full screen background image

Specialista pro dodávku do sléváren neželezných kovů a kováren? BIO-GEO-EKO s.r.o.

Pokud je vaše průmyslové odvětví zaměřeno na slévání neželezných kovů nebo na oblast kovářství, jistě hledáte spolehlivého a hlavně zkušeného dodavatele technologií pro zpracování. Mezi nejzkušenější společnosti v této oblasti na našem trhu se řadí BIO-GEO-EKO s.r.o. Tato firma je již dlouhodobým specialistou na dodávku technologií lití a tváření za tepla slitin neželezných kovů a pro kování kujných slitin všech typů kovů. To ale rozhodně není vše.

 

Dodávka technologií do sléváren je jen jednou z oblastí

Kategorie vybavení sléváren a kováren je nejvíce rozšířenou z nabídky BIO-GEO-EKO s.r.o. Je rozdělena do několika subkategorií, podle toho, jaké produkty a technologie zrovna hledáte. Jednotlivé podkategorie jsou například mazací a separační prostředky, postřikové systémy do sléváren, přípravky pro úpravu tavenin, tryskací drtě, nářadí pro tlakové licí stroje a mnohé další. Produkty na vybavení sléváren ale nabídka společnosti BIO-GEO-EKO s.r.o. jen začíná.

 

Také ekologie je jednou z činností společnosti

Kromě dodávek produktů pro slévárny a kovárny se společnost BIO-GEO-EKO s.r.o. specializuje také na oblast ekologie. Konkrétně do dvou oblastí tohoto odvětví – sanaci kontaminovaných zemin a čistotě ovzduší. V obou těchto oblastech firma nabízí velké množství technologií a produktů. U sanace zemin je vždy voleno individuální řešení daného problému dle stupně a způsobu znečištění. Pro oblast čištění vzduchu firma nabízí různé vzduchové filtry, také v závislosti na druhu znečištění.

 

Třetí oblastí jsou licí stroje

Třetí oblastí v nabídce společnosti BIO-GEO-EKO s.r.o. jsou průmyslové licí stroje. BIO-GEO-EKO s.r.o. má obchodní zastoupení pro tlakové licí stroje značek ITALPRESSE INDUSTRIE S.p.A. a také kvalitních systémů firmy GAUSS AUTOMAZIONE S.p.A. Obě značky nabízí nejkvalitnější systémy na trhu.

Detailní informace o zaměření společnosti najdete přímo na www.bge.cz

 

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *