full screen background image

Výrobní program dílenského nábytku společnosti POLAK CZ

Společnost POLAK CZ figuruje na českém trhu již od roku 1991, kdy se na scéně objevila s konstrukčními a vzduchotechnickými prvky mobilních odsávacích zařízení. Každým následujícím rokem bylo do podnikatelského konceptu zahrnuto rozšíření o další poskytované služby. V letech 1994 byl zahájen výrobní program pod označením dílenský nábytek. Výroba tohoto mimořádně kvalitního nábytku probíhá v závodu s plně automatizovanými výrobními linkami. Výrobky jsou známé po celé České republice, ale i v zahraničí. Vybavte si svou soukromou dílnu nebo celou provozovnu.

 

Bohatá nabídka dílenského nábytku

V nabídce společnosti naleznete například praktické dílenské stoly a ponky, které mají kvalitní konstrukci a tím poskytují dokonalou stabilitu. Samozřejmě nechybí ani dílenské skříně, které jsou nabízené v několika typově odlišných variantách s precizním dílenským zpracováním.

nabdilna2

Můžete si vybrat například s plastovými boxy, prosklenou, s roletou nebo si sestavit zásuvkové dílenské skříně dle svého specifického požadavku. Tento typ skříní disponuje širokým příslušenstvím, variabilitou a rovněž dlouhou životností.

 

Kovové šatní skříně a vozíky

Hledáte do své dílny optimálního pomocníka pro úschovu pracovního oblečení a bot? Chcete vybavit šatnu svým zaměstnancům. Vyberte si vámi požadovaný rozměr co se týče výšky, hloubky, šířky a kupte si kovové šatní skříně. Stejně tak se můžete zaměřit na typ podle použití od základních škol, bazénů až po provozovny s vysokou frekvencí uživatelů.

V rozsáhlé nabídce naleznete i kvalitní dílenské vozíky. Jedná se o zásuvkové skříně v odlišných variantách, které jsou pro lepší mobilitu vybaveny kolečky. Společnost POLAK CZ dokáže vybavit jakoukoliv dílnu i provozovnu a navíc skvělým zbožím, které vám bude sloužit ještě dlouho po jeho nákupu. Navštivte webové stránky výrobce.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *