full screen background image

Správně nastavená vodní mlha zvládne snadno ochladit vaši výrobní halu

Vedení průmyslově založené společnosti s sebou přináší nejen mnoho možností zisku, nýbrž samozřejmě i pestrou spoustu překážek všeho druhu. Některé z nich lze vyřešit jednoduše, zatímco jiné vyžadují velmi specifický přístup. To platí i pro oblast chlazení výrobních prostor, které jsou náchylné na nejrůznější sebemenší vlivy. Jakým způsobem tento problém vyřešit rychle a elegantně?

 

Klimatizace není řešením

Bavíme-li se o velkých průmyslových halách, skladech i dílnách, je naprosto jasné, že klasická klimatizace nepřichází v úvahu. Její provoz by vás totiž stál ohromné peníze a navíc daná zařízení zkrátka nedisponují dostatečným výkonem. Není tudíž divu, že průmyslové chlazení má spíše podobu vodní mlhy emitované z vysokotlakých čerpadel.

Tato zařízení dokážou do svého okolí vypouštět velmi jemnou vodní mlhu (kapky o průměru menším než deset mikrometrů), která se rychle odpaří již ve vzduchu. Nemusíte se tudíž bát namočení elektrických ani jinak citlivých strojů a pomůcek, přičemž se však dočkáte výrazného ochlazení o několik stupňů. Vzhledem k samotné podstatě tohoto systému je naprosto jasné, že finanční náročnost daného procesu je minimální.

 

Mnohem větší komfort

Vhodné a úsporné klimatizování vaší haly není jediným benefitem, protože zároveň vyčistíte vzduch od prachu a pylu, zvýšíte produktivitu zaměstnanců a dopřejete si pomůcku s velmi snadnou a levnou údržbou.

V České republice je více firem, které chlazení průmyslových hal řeší. Například společnost InfocomTech je na trhu již od roku 1994. U této společnosti můžete nezávazně poptat cenovou nabídku na prostor, který potřebujete ochladit. Kontaktujte je skrze poptávkový formulář, který je na jejich webových stránkách, nebo je přímo telefonicky kontaktujte a doptejte se na potřebné informace. Pokud řešíte i jiný problém, nežli je chlazení průmyslových hal a který lze řešit vodní mlhou, obraťte se taktéž na ně.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *