle, čistě a především to byla kvalitní práce.
    Od té doby u jen tato firma!!!!

    • Ondřej Vinkler napsal:

     Dobrý den,
     jsme rádi, že jste byl s naší firmou spokojený. Těšíme se na další spolupráci.

     S pozdravem,
     Ondřej Vinkler

     • Petr Hanáček napsal:

      Musím přidat pochvalný komentář i za naší firmu. Často se nám na fasáde naší firmy objevovalo graffiti, tak jsme se rozhodli, že si necháme nanést antigraffitovou ochranu.
      Firma A SERVIS LIPKA nejen že odvedla skvělou práci při prvotním odstranění graffiti, ale jejich antigraffitová ochrana funguje skvěle a především, kdykoli se na naší fasáde objeví graffiti, vždy nám ho do 14 dnů odstraní a ZDARMA nanesou novou vrstvu této ochrany.

      Hanáček

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den pane Hanáčku,
      děkujeme za kladný komentář. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojený.

      S pozdravem
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 2. Rostislav Šeda napsal:

  Společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. je úklidová firma, která zajišťuje mnoho služeb. Specializuje se na odstraňování graffittů a antigraffittovou ochranu v Praze. AGO se aplikuje nástřikem nebo nátěrem. Povrchy, které se dají ošetřit antigraffitovou ochranou jsou všechny kromě skla, průhledného polykarbonátu a leštěných kovů. Nátěr nebo nástřik aplikujeme ve 3 vrstvách u hladkých povrchů a u pórovitých a strukturovaných ploch se nanáší v 6 až 12 nátěrech. Takto ošetřený povrch je absolutně chráněný před poškozením graffiti a jeho odstranění je vždy úplné. V případě, že plocha takto odstraněna není, musíme počítat s tím, že odstranění bude pouze zeslabení na 60-90%. Odstraňování graffiti z mramoru, žuly, teraca a přírodního kamene, je komplikovanější, jelikož se sprej dostane do pórů a odstranění nejde zdaleka tak dobře. Antigrafitový nátěr lze také aplikovat na MARMOLIT. AGO se na MARMOLIT nanáší ve 3-5 vrstvách. U povrchů ošetřených antigraffitovou ochranou garantujeme 100% výsledek v odstranění graffiti a navíc naneseme na povrch jednofázový nátěr BELLINZONI, který Vám doplní ochrannou vrstvu AGO. Antigraffitový nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově. Pokud aplikujeme anti graffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni odstranit graffiti do 14 dnů na jakémkoliv místě nejen v Praze, ale i po celé České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Tato služba servisního čištění a odstraňování graffiti je pro naše zákazníky zakotvena ve smlouvě o dílo. Nechte si proto ošetřit fasády Vašich budov antigaffitovou ochranou a předejdete tak mnoha komplikacím.

 3. Lenka Blažejovská napsal:

  Od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem si nechala na náš zděný plot nainstalovat antigraffiti ochranu, kterou nabízí se skvělou službou levného odstranění graffiti. Bohužel v Praze mám neustálé problémy s malůvkami mladých vandalů a vynakládat finanční prostředky za odstranění graffiti a zamalování poškozené zdi bylo neúnosné. Tato firma nejen že graffiti perfektně odstranila, ale nabídla i zmíněnou antigraffiti ochranu, s kterou se náklady na odstranění výrazně snížily. Antigraffiti ochrana reálně funguje i s levným servisem odstranění graffiti.

  • Artur Ledecký napsal:

   Na našem SVJ Praha 4, firma A SERVIS LIPKA, vysoutěžila realizaci antigraffitové ochrany. Hlavním kriteriem výběru byla samozřejmě cena 120,- Kč/m2, kterou nikdo nebyl schopen nabídnout. V uvedené ceně byla obsažená životnost 5 let. Jednoznačně ovšem firma oslovila naše SVJ s následným servisem odstraňování graffiti a tagů ze své antigraffitové ochrany v ceně 290,- Kč/m2. Takovou cenu taky žádná z 5 předložených nabídek nikdo nemyl schopen poskytnout.

  • Pavel Diviš napsal:

   Firmu A SERVIS také můžeme doporučit. Je s nima dobrá domluva. Pošleme pouze email a nejpozději do 14 dní máme dům zase čistý, tak je to nastavené. Spolehlivá firma. Mám rád věci a služby na které se můžu spolehnout a vše vyřídím jedním krátkým emailem.

 4. Kamil Dočelomanský napsal:

  Celá řada majitelů objektů a budov v celé České Republice úspěšně aplikuje antigrafitové nátěry na svých objektech v Praze a ve zbytku ČR. Antigrafitové nátěry firma aplikuje a nanáší ve velmi zajímavé cenové relaci od 120 Kč/m2. V této cenové relaci nemáme v České a Slovenské Republice, v Rakousku a Německu konkurenta. V současné době neexistuje firma v těchto čtyřech uvedených zemích, která by nabízela antigrafitový nátěr ve třech vrstvách levněji. Je to způsobeno tím, že objem naší práce je již tak velký, že jsme schopni s dodavateli aplikované chemie vést konstruktivní dialog o výši cen. Je nám zcela jasné, že pokud máme zákazníkům nabídnout nejlevnější cenu za odstranění graffiti v Praze, musíme nabídnou takou cenu za odstranění grafity v Praze, která bude přijatelná a snesitelna pro širší okruh uživatelů. Pokud tuto velmi výhodnou cenu za odstranění grafitů v Praze doplníme druhým pilířem služby včasného odstraňování grafitů v Praze, vyjde nám ve výsledku produkt, o který se snažíme již řadu let, a sice „Budovy bez grafitového znečištění a vandalismu“. Pokud zaplatíte za odstranění graffiti 290 Kč/m2, které provede naše firma na ploše a povrchu fasády v Praze, která není ošetřena antigrafitovým nátěrem, tak potom za odstranění graffiti z již námi ošetřené plochy antigrafitovým nátěrem v Praze zaplatíte pouhých 110 Kč/m2. Když k tomuto provedenému antigrafitovému nátěru v Praze získáte naši pohotovostní službu, která Vám zaručí, že v průbehu životnosti antigrafitového nátěru, který v průměru trvá 4 – 6 let, získáte službu našeho pohotovostního odstraňování. V příkladu, pokud ošetříme fasádu o rozměru 90 m2, zaplatíte za antigrafitový nástřik 8100 Kč bez DPH a s tím i naši službu a spolupráci. Můžete si být v tomto případe jistí, že Vaše budova bude dalších nejméně 4 až 6 let bez grafitového znečištění.

  • Jan Šálek napsal:

   Hledáme firmu, která nám provede nátěr antigraffitové ochrany na hladkou omítku baumit 1,5 mm. Akci chceme ralizovat na podzim 2016. Když si pročítám, zde uvedené informace tak od Vás firmy A SERVIS LIPKA, by 1m2 nátěru vyšel na 120,- Kč/m2? Když jsem si prošel zevrubně nabídky dalších pražských firem tak jste na 40% ceny Vaši konkurence? Jsou Vaše uvedené informace správné? Protože všechny další firmy začínají s cenou za antigraffit na 300,- Kč/m2?

   • Ivana Morysová napsal:

    Dobrý den pane Šálku, ano je to tak, opravdu jsme na 40 % ceny naši konkurence a podle politiky naši firmy v Česku, Slovensku, Rakousku a Německu to bude ještě dlouho i tak nadále. Naše firma si buduje svou klientelu a máme zkušenosti i s jiných našich dlouhodobých činností, že 20 let je pro stabilitu služby skvělý začátek. Ano přesně tak nátěr antigraffitové ochrany na hladkou omítku baumit 1,5 mm Vám poskytneme v ceně 120,- Kč/m2

 5. Drahomír Kyzling napsal:

  Naše firma zabývá nejenom mytím, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných ploch. U oken se také specializujeme na hydrofobní nanoimpregnaci, aplikujeme ji tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme markýzy-žaluzie-lamely, i hloubkově čistíme koberce a to strojovou metodou. Dále čistíme fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Provádíme také metodu pískování. Pískování, je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb. V poslední době jsme také zaznamenali velký zájem o odstranění graffitů, spolu s nanesením antigraffitové ochrany. Odstraňování graffitů vsáklých hluboko do struktury kamene na objektu našeho klienta v Praze 9 na ulici Vernická. Skutečným problémem, ba přímo sprejerským zločinem, lze nazvat posprejování, pomalování a vytvoření graffitu na přírodních materiálech, jako jsou mramor, pískovec, teraco, kamenné a břidlicové obklady atd. Nejbolestivějším případem posprejování jsou také graffity na pohledovém betonu, který dnes moderní architektura, tak ráda kombinuje s kovem a se sklem. Pokud není na těchto materiálech nanesený antigrafitový nátěr, který zamezí tomu, aby vandalský graffitový sprej pronikl hluboko do struktury materiálu, dochází zde k neodstranitelné škodě. Odstranit graffiti zde nejde provést na 100% a bohužel nejde tento materiál opravit žádným jiným způsobem, než drahou krystalizací nebo zamalováním silikonovou barvou, při kterém ale dochází ke ztrátě přírodního vzhledu. Krystalizace mramoru, hloubkové pískování jsou příliš drahé metody na to, abychom stále měli pochybnosti o tom, zdali se grafity podaří těmito metodami odstranit. Krystalizace mramoru stojí cca 2 000 Kč/m2 a jiné sofistikované metody revitalizace kamene a přírodních materiálů bývají podobně drahé. Z našich zkušeností většinou majitelé volí výměnu obkladových desek z přírodních materiálů, ze kterých bohužel graffiti nelze odstranit úplně. Asi největším problémem, který se nedá vyřešit výměnou segmentů, je posprejování a graffitový vandalismus na pohledovém betonu. Pokud zde není antigrafitová ochrana a bezprizorní graffitový zločinec a vandal nejhrubšího zrna, tento pohledový beton zničí svým graffity anebo mazanicí a klikihaky svého tagu, je škoda neodstranitelná a nedá se nijak napravit. Jediná možnost je přetřít beton nějakou (silikonovou) barvou. V tomto případě, ale pohledový beton ztrácí svůj přírodní vzhled a syrovost.

  • Igor Valenta napsal:

   Na našem domě na Praze 10 jsme po zateplení začali mít problémy nejen s graffiti, ale taky ze šířící se plísní na severní straně domu. Od firmy A SERVIS po vyhodnocení předlozených nabídek, jsme objednali antigraffitový nátěr a protiplísňový nátěr. Oba uvedené nátěry máme tři roky a fungují velmi dobře. Firmu jsme doporučili dále.

 6. Věnceslav Klička napsal:

  Odstranění grafiti Praha z povrchů fasády, které nebyly ošetřeny antigraffiti nátěrem, může být velmi problémové. doporučuje nechat si povrch Vaší budovy ošetřit, tak aby byla na Vaši budově antigrafiti ochrana Praha, která má aktivní životnost, pokud chcete předejít škodám způsobené grafity (tagy), které mohou být i zcela nenapravitelné. Doporučujeme Vám si najít vždy firmu, která Vám provede nejen to, že na Vašem objektu bude anti-grafitová ochrana Praha, ale dbejte zvláště na to, aby Vám firma také prováděla NÁSLEDNÝ LEVNÝ SERVIS ODSTRAŇOVÁNÍ GRAFITU V PRAZE. Celá řada společností Vám dnes nanese ochranu, ale když se objeví grafit, řekne Vám, že to zvládnete odstranit sami horkou vodou. Skutečnost je, ale zcela jiná. I přesto, že máte ochranu a ta mám zaručí, že se grafity nedostane do struktury, pořád je odstraněni grafity Praha náročná práce. Určitě potřebujete zkušenosti a alespoň 20 druhů odstraňovačů grafiti a to budete mít štěstí, když se Vám grafity – i z ochrany podaří odstranit. Problém je v tom, že grafiťáci používají velkou škálu spreyů a na některé nejsou ani vyrobeny odstraňovače grafitů. Vandalové, kteří vytvářejí, malují a stříkají grafiti v Praze jsou krok před námi. Konkrétně můžete v Praze koupit sprej na grafity, který se jmenuje MONTANA a který je prakticky neodstranitelný a i na ochraně drží jako vypálený. Pokud nemáte na fasádě AGN /ANTIGRAFITOVÝ NÁTĚR PRAHA/ Úspěšnost nikdy není 100%. V případě, že se grafity (tagy) podaří z fasády odstranit, je na povrchu zanechán vyšisovaný flek a musí se řešit jeho oprava. Anebo grafit zůstane neostraněn. Pokud jsou potom grafity Praha, nebo jeho části pouze jen přemalovány fasádní barvou, po zaschnutí nakonec grafity přes tuto barvu prostupuje a je skoro vidět jako před tím, než byly fasádní barvou natřeny. Spreje, které jsou používány k tvorbě grafitů, jsou totiž syntetického základu oproti fasádním barvám, které jsou například na bázi akrylové či silikátové. Výhodou anti-grafitu nátěru Praha nebo nástřiku je snadné odstranění grafity v Praze z povrchů a také ochrana fasád před nepříznivými povětrnostními vlivy (slunce, déšť,…), neproniknutelnost vlhkosti do fasády a snadné očištění od různých nečistot. Povrch antigraffiti nátěru můžete jednoduše ostříkat vodou a umyt ho i za použití vysokotlakých zařízení, ale v žádném případě se nesmí používat k čištění rotační trysky, která je velmi silná a mohla by ochranný nátěr i s povrchem fasády poškodit. Další výhoda, která je při využití antigrafity nátěru Praha spatřována, je, že dokáže i samotné sprejery v Praze odradit od stříkání grafitů v Praze na Vaši fasádu. Grafiťáci jsou znalí a rozpoznají AGN, a to je již první krok prevence proti nim. V druhém kroku prevence je důležitý čas, za který jsou graffiti z fasády odstraněny, je důležité, aby byl co nejkratší po jejich vytvoření, pouliční rádoby umělci spíše zločinci brzy zjistí, že jejich díla zde nemají takovou platnost a životnost, jakou by si představovali a jdou hledat jiný objekt, na kterém budou realizovat svoji zločineckou a devastující sprejerskou činnost, na které není AGN.

 7. Adam Sládek napsal:

  Jaký je vůbec význam graffiti? Nechápu to, ale líbí se mi na povolených místech, kde mají děti čas se vyřádit. Ale to co mi vzniklo na firemní budově? Kdyby se mi dostal ten člověk pod ruku, tak bych se snad neudržel. S A Servisem jsem naštěstí vše vyřešil a graffiti perfektně odstranili. K tomu používají hlavně pomůcky, ke kterým bych se normálně nedostal, ani nemám potřebné zkušenosti a určitě by se mi to nepovedlo. Takhle vše vyřešili během pár hodin. Jsem velmi rád za tuto firmu, protože zářila spolehlivostí a svojí profesionalitou.

  • Stanislav Vojta napsal:

   Mě se graffiti nelíbí vůbec nikde. Kdo takovou kravinu vymyslel, co to je za kulturu, všechno pomalovat a zničit.

 8. Fedor Randal napsal:

  Vyčištění od graffiti absennce anti-graffitové ochrany Praha – Grafiti v Praze jsme odstraňovali z plochy, která dříve nebyla ošetřena antigraffitovou ochranou. Jednalo se o plochu 6 m2. Na grafity jsme nejprve museli nanést chemii na odstranění graffiti. Tuto chemii jsme nechali chvíli působit a poté pomocí houbičky jsme ji rozetřeli a společně se sprejovou barvou byla smyta za využití vysokotlakého zařízení s vodou. Při zakázce na odstranění graffiti Praha jsme tentokrát nenanášeli antigraffitovou ochranu. Podotknout musíme její důležitost vzhledem k zamezení komplikací vyplívající z odstraňování grafitů. Antigraffitová ochrana zaručí dokonalé, bezproblémové a úplně zbavení povrchu fasád, omítek a podobně jakýchkoliv grafitů. Na první pohled je také poznat, na kterém místě je povrch ošetřen antigraffitovou ochranou, jelikož nátěr je pololesklý a chová se jako lak. Tím mohou vandalové přijít na to, že jejich díla na povrchu fasád nebudou mít dlouhodobou životnost a radši se půjdou realizovat na jiné místo. Zakázku jsme zrealizovali podle očekávání a podle přesných technologických postupů. Zákazník neměl k naší provedené práci žádné výhrady a s konečným výsledkem byl velmi spokojený.

 9. Karel Buriánek napsal:

  Jsou spolehliví a chovají se profesionálně. Práce zajištěna moc dobře!

 10. Jirka Zítka napsal:

  Někdo rád na baráku spreje, já ho rád čistý, s A SERVIS firmou jsem toho dosáhl.

 11. Vladislav Matyáš napsal:

  Naši zaměstnanci museli také řešit i odstranění graffiti v Praze na Letné na bývalém pomníku STALIN, kde komunita pražských spreyerů tvoří svá veledíla již ve výškách 4-6 metrů nad zemí. Jako nejhorší skupinu spreyerů v Praze, která působí v Praze a způsobuje závratné škody, můžeme označit spreyery, kteří si říkají GRAFFITI KUNG FU PRAHA. Tito talentovaní zločinci jsou i velmi sportovně zdatní a svou představu o vyjádření svých myšlenek a vzkazů ve veřejném prostoru ulice posunuli ještě dále. Vrhli se ze svým street artem do prostoru IKON současného kapitalismu a začali seriózním a zavedeným firmám PŘEMALOVÁVAT jejich nákladně pro financované LOGA. Tito gangsteři hip hopu se nebojí šplhat do výšek a tak zavedeným firmám jako je VW, MECEDES, BMW, AUDI, APPLE, COCA COLA, IKEA, TESCO, BILLA, MC DONALDS, SHELL, IBM mění, upravují a přemalovávají loga. Tyto zakuklené černě oděné sportovce neodradí ani kamerové systémy ani hlídací služby a policie v patách. Tvořit graffiti v Praze na dopravních prostředcích je již asi málo dramatické a tak se ve svém vyjádření o vytyčování svého prostoru TAGY a jejich snaha obšťastňovat nás svými vzkazy se posunula do výšek. Vzhledem k tomu, že naše divize horolezců odstraňuje grafity ve výšce čím dál častěji ve více městech středoevropského prostoru, je patrné, že se nyní jedná o trend – adrenalinové soutěže – kdo se více zviditelní a bude v kru uznávanější. Proti tomu samozřejmě je jediný možný způsob obrany a to je chránit majetek před těmito vandaly antigraffitovou ochranou, která zaručí bezproblémové a rychlé odstranění jakéhokoliv graffiti.

  • Florián Bican napsal:

   GRAFFITI KUNG FU PRAHA, co to jsou za lidi, nechápu proč to dělají, co to mají za výzvy. Nám přemalovali firemní štít. Škoda se vyšplhala na 50.000,- Kč. Podle všeho to byli právě oni, jsou tam podepsaní KFP. Taky nechápu, proč policie pouze příhlíží a dělá pouze úředníky.

 12. Katka Šmídová napsal:

  Ztotožňuji se s názory ostatních. Je to skvělá a spolehlivá firma

 13. Chmelař David napsal:

  Graffiti jsou u nás ve městě na denním pořádku, ale byl jsem rychlejší, než sprejeři a nechal si udělat antigrafitovou ochranu, která funguje perfektně. Předešel jsem absolutnímu poničení svého zděného plotu a taky vysokým finančním nákladům. Samozřejmě jsem si procházel různé firmy, ale žádná z nich nenabízela levný servis odstranění grafity, který je pro mě velmi důležitý – chci, aby mi firma byla na blízku a aby se o mě starala, když už jsem si zaplatil za tuto ochranu. To vše u A Servisu mám a jsem velmi spokojen s tím, jak se o mě starají.

 14. Markéta Jirků napsal:

  Opravdu se jim povedlo odstranit grafity na jedničku!

 15. František Šámalík napsal:

  Je možné si u Vás objednat pravidelné čištění? Předem díky za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *