full screen background image

MINAM je další certifikovanou firmou podle ifirmy.cz

Vybíráte si firmy, se kterými budete spolupracovat nebo od kterých budete odebírat zboží na základě jejich profesionality a kvality nabízeného sortimentu? Rozhodně děláte správný krok, protože v současnosti se v každé průmyslové oblasti na našem trhu dají najít i méně kvalitní firmy, které vás při spolupráci nemusí dostatečně uspokojit.

Existuje mnoho způsobů, jak poznat kvalitu firmy a existují také systémy, které vám mohou pomoci. Jedním ze systémů ověření kvality je také server ifirmy.cz, který na základě vyhodnocení firmy může kvalitním společnostem udělit certifikát. Minulý týden byl například certifikát ifirmy.cz udělen společnosti MINAM, specialistovi na komunální vozidla Multicar a Hako Citymaster.

 

Proč právě MINAM?

Certifikát ifirmy je udělován na základě několika důkladně zkoumaných parametrů. Je důležité, aby firma byla na trhu finančně stabilní a v dané oblasti nabízela komplexní služby. Celkově se hodnotí chod celé firmy, její politika a vztahy s obchodními partnery. Až po zjištění, že všechny tyto parametry jsou na nejvyšší úrovni kvality, je udělen certifikát. A MINAM všechny tyto parametry splňuje. Udělením certifikátu se firma stává ověřeným dodavatelem.

Bližší představení MINAM

Jak již bylo řečeno, MINAM je specializovanou společností zejména na prodej komunálních vozidel. Firma je pro vozy MULTICAR, HAKO Citymaster a TREMO autorizovaným prodejcem, ale také servisním střediskem a prodejcem náhradních dílů pro vozy těchto značek.

Ke všem nabízeným vozům disponuje firma všemi druhy příslušenství a nástaveb, kterých zejména pro vozy Multicar existuje několik desítek. Nabízeny jsou stavby pro zimní i letní údržbu. Díky moderní webové prezentaci je celý sortiment přehledný a detailně popsaný. Firma provozuje i vlastní eshop Multicar, kde je možné si komunální vozy, příslušenství nebo náhradní díly přímo objednat.

Detailní informace o firmě MINAM najdete přímo na www.minam.cz.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *