full screen background image

Úchvatný vynález nano impregnace podlah. Čištění, voskování, krystalizace Brno

Máme doma všude podlahy, které jsem hrozně chtěla, protože jsou snadnější na údržbu. Mám doma dvě malé děti, kterým neustále něco padá, takže jsem si chtěla ušetřit námahu. Ale potom jsem zjistila, že i podlaha má své zápory. Děti na nich často padají. Běží po nich v ponožkách a často jim to podklouzne. Bylo potřeba s tím něco udělat. Sedla jsem si proto k počítači a hledala firmu, která nejen nabízí čištění podlah, ale i její voskování.

Na internetu jsem narazila na A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování podlah, linolea, nano impregnace, čištění Brno, která měla nejlepší reference. Hned jsem jim zavolala a vysvětlila jim, co požaduji. Domluvili jsme se na následující sobotu, kdy jsme s manželem měli volno a děti jsme hodili k babičce. Podlahu vyčistili dokonale, nenašla jsem na ní sebemenší šmouhu a špína byla ta tam. Naprosto předčili veškeré mé očekávání. Poté na ni nanesli protiskluzový vosk, který byl pro mě stěžejní.

A je vynikající, protože podlaha vypadá ještě lépe, mnohem lépe se udržuje a hlavně už děti tolik nepadají. Naše navoskované linoleum vypadá skutečně úchvatně, na naši litou betonovou pur stěrku jsme nechali od firmy aplikovat nano impregnaci podlah. Musím tedy konstatovat, že se to chová taky výborně, nebo spíše jsem nečekala, že skutečně špína opravdu bude srážet do kuliček a že to půjde tak lehce setřít.

Takže pokud hledáte nejen firmu, která odvede dobrý kus práce, ale má i příjemné a milé zaměstnance, se kterými je snadná domluva a mají profesionální přístup nejen k práci, ale i k jednání se zákazníky, tak rozhodně konkuruje firmu A SERVIS. Já jsem s jejich službou čištěním a voskování podlah Praha nadmíru spokojená, nenapadá mě nic, co bych jim mohla vytknout. I cena byla přijatelná, když vezmu v potaz, jak vynikající práci odvedli. Já jsem za kvalitu ochotná si připlatit. A nabízejí i další úklidové služby, což je určitě velkou výhodou.

Každý koberec jde vyčistit, jde o to jak. Rotační čištění sedaček, koberců Brno

Mám tři děti, se kterými jsou nehody s jídlem na denním pořádku. A nejen s jídlem, vlastně se vším, co vás napadne. Pokud máte parkety, tak je to s udržováním pořádku jednodušší, ale my máme všude koberce. Ovšem jednou se nám povedla katastrofa opravdu těžkého kalibru. Naše nejmladší dcera miluje razítka, má jich opravdu tunu a neustále někde něco razítkuje. A už jí na destičce došla barva, tak bylo potřeba ji tam doplnit. Ale byla sama doma a nechtělo se jí na nás čekat, tak se rozhodla, že si inkoust do toho nalije sama. A samozřejmě skončil na koberci, kde po jejím pokusu zůstal hodně viditelný červený flek.

38663110 - people, housework and housekeeping concept - close up of woman with legs vacuum cleaner cleaning carpet at home

Ani jsem se nenamáhala to čistit, protože jsem věděla, že s tím nic nezmůžu. Ale potom mi manžel navrhl, že bychom si na to mohli najmout úklidovou firmu, že koberce už stejně potřebují dát do pucu. Soused nám dal doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění koberců, sedaček Brno, tak jsme je kontaktovali. V domluvený den k nám přijeli a dali se do čištění. S manželem jsme je pozorovali a zjistili, že používají k čištění koberců kotoučový stroj.

A výsledek byl vážně neuvěřitelný. Koberce byly jako nové, a i kdybych se s tím dřela hodiny, nikdy bych ho takto nedokázala vyčistit. A flek po inkoustu zmizel taky. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže prostě nenajdu nic, na co bych si mohla u A SERVIS stěžovat. Naopak, mohu ji všem jedině vřele doporučit, protože s nimi má jen tu nejlepší zkušenost, takže pokud poptáváte čištění koberců Praha, určitě se obraťte na tuto úklidovou společnost.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *