full screen background image

Pronájem konferenčních prostor Praze

Potřebujete zařídit prostory pro akci, jež pořádáte? Máte nějaké požadavky a nejste si jisti, zda vám majitel prostor vyjde vstříc? Přejete si, aby se akce konala v pěkném prostředí, pokud možno v centru Prahy? Obrátit se můžete například na Hotel Belvedere, nabízející širokou škálu možností jak v nabídce pronajímaných prostor v Praze, tak i v možnostech vybavení celé akce.

 

Pracovní meeting či galavečer?

Pokud bude mít vaše akce charakter školení či přednášky, pravděpodobně bude nutné zajistit projektor a možnost připojení k internetu. Účastníky navíc jistě potěšíte například kávou a něčím malým k zakousnutí. Jestliže plánujete větší večerní akci, pravděpodobně vám přijde vhod například raut s přípitkem či ozvučení. Raději si požadavky sepište.

 

Počet hostů

Dle charakteru akce a počtu lidí na seznamu hostů máte možnost vybrat si z malých salonků nebo některý z větších sálů přímo v Hotelu Belvedere. Jsou vaši hosté z daleka? Pak jistě ocení možnost ubytování v Praze, přímo v místě konání akce. Hotel nabízí i možnost parkování přímo na místě či poskytne seznam míst v okolí, kde budou hosté moci pohodlně zaparkovat. Jelikož je hotel umístěn v centru u Pražského hradu, není žádný problém se k němu dopravit i formou městské hromadné dopravy. Krásné okolí navíc nabízí další možnosti, jak si ukrátit čas strávený v Praze.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *