full screen background image

Záchytné systémy na střechách

Potřebujete na střeše vaší výrobní haly nebo firmy vytvořit důkladné záchytné systémy, které budou usnadňovat údržbu střechy a zajistí maximální bezpečí při všech prováděných výškových pracích na střechách? Jestli ano, tak rozhodně hledáte záchytné systémy na střechách. Jak vybírat jednotlivé produkty a jak zajistit maximální bezpečí? Na to se zaměříme v dnešním článku.

Spolehněte se jen na profesionální kvalitu!

V oblasti bezpečnosti se nevyplácí dělat kompromisy a na střechách toto pravidlo platí dvojnásobně. Rozhodně se tedy vyplatí investovat do profesionálních systémů, nikoliv do provizorních a amatérských řešení. Záchytné systémy střech tedy vybírejte od specializovaných společností v této oblasti. I na našem trhu se dají v oblasti kotvících systémů na střechách najít specializované společnosti s dlouholetou tradicí, profesionálním příslušenstvím a mnoha zkušenostmi.

 n_541aec73d4c8c

Například TOPSAFE

Společnost TOPSAFE je na našem trhu jedním z mála specialistů zaměřených na realizaci záchytných systémů na střechách. Této oblasti se věnuje již od roku 2007, kdy ještě jako společnost TOPWET začala nabízet svým zákazníkům ucelený sortiment produktů pro bezpečnou práci na střechách a všechny výrobky byly prezentovány na největších evropských veletrzích. Firma se stále věnuje aktuálním bezpečnostním trendům od EU tak, aby nabízené systémy za všech okolností splňovaly předepsané bezpečnostní normy.

Každá střecha je originál

Každý objekt má svá stavební specifika a každá střecha má svou charakteristiku. Obecný návod, jak ji zabezpečit prostě neexistuje. Ke každému řešení je zapotřebí přistupovat individuálně, na základě parametrů dané střechy a také na základě požadavků investorů. Kotvící body se také liší podle druhu střešní krytiny, sklonu střechy, jejího namáhání a podle dalších kritérií. Při každé zakázce tedy nejprve firma TOPSAFE provede nezávazný návrh řešení bezpečnostních systémů na konkrétní střeše s cenovou nabídkou. Všechny nabízené produkty a systémy splňují platné normy EU.

Detailní informace o společnosti a nabízených bezpečnostních systémech najdete na www.topsafe.cz.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *