full screen background image

WNT – specialista na průmyslové třískové obrábění

Stále více českých firem potřebuje ke své výrobní činnosti profesionální nástroje pro vrtání, závitování, soustružení, frézování, vyvrtávání nebo upínání. U těchto nástrojů je zapotřebí jejich maximální přesnost a odolnost a tu mohou zaručit jen specializovaní výrobci v této oblasti. Potřebujete také vy pro svou výrobní činnost některé z těchto nástrojů? Jestli ano, obraťte se na WNT, jednoho z největších specialistů v této oblasti v Evropě.

 

Představení WNT

csm_wnt-pic-zer-presse-wtx-feed2_04_eb0a524a0dSpolečnost WNT je součástí mezinárodní skupiny celosvětové působnosti s hlavním sídlem v Německu. V současnosti má WNT více než 5 300 zaměstnanců a působí v 18ti zemích světa. Firma si zakládá na maximální kvalitě nabízených produktů a jejich nadstandardní výdrži. Na našem trhu působí česká pobočka WNT již 10 let a za tuto dobu působení pomohla vybavit profesionálními nástroji velké množství průmyslových hal i menších dílen s hlavním zaměřením na třískové obrábění.

 

Hlavní přednosti

Hlavních předností WNT je mnoho. Jednou větou je to především kvalita a výdrž nástrojů. Firma dále disponuje vlastním technickým a školícím centrem pro zachování vysokém kvality služeb. WNT nabízí zákazníkům Tool-O-Mat – automat na nástroje předchází výpadkům ve výrobě. V nabídce najdete přes 45 000 různých druhů nástrojů včetně popisu jednotlivých sort i tabulek řezných parametrů. Na vybraný produkt nebudete muset dlouho čekat. 99% sortimentu jek dispozici okamžitě. A nezáleží na tom, zda hledáte produkty pro frézování závitů, upínání, vrtání, závitování nebo soustružení.

 

V každé kategorii stovky nástrojů

Kategorií v nabídce WNT je mnoho. Každá z nich je ještě rozdělena do několika podkategorií a tak si můžete vybrat přesně ty nástroje, které opravdu potřebujete. I přes velkou nabídku je hledání správného produktu rychlé a přesné. Například vrtáky. Jedná se o vrtáky pro téměř všechny materiály. Kategorie vrtáků je dále rozdělena do podkategorií HSS vrtáky pro téměř všechny materiály, tvrdokovové vrtáky, vrtáky s vyměnitelnými destičkami a nechybí ani výstružníky a záhlubníky.

Detailní nabídku najdete přímo na www.wnt.com.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *