full screen background image

SWEET LOFT je hitem letošního léta! Prosím, seznamte se…

Každý rok přicházejí mladí návrháři s novými a neotřelými nápady na to, jak nás inspirovat. Nyní vám představujeme zcela nový módní trend v oblasti bydlení jménem SWEET LOFT. Je to novinka v bydlení sladkých a veselých půd!

Nechte se inspirovat…

Také používáte vaši půdu pouze k odkládání nepotřebných věcí nebo k sušení prádla? Už se vám pořádek v podkroví vymkl z rukou? Máme pro vás elegantní řešení jménem SWEET LOFT od společnosti IP POLNÁ.

Jedná se o chytré zvětšení bytu o půdní prostor, díky kterému můžete přeměnit obyčejnou půdu v dětskou hernu s lezeckou stěnou, posilovnu, prosvětlený ateliér nebo domácí relaxační centrum. Že je přestavba náročná a stojí mnoho peněz? Vůbec ne. Může to stát jen pár korun a hotovo je za několik hodin.

Útulný pokoj můžete mít i za jeden den

Dříve než na půdu pozvete řemeslníky, je nutné ji vyklidit. Stejně už to bylo dávno potřeba…Nepotřebné krámy patří do sběrného dvora. Po vyklizení přijdou ke slovu odborní pracovníci. Vše začíná podlahou. Moderní technologie umožňují postavit na půdě ideálně rovnou podlahu s milimetrovou přesností, která je kontrolována laserem. Jedná se o jednoduchou a pevnou skládačku velmi lehké konstrukce. Základem je rošt, který vytvoří pod novou podlahou prostor o výšce 25 centimetrů. Do tohoto místa se zafouká tepelná izolace MAGMARELAX® ECO, což je nová sněhobílá minerální izolace pozoruhodných izolačních vlastností, která navíc klade důraz na ekologii. Bílá barva dokládá čistotu materiálu,který obsahuje jen přírodní pojiva z obnovujících organických látek a neobsahuje ropné produkty. Především díky nižší energetické náročnosti při výrobě je také vysoce šetrná k přírodě. Když se dutina pod podlahou zaplní nafoukanou izolací, zaklopí se OSB deskami, vzájemně spojených „na péro a drážku“. Tepelná izolace podstatně zvýší komfort bydlení a současně ušetří až třetinu nákladů na topení. Izolace také účinně tlumí zvuk, chrání byt proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí. Příjemné je i to, že samotné izolování netrvá déle než tři hodiny. I s montáží nové podlahy a barevnou úpravou pak nejvýše jeden den a to vše bez nepříjemného hluku, s minimem prachu a za plného provozu domácnosti.

 

 

Modré z nebe nebo i všechny barvy duhy

Poslední etapou realizace je barevný nástřik na dřevěné konstrukce. Speciální technologie umožní nastříkat barvu v pěti základních barvách a v nekonečném množství jejich kombinací. Vybrat si můžete jakýkoliv barevný odstín. Trendem letošního léta je žlutá a „oceánově“ modrá. Pastelově barevné odstíny jsou nejen velmi estetické, ale nástřik zvyšuje životnost pálených tašek.

Majitel firmy IP POLNÁ Ing. Radim Vaněk se také pochlubil, že SWEET LOFT doma má. „Využívám ho jako osobní tělocvičnu a posilovnu,“ říká. „Ale moji kamarádi z práce na půdě vytvořili hernu pro děti. Je to obrovská výhoda. Když na jaře, v létě nebo na podzim prší, mají si kde hrát a nehrozí jim nebezpečí,“ dodává.

Kolik to stojí?

SWEET LOFT díky kombinaci tepelné izolace podlahy je finta, která investici během 4 -5 let zaplatí z úspor na vytápění. Přesnou kalkulaci si sami můžete vypočítat na webové stránce nebo zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 100 533.

Více na www.magmarelax.cz/akce
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *