full screen background image

Průmyslové čištění vinylové podlahy a linolea. Nano impregnace, voskování Praha 10

Chtěla bych napsat pár vět o úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování linolea, čištění vinylové podlahy Praha 10. Provádí hloubkové, generální, renovační strojové čištění a voskování podlah a čistění silným kartáčovým, kotoučovým strojem, který zaručuje jejich čištění do hloubky. Mně se konkrétně jednalo o vyčištění podlah u mě doma, protože už měly něco za sebou, ale sama jsem se do toho pouštět nechtěla a nové jsem taky kupovat nechtěla.

Proto museli přijít na řadu profesionálové, kteří s tím mají zkušenosti. Kontaktovali jsme proto zaměstnance z firmy A SERVIS a vysvětlila jim moje požadavky problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Zaměstnanci vykazovali odbornost a dnes můžu říci, že firma má velmi spolehlivé zaměstnance. Přišli v daném termínu a na minutu přesně, což jsem ocenila, protože si hodně potrpím na dochvilnost.

Dále jsem se dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají na čištění kamenné podlahy, dlažby, betonové lité podlahy a mimo jiné i na čištění linolea a vinylové podlahy. Linoleum a vinylovou podlahu vydrhli, poté vykartáčovali a nakonec nanesli průmyslový polymer tedy voskování. Tímto způsobem vyčištěná podlaha ještě dostala voskový nátěr. Podlaha tak byla krásně lesklá a už vůbec neklouzala, což je pro bezpečnost skvělá věc, hlavně když máte malé děti.

Jsem s touto firmou spokojená, protože vše proběhlo jako na drátku. Navíc nabízí i řadu dalších služeb, jako je mytí oken a odstraňování plísně a je jedno, zda se jedná o váš dům nebo kancelář. Tímto bych chtěla všem čištění podlah Praha doporučit. Jsem si jistá, že budete spokojeni, ať využijete jakoukoli službu od této úklidové společnosti, protože po mé zkušenosti jsou pro mě zárukou kvality ve všech směrech servisu, který poskytuje.

Výškové práce Praha 1, nano impregnace, mytí oken, čištění fasád

Jsem majitelkou menší realitní kanceláře a sídlíme ve vyšší budově v centru Prahy, kde je velmi frekventovaný provoz, což je vidět i na našich oknech. A protože nejsme zrovna v nejnižším patře, tak jsme umývání vnější strany oken po úklidovém personálu prostě vyžadovat nemohli. Ale zároveň jsem ani nechtěla, aby špinavá okna rušila dobrý dojem celé kanceláře. Proto jsem hledala firmu, která okna dobře vyčistí a dává na okna i impregnaci, aby se špína vždy smyla vodou a neusazovala se tolik.

34823379 - cleaning windows with special rag

Projela jsem proto několik článků na internetu a dočetla se o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 1, čištění fasád, mytí oken, která právě čistí okna i ve výškách. Mají k dispozici zkušené zaměstnance, ne žádné brigádníky, kteří jsou proškolení na práci ve výškách, a kteří provádí mytí oken a skleněných ploch ve výškách za pomocí slaňovací techniky. Ještě ten den, co jsem je našla, jsem do firmy zavolala a domluvila se s nimi na termínu mytí, kdy mi ještě toho dne poslali návrh finančního plánu.

Cena se mi prvně zdála trochu vysoká, ale i tak jsem si řekla, že to zhledem k jejím dobrým referencím vyzkouším. A rozhodně toho nelituji, protože okna umyli opravdu perfektně. Tímto bych chtěla jejich službu mytí oken Praha všem doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci, a k tomu všemu ještě podle mého v krátkém čase, takže mě nenapadá nic, na co bych si mohla ve výsledku stěžovat. Jejich kvalitu si můžete ověřit i na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, díky kterým jsem je našla i já a přidala se tak k řadě spokojených zákazníků.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *