full screen background image

Textilní halu můžete mít postavenou během několika dní

Vyhledáváte si informace o způsobech zastřešení prostor a zaujaly vás textilní haly? Máme pro vás informace, které vás přesvědčí, že textilní hala není jen levnou alternativou s horšími vlastnostmi. Naopak mohou při vhodném použití svými vlastnostmi klasické zděné stavby dokonce překonávat. Přečtěte si proto o textilních halách více v dnešním článku.

 

Ocelová základna vydrží desítky let

Nosnou kostru celé haly tvoří konstrukce z hliníku a oceli. Konstrukce má mnoho výhod: Její montáž je velmi jednoduchá, lze ji v případě potřeby snadno opět demontovat a přemístit, zároveň svou vahou zajistí celé hale stabilitu.

Díky tomu se haly s oblibou využívají jako dočasná zastřešení v improvizovaných přístřešcích (v armádním využití jako polní nemocnice, v komerčním sektoru na veletrzích, při soukromých událostech často na svatbách a jiných oslavách). Velmi dobře poslouží ale i jako trvalý přístřešek, zde je typickým obrázkem zastřešená sportovní hala, jízdárna, ale i klasická výrobní hala.

 

Textilní krytina odolá dešti, mrazu i ohni

Krytinu textilní haly pak tvoří speciální textilie o vysoké hustotě (jde o nánosovou PES tkaninu), která se může pochlubit vysokou odolností i barevnou stálostí. Textilie je nepromokavá, není nutné ji uklízet na zimu, dokonce se může pochlubit tím, že je nehořlavá. Splňuje nejvyšší stupeň bezpečnosti.

V případě mechanického poškození, které se může s roky objevit zejména u často přemisťovaných hal, lze krytinu snadno záplatovat, případně zcela vyměnit. Samotná ocelová konstrukce zpravidla vydrží desítky let, určitou péči je tak nutné věnovat pouze textilii.

Povrch textilie může být potisknut reklamním materiálem.

 

Doporučujeme firmu POLAK CZ

Objednejte si montovanou halu u firmy POLAK CZ, která v České republice patří k nejzkušenějším dodavatelům. Za sebou má během mnoha let již několik stovek staveb, na které se po domluvě jistě nebude problém přijet podívat.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *