full screen background image

Strojové nebo extrakční čištění koberců? Profesionální tepování Ostrava

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s čištěním koberců v Ostravě. Náš koberec už potřeboval řádnou péči. Hledali jsme tedy firmu, na kterou bychom se mohli obrátit. Řešili jsme samozřejmě i cenu, nechtěli jsme do toho příliš investovat.

Našli jsme firmu, která koberce čistí extrakční metodou. Cena se nám zdála velmi dobrá a tak jsme se rozhodli ji kontaktovat. Teď už vím jistě, že kdybychom si o této metodě zjistili víc, nikdy bychom si ji nezavolali.

Pánové nám do koberce napustili chemii, nechali chvíli působit a potom koberec vysáli. Výsledek? Hrůza! Koberec byl úplně mokrý, takže se po něm nedalo chodit ještě dva dny. A nejen to, nejhorší bylo, že byl kompletně flekatý. Byli jsme z toho nešťastní.

Přemýšleli jsme, že budeme jejich práci reklamovat, ale už jsme s touto firmou nechtěli mít nic společného. Nebyli jsme spokojeni ani s jejich zaměstnanci, kteří byli nepříjemní a s časem si také nelámali hlavu. Nezbylo nám nic jiného než zkusit najít firmu jinou, která by to dala do pořádku. Tentokrát jsme se ovšem o její práci zajímali již více. Cena tentokrát nebyla rozhodující.

Díky dobrým recenzím jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění koberců jedno kotoučem Ostrava. Ta, jako jedna z mála extrakční metodu nevyužívá. Koberce čistí strojovou metodou až do hloubky. Tato metoda je, jak jsme se dozvěděli, mnohem spolehlivější a účinnější. Chemii, kterou do koberce napustí, vykartáčují do pěny, kterou potom vysají, takže koberec je ihned po vyčištění téměř suchý a měkoučký.

Celý byt po jejich práci voněl čistotou a po flecích na koberci nebyly ani památky. Navíc se jejich přístup nedá s předchozí firmou srovnávat. Byli velmi ochotní a milí. Prostě perfektně odvedená práce. Takže A SERVIS vřele doporučuji!

 

Již bez mytí, nano impregnace oken od „ Čištění fasád, výškové práce Ostrava“

Bydlím se svým manželem, dvěma dětmi a psem v přízemním domku na okraji města. Máme velkou zahradu, do které vede z kuchyně francouzské okno. Musí se často umývat, což mě moc nebaví. Děti si totiž často hrají na zahradě a když se potřebují dostat domů, tak bouchají na sklo. Jejich ruce jsou samozřejmě často špinavé.

44470026 - garden visible from the window

Při posledním mytí okna od otisků prstů jsem si řekla dost. Ještě ten večer jsem sedla k počítači a hledala firmu na mytí oken. Je to totiž neustále dokola a mě to už opravdu nebaví. Po delším hledání jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., nano impregnace fasád, mytí oken Ostrava. Tato firma nejenže myje okna, ale také nabízí nano impregnaci oken. Díky ní není nutné okno tak často umývat. To mi přišlo jako super věc.

Další den jsem firmu kontaktovala. Domluvila si termín a pak jen čekala na příjezd pracovníků A SERVISU. Ti přijeli ve smluveném termínu přesně na čas. Prohlédli si okna a dali se do jejich mytí. Myli je nějakým rozmývákem a pak je vždy setřeli do sucha gumovou stěrkou. K mému překvapení je leštili jen suchým bavlněným hadříkem. Nakonec přišla na řadu nano impregnace. Když odjeli, tak jsem ji musela hned vyzkoušet. Opravdu fungovala! Stačilo jen sklo setřít mokrým hadříkem, na skle se objevily kapičky vody a spolu s nečistotou stekly z okna pryč. Bylo to jako zázrak.

Od té doby už mytí oken neřeším. Pracovníkům A SERVISU ještě jednou moc děkuji. Díky nano impregnaci mi ušetřili spoustu času. Pokud i vy musíte neustále umývat okna, tak kontaktujte tuto firmu. Nano impregnace opravdu stojí za to!
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *